IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
    Брей днес пишат само армагедонци хем пишат за големи спадове и хем пускат бидове не ми се вижда много коректно поведение но такава явно им е играта
    Ами на БФБ в последните 5 г. се печели само ако продадеш и после купиш по евтино. Огладняха от Фодновете и почнаха пак с тази тактика.
    Bulls on BSE

    Коментар


    • Брей днес пишат само армагедонци хем пишат за големи спадове и хем пускат бидове не ми се вижда много коректно поведение но такава явно им е играта

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
        Имаш право. Ама на някои колеги няма да им хареса как мислиш. Дано и да нямаш много акции.
        Нещо вече не са хвалят с големината на портфеилите си.........

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
          Не е късно. Още може да се използва за да се продаде и после да се купи по-евтино, особено където не е коригирало много
          Имаш право. Ама на някои колеги няма да им хареса как мислиш. Дано и да нямаш много акции.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение

            Ако Гърция излезе от еврозоната това добре ли ще е за българската икономика или зле? Естествено, че ще е зле! И то толкова зле, че ние ще сме едни от следващите по социално-икономическата пързалка надолу! С какъв акъл очаквате нещо добро да се случи на бфб-то, не зная... Явно нервната ви система е от ганглиен тип?!
            Това се опитвах да обяснявам на дддд няколко пъти. Няма как да имаш конкурентноспособна икономика на Източните Балкани между Украйна и Гърция. Ама пуст му фанатизъм...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
              Единственият въпрос в момента е кога Батката ще реши, че е принуден да ви довърши. Или е по-добре да го изпреварите?

              Разбира се, не е препоръка за вземане на инвестиционни решения. Вече даже е малко късно да се вземат.
              Не е късно. Още може да се използва за да се продаде и после да се купи по-евтино, особено където не е коригирало много
              Bulls on BSE

              Коментар


              • Единственият въпрос в момента е кога Батката ще реши, че е принуден да ви довърши. Или е по-добре да го изпреварите?

                Разбира се, не е препоръка за вземане на инвестиционни решения. Вече даже е малко късно да се вземат.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                  Ама също така знаеш, че съм ЕДИН ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ на БФБ.

                  А ти в кое си най-добър??? В губенето на пари ли?
                  Важното е, че си най-добър. Няма значение, че играеш във В окръжна.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                    ясно .................... важното е да те псуват по цял ден

                    Емоции да има

                    Има един монолог на Жокера от Тъмния рицар, който много ме кефи:

                    The Joker: Nobody panics when things go "according to plan." Even if the plan is horrifying!

                    The Joker: Introduce a little anarchy. Upset the established order, and everything becomes chaos. I'm an agent of chaos. Oh, and you know the thing about chaos? It's fair!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Аз също го чух ,но и чух ,че и ти няма да излезнеш сух от това...... даже мноооого мокър....
                      не ти мисля лошото в този случай....
                      щом и ти си чул - значи е време да занесеш слуховото си апаратче на профилактика
                      fuск the bеаr - give me the bееr

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                        правиш си гаргара с форума, но има един задействан план който ако се осъществи всички които сега те плюят ще им се иска да са продали на сегашните нива

                        не е препоръка за каквото и да било
                        Аз също го чух ,но и чух ,че и ти няма да излезнеш сух от това...... даже мноооого мокър....
                        не ти мисля лошото в този случай....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Аз не вярвам в конспирации. А и не ме интересува особено кой какво мисли за мен
                          ясно .................... важното е да те псуват по цял ден

                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Аз не вярвам в конспирации. А и не ме интересува особено кой какво мисли за мен

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              Софикс 400
                              правиш си гаргара с форума, но има един задействан план който ако се осъществи всички които сега те плюят ще им се иска да са продали на сегашните нива

                              не е препоръка за каквото и да било
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение
                                Дълбока корекция!
                                Е на рисков неликвиден пазар с индекс от само 15 компании ми се струва корекциите да са малко по-дълбоки от тези на СП 500 например.

                                Коментар

                                Working...
                                X