IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
    щото е почивен ден ли?
    Неа се мъчим

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      В петък се очаква най-добър ден за БФБ през другата седмица
      щото е почивен ден ли?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
        Някой ще направи ли прогноза за утре? А може и за цялата седмица.
        В петък се очаква най-добър ден за БФБ през другата седмица

        Коментар


        • Някой ще направи ли прогноза за утре? А може и за цялата седмица.

          Коментар


          • Отворих специална тема за новия индекс CLEANIX
            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              Никакви оптимисти не сте щом пишете такива работи
              Вярно е никакви са.Колкото пъти взема че им повярвам толкова пъти се излагат и пада пазара.

              Коментар


              • Никакви оптимисти не сте щом пишете такива работи

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                  Да не говорим, че след година-две този индекс може да стане по-голям от Софикс. Аз бих играл, поне ще се ступаме на чисто спекулантска основа.
                  Може и сега да се окажaт и повече от софикс, ако се опишат изчистените. Да не говорим, че ще се натъкнем и на колизии в лицето на оцк и патката например
                  Не бих играло на нещо под басе-маркета, било то и само за да си меря техниката ,,,а иначе не виждам защо играта там би могла да бъде по-спекулантска от другите индекси. Всичко е спекула и не смея да я градирам, Дори медените приказки на батката за приказните профити са продукт от елементарна и безскрупулна спекула ))
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    Крайно време си е! Така като гледам как се харчат енемоните, може да има и още свежи попълнения ,,,
                    Може в сайта да го ситуират под басе-маркета
                    Да не говорим, че след година-две този индекс може да стане по-голям от Софикс. Аз бих играл, поне ще се ступаме на чисто спекулантска основа.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                      Акциите на КТБ ще продължат да се търгуват на борсата

                      Сдобихме се с още една "чиста" акция. Вече се насъбраха достатъчно, та се чудя дали не е време да се направи новия индекс CLEANIX ?
                      Крайно време си е! Така като гледам как се харчат енемоните, може да има и още свежи попълнения ,,,
                      Може в сайта да го ситуират под басе-маркета
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                        Не съм убеден, че съм далеч от истината. За твоя опит и проценти всички знаем. Но за 15 г. имахме 3-4 години безвремие, 3-4 години силен бичи тренд, 2 години силен мечи тренд и 5 години безвремие. Сам казваш, че кризата през 2008 те хванала неподготвен. Т.е единственият път, когато пазарът в основния си тренд не се е движил в твоята посока ти си бил неподготвен. И тогава ли пазарът не беше прав? Или май е по-добре този път да се подготвиш?
                        Както казваше един колега "Мнозина биха му повярвали но аз лично не" .

                        Коментар


                        • Акциите на КТБ ще продължат да се търгуват на борсата

                          Сдобихме се с още една "чиста" акция. Вече се насъбраха достатъчно, та се чудя дали не е време да се направи новия индекс CLEANIX ?
                          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                            Гетоф, че пазара е прав няма спор. На нас обаче това не ни пречи да изкарваме по някой лев
                            Tова е друга тема. Както казвам - пазарът дава посоката, а ние се нагаждаме. Ако сме добри ще изкараме някой лев, ако не сме - ще сме нетни донори. Добре, че в повечето случаи сме добри

                            Коментар


                            • Гетоф, че пазара е прав няма спор. На нас обаче това не ни пречи да изкарваме по някой лев

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Далеч си от истината! Ако пазара беше винаги прав аз 15 г. щях да съм гладен и бос или да работя счетоводителче за 500 лв. заплатка
                                Нали точно от неговите дефекти се храня и правя екстра доходност - над 6 000% за 14 г. , през които Софикс е направил 560% ръст
                                Не съм убеден, че съм далеч от истината. За твоя опит и проценти всички знаем. Но за 15 г. имахме 3-4 години безвремие, 3-4 години силен бичи тренд, 2 години силен мечи тренд и 5 години безвремие. Сам казваш, че кризата през 2008 те хванала неподготвен. Т.е единственият път, когато пазарът в основния си тренд не се е движил в твоята посока ти си бил неподготвен. И тогава ли пазарът не беше прав? Или май е по-добре този път да се подготвиш?

                                Коментар

                                Working...
                                X