IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Момчета, добър или лош има продажба на хотели и къщи за гости и това е нормално в пандемия..Като е добър сезона защо Албена е на загуба и е на тези цени на БФБ..
    Щото Албена е соц кочина с претенции и мега калпово ръководство, разчитаща на немски бабички. Ако всичко там се взриви и изгради отново, ще е мега топ курорт, в момента е соц панелка с претенции за гурме изживяване от претоплени макарони и гмо пилета. Апропо, не съм следил, ама Албена извадиха ли годишен отчет, за да знам, че са на загуба, на 9-месечието май бяха на печалба?
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
      Можем много да спорим, Груев. Ти явно си падащ по пазличен тип почивки. Не че е лошо, въпрос на вкус и/или възможности.
      Но това не променя факта, че сезона беше много добър за добре менажираните хотели - големи в слънчака и по-малките на юг.
      Ми ол инклузив с децата, нямам друг избор И понеже държа на България, почивките ми са тук. Ходил съм в почти всички "елитни" хотели у нас - и по морето, и в спа курортите - честно казано, не повече от 5 хотела могат да оправдаят ношувка над 300 лева на вечер. Имам и база за сравнение с чужбина - цените тук, за предлаганото качество, са по-добри от където и да е в ЕС, като на цена/качество ни бие само Турция. Но трябва доста реклама и най-вече ясна визия какви туристи търсим - няма как да смесиш лоу коста и голфърите, което си е мила родна картинка.

      Ето, ако сега обявим, че не ни дреме за ковид и ще пускаме всички без тестове, мога да ти гарантирам, че ще запълним базата още март месец, щото пазар за противници на ваксините има огромен, но предлагането в Европа е 0. Ама не, ние ще се борим с Италия на тема културен туризъм и храна, да речем - кауза пердута
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Момчета, добър или лош има продажба на хотели и къщи за гости и това е нормално в пандемия..Като е добър сезона защо Албена е на загуба и е на тези цени на БФБ..
        И преди пандемията си имаше продажби, вчера ги разгледах, не са повече според мен

        Коментар


        • Момчета, добър или лош има продажба на хотели и къщи за гости и това е нормално в пандемия..Като е добър сезона защо Албена е на загуба и е на тези цени на БФБ..

          Коментар


          • Можем много да спорим, Груев. Ти явно си падащ по пазличен тип почивки. Не че е лошо, въпрос на вкус и/или възможности.
            Но това не променя факта, че сезона беше много добър за добре менажираните хотели - големи в слънчака и по-малките на юг.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
              Може да е за Слънчев бряг, но на юг - пръскаха се по шевовете. По-скоро проблем бяха хората за работа.
              И да цитирам един клиент: "Толкова силно лято от 1999та не е имало"
              На юг, без да обиждам никого, ходят само бюджетни туристи и базата е дву и тризвездни хотели, които са реалната алтернатива на селяните с претенции, дето миналата година не успяха да идат в любимото си село в малякостан. Бизнесът, т.е. кинтите идват от Слънчака на север. Аз лично бях в два хотела - качеството беше потресаващо, сравнено с предишни години и макар в единия да ходя 5-6 години подред, тази година няма да отида. Букнал съм си рейна дел мар и ми дреме - вярно, скъпичко, но качеството е несравнимо. Лично мнение
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Може да е за Слънчев бряг, но на юг - пръскаха се по шевовете. По-скоро проблем бяха хората за работа.
                И да цитирам един клиент: "Толкова силно лято от 1999та не е имало"

                Коментар


                • Ами не е за бисери и вицове, защото е възможност за инвестиции и е истина..

                  Коментар


                  • Кире, премести го в бисери и вицове

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                      Честит Софикс под 640 Утре - едноцифрено Латерко
                      Пак ли.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                        Новините на розовите цвеклоберачи никога не са верни и никога нищо не значат.
                        Честит Софикс под 640 Утре - едноцифрено Латерко

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                          Имам добра новина за теб - Латеркото ще потъва, докато потъва допълнително и лефа. 2 в 1
                          Новините на розовите цвеклоберачи никога не са верни и никога нищо не значат.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                            Тва евраци за лев ли.
                            Аве лева!
                            Имам добра новина за теб - Латеркото ще потъва, докато потъва допълнително и лефа. 2 в 1

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                              3.20. Беше до преди пандемията, обаче сега е повече...
                              Тва евраци за лев ли.
                              Аве лева!

                              Коментар

                              Working...
                              X