IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
    Друсате ли джанката?
    А бе аз май избързах малко с друсането и сега не мога да си преброя цицините по глупавата глава... или "Каква я мислихме, а тя каква стана...?!"
    Vanitas vanitatum...

    Коментар


    • Оживление или... условен рефлекс ???

      Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      Хубав оборот. Какво стана?
      И на мене ми се струва, че вчера и днес поне на "оборот" го докарваме... май? Дали това е сигнал за така дългоочакваното оживление или е нещо като условните рефлекси при жабата на Галвани.
      Vanitas vanitatum...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
        Вчера прелитах океана и не можах да погледна какво е станало с борсичката ама днес забелязах че са я поизнасилили .Има си хас да отиде на 400 пункта.Е чак до там не съм мислил че ще смъкне.
        Вожде,онзи ден гльодам за Кръстов ден три индиянеца съставили бой банда и
        изнасят индиянски концерт и едно гризи играй кючек под аконпанимента на музиката.
        На единият му викам ти натурал ли си или ментушка.Той ме зяпа тъпо по индиянски и
        ми вика ,шоп съм бе идиот натурален мангал.Не посмях да го питам повече,ама
        тебе ще те питам .Ти имаш ли нещо общо с този сеир?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
          Вчера прелитах океана и не можах да погледна какво е станало с борсичката ама днес забелязах че са я поизнасилили .Има си хас да отиде на 400 пункта.Е чак до там не съм мислил че ще смъкне.
          Няма да е тази година. Тази година ще падне някъде около 415, където предвидих и в нашата игра на бикове и мечки.

          Коментар


          • Вчера прелитах океана и не можах да погледна какво е станало с борсичката ама днес забелязах че са я поизнасилили .Има си хас да отиде на 400 пункта.Е чак до там не съм мислил че ще смъкне.

            Коментар


            • Друсате ли джанката?

              Коментар


              • Хубав оборот. Какво стана?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                  А тези, които не са успели да похарчат всичко от другата сряда връщат парите и започват да купуват
                  така се движат настроенията на БФБ, ко знайш ти..
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                    Днес и утре дребните ще продават за да изкарат празниците в Гърция....
                    Вместо да ходят на наШШШто море да се увъртят в АКО

                    А и на наШШте мутри трябва да помогнем

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Днес и утре дребните ще продават за да изкарат празниците в Гърция....
                      А тези, които не са успели да похарчат всичко от другата сряда връщат парите и започват да купуват

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                        Днес и утре дребните ще продават за да изкарат празниците в Гърция....
                        Добре че я има борсата за да си починат хората

                        Коментар


                        • Днес май съм бик ,две от акциите ми цепят небесата / Гагарин и бтн/ а други две хиката и ихбг са свързани с преоценката на тримесечието трябва да излетят....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                            При тази борса преливаща от "оптимизъм". Няма да им е лесно...
                            Днес и утре дребните ще продават за да изкарат празниците в Гърция....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Isabella Oronova Разгледай мнение
                              От предаването InvestOr на телевизия Bulgaria on Air:

                              За IPOто на Сирма Груп Холдинг - как няколко приятели студенти направиха глобална компания, лично от Цветан Алексиев, CEO на групата

                              Не е препоръка за покупка/продажба на ценни книжа.
                              При тази борса преливаща от "оптимизъм". Няма да им е лесно...
                              Vanitas vanitatum...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Isabella Oronova Разгледай мнение
                                Гледайте го, може да се почувствате оптимистично относно БФБ:-)

                                Успех!
                                Стига глупости

                                Коментар

                                Working...
                                X