IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Мечкан_Бикоядов Разгледай мнение
    ... БФБ добичета .
    Колега, бих желал да Ви попитам нещо. Прави ми впечатление, че по всички теми на публичните компании пишете, че компаниите са некачествени и инвестиралите в тях са ..... Кои са качествените компании според Вас? Бихте ли споделили с нас, за да ги разгледам?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Плажът Разгледай мнение
      Какво стана с американските индекси!
      Защо потънаха така зловещо?
      Уж яко зеленееха.
      Днес още няма да са в час,но понеделник почва клането на неадекватни и неориентирани БФБ добичета .

      Коментар


      • Какво стана с американските индекси!
        Защо потънаха така зловещо?
        Уж яко зеленееха.

        Коментар


        • Надежда всяка оставете и за изчезващия профит се погрижете.

          Коментар


          • Плитко ни е пазарчето и всяка нужда от кеш по някое ИПО или увеличение се отразява в котировките. Ето сега евтините права на Бианор изненадаха и още ден - два ще има промоции по някой позиции за да могат спекулантите с недостиг на кеш да си го осигурят.

            Коментар


            • И това днес по нищо не прилича на Борса при бичи пазар. По-скоро е като зарзаватчийски - всичко се червенее...
              А в парламента работят ударно, за новите ИЗВЪНРЕДНИ избори.

              Коментар


              • Благодаря, през вашите линкове се отваря и при мен.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение
                  Пак не мога да отварям страницата на депозитара за ФФ - нито през хром, нито през Edge. Може ли да ми помогне някой и да каже защо така ми се случва и какво да направя?
                  При мен си отваря.

                  https://www.csd-bg.bg/members/memberStatistics.xhtml

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15- Разгледай мнение
                    Пак не мога да отварям страницата на депозитара за ФФ - нито през хром, нито през Edge. Може ли да ми помогне някой и да каже защо така ми се случва и какво да направя?

                    Коментар


                    • Пак не мога да отварям страницата на депозитара за ФФ - нито през хром, нито през Edge. Може ли да ми помогне някой и да каже защо така ми се случва и какво да направя?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Мечкан_Бикоядов Разгледай мнение

                        Колегите бикояди натискат.
                        Перушан натискачев.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko74 Разгледай мнение

                          Плажуващите, не сте ли наясно, че борсите както нагоре, така и могат да вървят надолу !
                          Не, не сме наясно. Добре, че има такива като теб, които тръгват да се обясняват но нищо не им е ясно и нищо не казват.

                          Коментар


                          • Тъмночервено на запад. Защо така

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Плажът Разгледай мнение
                              На запад и в Америка много надолу днес! Защо така!
                              Плажуващите, не сте ли наясно, че борсите както нагоре, така и могат да вървят надолу !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Плажът Разгледай мнение
                                На запад и в Америка много надолу днес! Защо така!
                                Колегите бикояди натискат.

                                Коментар

                                Working...
                                X