IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Публичен дом, където и двете страни си плащат

    Влизаш, плащаш на касата .....
    На излизане те канят да седнеш в една зрителска зала и ти прожектират един филм.
    Филмът е от две части.
    В първата част, виждаш как отиваш до касата и плащаш за услугата.
    Втората част е същият филм, но прожектиран на обратно, виждаш на екрана, че си прибираш парите в портфейла.
    В този миг светлините в салона се пускат и една усмихната служителка те съпровожда до изхода с любезна покана отново да споделите .... плащанията

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Публичен дом, където и двете страни си плащат
      Ти направо се оака

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        .И те не пускат нищо за малките
        Анджък. Аз отивам още по-натам и имам чувство при докосване до това дружество - до всичко (бумаги, сайт, инфо), чисто субективно, де, че тук дори и само мисълта да се "даде" нещо някому, причинява на собственика огромна болка.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
          Какво е според вас център за споделени услуги?
          Публичен дом, където и двете страни си плащат

          Коментар


          • Световният гигант във финансовите услуги AIG разширява присъствието си в България със създаването на първия по рода си в страната Център за споделени услуги, който беше открит днес.
            Какво е според вас център за споделени услуги?

            Коментар


            • Нямам Лесоаст и не го харесвам..имал съм и го продадох..И те не пускат нищо за малките

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Ти май държеше много диверс. портфейл. За Лесопл не си спомням.

                Да ти кажа, не харесвам дружества, който са уж публични АД, ама на най-видно място са изнъпанили, че членове на СД, които не са изпълнителни, не получават възнаграждение.
                Не ми изглежда да е случайно и въобще не мога да се съглася, че ОС (мажо) не е чувал, че парите за СД имат да изпълняват определи съдържателни цели. Да не говорим, че някои прависти са на мнение, че не е редно от законова гледна точка

                Всичко това ми говори за определени черти и характеристики на мажо, които въобще не ми харесват.
                Да не говорим за ликвидност.
                Да не говорим какви търговски и финансови чудеса може да си прави мажо.
                Да не говорим и за Протокола от ОС, в последния имаше само мажо и още един "случаен" човек. Председателя на СД е и пълномощник на мажо.
                Прекалено мизерно, прекалено сиромахомилско ...
                Уж дружеството е читаво според коеф, но колчем го погледна и ми се отщява.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  [/B]
                  Кажи по коя позиция си писал....
                  Щото приказката да не стане - "Кучетата не лаят а керванът затъна в пясъците...."
                  Е,4i40....беше вчера в 11,20 в темата за CCB.Може да се каже,че подкрепих и Монти,и тебе.Ама не ме харесаха...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
                    Хм,вчера си позволих да кажа за тимаджийските позиции,че на утрешния ден може да се купи на по-изгодни цени и тенденцията се задълбочава.Е,изтриха ми поста,незнайно защо.Остава в сила приказката:"Кучетата си лаят,но керванът си върви".


                    Кажи по коя позиция си писал....
                    Щото приказката да не стане - "Кучетата не лаят а керванът затъна в пясъците...."

                    Коментар


                    • Хм,вчера си позволих да кажа за тимаджийските позиции,че на утрешния ден може да се купи на по-изгодни цени и тенденцията се задълбочава.Е,изтриха ми поста,незнайно защо.Остава в сила приказката:"Кучетата си лаят,но керванът си върви".

                      Коментар


                      • Що така тихо в тая тема

                        Монти, я вдигни малко гюрултия!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                          Аз цяла седмица чакам, ама не пускат гадовете
                          И кво сега,гадовете виновни?
                          Last edited by Grosss; 23.04.2015, 11:30.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            дано да ни бият - че чакам отдолу!
                            Аз цяла седмица чакам, ама не пускат гадовете

                            Коментар


                            • http://money.bg/news/id_1961055879/%...0_2014_%D0%B3_

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Хеджирал съм с марулЕ. Един марул - кило бананЕ.

                                Мамун - специалист....В кенеф да го пуснеш, ще намери с какво да хеджира....

                                Коментар

                                Working...
                                X