IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://www.infostock.bg/infostock/co...oviyata-na-bfb

    Финансовите посредници са опитимисти за търговията на БФБ

    А дано

    Коментар


    • Днес пак ли няма борса? А уж сме работен ден?
      Догока БФБ няма да спазва работното време у нас, нали е наша си българска борса?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        Хахахаха!!!! Евалата бе младеж ти ме разсмя .
        Пенсионираните шапкари,които едно време ставаха доброволни отряди по кварталите, а сега пазят платените паркинги, много обичаха обръщението "младеж".

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
          Момци, почвате да губите контрол върху себе си. Спрете малко и си починете!

          За 14 години на борсата нямам нито един изгубен лев. Колко хора от форума могат да се похвалят с подобно нещо? Според мен са една шепа хора. Та малко не ви прилича да ме наричате аматьор
          Хахахаха!!!! Евалата бе младеж ти ме разсмя .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
            Уаууууу...
            И да пада и да се качва БФБ, няма значение за теб.....Комисионните са сигурни....

            пп Професионалист...!!!!
            Какви комисионни?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              Момци, почвате да губите контрол върху себе си. Спрете малко и си починете!

              За 14 години на борсата нямам нито един изгубен лев. Колко хора от форума могат да се похвалят с подобно нещо? Според мен са една шепа хора. Та малко не ви прилича да ме наричате аматьор
              Уаууууу...
              И да пада и да се качва БФБ, няма значение за теб.....Комисионните са сигурни....

              пп Професионалист...!!!!

              Коментар


              • Чета ви тук и се чудя.....бе кво ша пада , то не се е качило още ........от седем години циклим тук напред назад около 500 -те ...
                Не спори с идиот-соросоид! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Момци, почвате да губите контрол върху себе си. Спрете малко и си починете!

                  За 14 години на борсата нямам нито един изгубен лев. Колко хора от форума могат да се похвалят с подобно нещо? Според мен са една шепа хора. Та малко не ви прилича да ме наричате аматьор

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                    Що се занимаваш с аматьори
                    Ако искаш един съвет от мен вземи и си смени ника от Софикс на Аматьор.Според мен много ще ти пасва.Има още много да учиш моето момче.Казвам ти го с добро.Опитните играчи са видяли много и не вярват в дядо Коледа.Те са предпазливи и обикновено с насмешка гледат на постове за Ъп,изтърване на бързи влакове и мачкане на мечки.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Ти търгуваш единствено в кварталната кръчма...един пост за някоя акция нямаш ако ли пуснеш след това триеш...
                      Той младежа мачка всеки ден мечките в кварталната кръчма за по 5 лв.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                        Аз не търгувам с индекса, а с отделни акции.
                        Ти търгуваш единствено в кварталната кръчма...един пост за някоя акция нямаш ако ли пуснеш след това триеш...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          чакай, чакай, чакай!
                          Как така ЕУБГ, СФАРМ, БРЕФ и АЛБЕНА са в горно ценово положение?!?!?!
                          Тони, при ЕУБГ натиска продава под 70 ст и някой купува на 74 ст по стотина бр....При албена поръчките купува са по 45 лв по памет а при Неохим по 41 лв...а при Бреф с 50 бр се качва на максимум...при Софарма нещата за вече за 2 лв...Не е препоръка...
                          При всичките в края на сесията се купуват по 10 бр. за да се качи акцията и после спят до следащото мощно продаване...
                          Не е препоръка..
                          Поздрави!
                          П.П. Бревчето на 40 ст а атерата около 2 лв...как виждаш това..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            чакай, чакай, чакай!
                            Как така ЕУБГ, СФАРМ, БРЕФ и АЛБЕНА са в горно ценово положение?!?!?!
                            Що се занимаваш с аматьори

                            Коментар


                            • Аз не търгувам с индекса, а с отделни акции.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Не искам да ви плаша но всички манипулируеми акции са в горно ценово положение...
                                Холдинг варна ,неохим ,албенка ,еубг,ссв,бреф,софарма,хика ....другата седмица може да паднеме под 440...
                                чакай, чакай, чакай!
                                Как така ЕУБГ, СФАРМ, БРЕФ и АЛБЕНА са в горно ценово положение?!?!?!

                                Коментар

                                Working...
                                X