IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз пък си търгувам, пия си бира и си тупам ''гегата''

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
      Както стана модерно напоследък да се казва- "Много ми е гот", "Аз съм много доволен" и т.н. Вие как сте, пари ли кеша, чакате ли да пукне черешовото топче?
      Аз съм в бизнес-сезон и общо взето от БФБ нищо не чакам. Да му мисли който чака. Кешът се върти постоянно с печалба, няма нужда да го набутвам на борсата. Имам си пакет от акции на Трейс и за пръв път от 8-9 г. насам за първите четири месеца на годината нямам нито една сделка. Наистина много ми е гот, че поне до момента взимам отново правилните решения и че съм подготвен за повече от един сценарий..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
        Как сте оптимисти? Още ли само биете мечетата по дупетата или скоро ще заработите някой лев?
        Както стана модерно напоследък да се казва- "Много ми е гот", "Аз съм много доволен" и т.н. Вие как сте, пари ли кеша, чакате ли да пукне черешовото топче?

        Коментар


        • Как сте оптимисти? Още ли само биете мечетата по дупетата или скоро ще заработите някой лев?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Ами ПФ си имат акции от различни сегменти .....
            Одесос е в зоната на друг ПФ , който не събира Хика примерно.....
            това е по интересно ...
            Одесос е може би компанията с най-голям дял собственост на ПФ, беше близо 40%. А дялове имат Съгласие, ЦКБ Сила, Алианц, ИНГ, ДСК Родина и Топлина
            Така че едва ли Одесос ти прави задачата по-трудна

            Коментар


            • Ще ги разбием

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение
                С какво не ти се връзва Одесос?
                Ами ПФ си имат акции от различни сегменти .....
                Одесос е в зоната на друг ПФ , който не събира Хика примерно.....
                това е по интересно ...
                Мартин Армстронг: Краят на еврото наближава
                За да има то шанс срещу долара, трябваше от самото начало да се създаде единен пазар на облигации, смята прочутият прогностик..



                Всичко ще почне на първи октомври от един балон..... който е надценен...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  Одесос не се връзва.....
                  С какво не ти се връзва Одесос?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Одесос не се връзва.....
                    Е, може да е на някой друг, не е казано, че всички трябва да са на един. Пък и варианти бол...
                    Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
                      оборот нямало, пари нямало - все врънкате...

                      ей ви на... мцх, одесос, софарма, емка, хика, ценхл - към 3 милиона станаха
                      Одесос не се връзва.....

                      Коментар


                      • оборот нямало, пари нямало - все врънкате...

                        ей ви на... мцх, одесос, софарма, емка, хика, ценхл - към 3 милиона станаха
                        Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                        Коментар


                        • Бях се загрижил за заплатите на брокерите във фондовете и ИП но в момента минават интересни пакети.....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от orakula Разгледай мнение
                            Почваме ги с як пердах тези мечета да ги поотупаме от праха
                            Не е Препоръка
                            Ама много слаби биците.По-скоро са плахи теленца.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              Днес направо ще ги скъсат
                              Почваме ги с як пердах тези мечета да ги поотупаме от праха
                              Не е Препоръка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Ще им скъсаме ли шортите от бой
                                Днес направо ще ги скъсат

                                Коментар

                                Working...
                                X