IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
    Коректен ИП , доколко ли ...
    На въпросът ми защо стоп поръчката е изпълнена на друга цена ми отговориха:
    "...При отваряне на борсата Вашата стоп поръчка се активира, става пазарна и се изпълнява възможно най-бързо на пазарна цена. За съжаление при наличието на гапове от този тип стоп поръчката няма как да Ви гарантира цена на изпълнение... "

    Вследствие прочетох отново Rakovodstvo-GlobalTrader и установих следното:
    - "стоп поръчка" е споменато 63 пъти в ръководството, като на няколко пъти е описано как тя защитава позицията от загуба . Например "След като сте извършили сделка, използвайте свързани поръчки, за да защитите позицията си на пазара. Използвайте стоп поръчка в случай, че пазарът се придвижи срещу вашата позиция. Стоп поръчката ще бъде изпълнена ако пазарната цена пробие определено ниво"
    - Още на няколко места е описано как стоп поръчката защитава позицията, но никъде изрично не е казано при какви условия тя не се изпълнява.

    С две думи - приемам отношение на Елана към клиента (в случая към мен) като некоректно и подвеждащо.
    ако обвиненията към други за собствените ти грешки ти помагат, тогава продължавай все така. Поне вероятно си осъзнал какви са рисковете при стоп поръчките, гаповете и спайковете.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
      Коректен ИП , доколко ли ...
      На въпросът ми защо стоп поръчката е изпълнена на друга цена ми отговориха:
      "...При отваряне на борсата Вашата стоп поръчка се активира, става пазарна и се изпълнява възможно най-бързо на пазарна цена. За съжаление при наличието на гапове от този тип стоп поръчката няма как да Ви гарантира цена на изпълнение... "

      Вследствие прочетох отново Rakovodstvo-GlobalTrader и установих следното:
      - "стоп поръчка" е споменато 63 пъти в ръководството, като на няколко пъти е описано как тя защитава позицията от загуба . Например "След като сте извършили сделка, използвайте свързани поръчки, за да защитите позицията си на пазара. Използвайте стоп поръчка в случай, че пазарът се придвижи срещу вашата позиция. Стоп поръчката ще бъде изпълнена ако пазарната цена пробие определено ниво"
      - Още на няколко места е описано как стоп поръчката защитава позицията, но никъде изрично не е казано при какви условия тя не се изпълнява.

      С две думи - приемам отношение на Елана към клиента (в случая към мен) като некоректно и подвеждащо.
      Това форекс ли е?

      Коментар


      • http://www.investor.bg/ikonomika-i-p...-u-nas-205513/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          Удоволствие е да се работи с коректен ИП. Благодаря за Изабела и на Елана.
          Коректен ИП , доколко ли ...
          На въпросът ми защо стоп поръчката е изпълнена на друга цена ми отговориха:
          "...При отваряне на борсата Вашата стоп поръчка се активира, става пазарна и се изпълнява възможно най-бързо на пазарна цена. За съжаление при наличието на гапове от този тип стоп поръчката няма как да Ви гарантира цена на изпълнение... "

          Вследствие прочетох отново Rakovodstvo-GlobalTrader и установих следното:
          - "стоп поръчка" е споменато 63 пъти в ръководството, като на няколко пъти е описано как тя защитава позицията от загуба . Например "След като сте извършили сделка, използвайте свързани поръчки, за да защитите позицията си на пазара. Използвайте стоп поръчка в случай, че пазарът се придвижи срещу вашата позиция. Стоп поръчката ще бъде изпълнена ако пазарната цена пробие определено ниво"
          - Още на няколко места е описано как стоп поръчката защитава позицията, но никъде изрично не е казано при какви условия тя не се изпълнява.

          С две думи - приемам отношение на Елана към клиента (в случая към мен) като некоректно и подвеждащо.
          За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
            Kiro, нереално песимистични прогнози.. .
            dddd, както и да го сучем - факта си е факт - растем двойно по малко ( а спрямо нивото ни би трябвало да е обратно) и все повече падаме в класациите по конкурентоспособност спрямо цяла изт. европа.
            Толкова са ни възможностите....
            Пак добре че макар и с немного растем....да видим докога...аче тоя световен бул маркет навлиза в преклонна възраст вече..
            Last edited by pipbel; 06.11.2015, 10:46.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Isabella Oronova Разгледай мнение
              Ще има и онлайн семинар. Но имаме заявено желание от клиенти, че трябва да има вариант "на живо".
              Удоволствие е да се работи с коректен ИП. Благодаря за Изабела и на Елана.

              Коментар


              • Ще ги лупкаме ли?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                  Иначе на борсата имаме всичко необходимо без доверието.
                  Ето това е отговорът защо борсата ни не върви.
                  Според мен няма по-рискова от нашата борса в цяла Европа. Няма ли двуцифрена годишна доходност не си струва да рискуваш парите си тук.
                  Не е препоръка
                  Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Европейската комисия очаква българската икономика да расте само с 1.5% през 2016. За сравнение прогнозата за Румъния (дето ги "бием по усвояване" и са политически нестабилни) е 4.1 процента. От всички комунистически държави сме най-зле, с изключение на Хърватска (прогнозата за тях е 1.4%). И ситуацията е така от кризата насам. Явно сгрешени приоритети. Или прекалена стабилност.

                    http://ec.europa.eu/economy_finance/...orecast_en.htm

                    Kiro, нереално песимистични прогнози. Те и миналата година даваха около 1 процент ръст, но към второ тримесечие сме на 2,2 процента. Няма от къде да се появи забавяне. Долара е все по-скъп и нетният износ ще расте. Лихвите са рекордно ниски, което стимулира инвестициите и след като експортно ориентираните компании изпълнят капацитета ще трябва да го разширяват. Потреблението не виждам как и защо ще спада. Броят на заетите лица расте с около 35 хиляди годишно. Имаме и някакъв ръст на работната заплата. Лихвите по депозитите са рекордно ниски и стимула към спестявания намалява. Ние сме във фаза на бавно и мъчително ускоряване на икономиката а ЕС се движат в прогнозите си доста след събитията. Предполагам ще има поне още едно актуализиране нагоре.
                    За едно нещо съм напълно съгласен. Ще растем под потенциала на икономиката. В случай, че си свършим работата резултатите на Румъния са постижими, но ни ще бъдем някъде към 2,5-3,0 процента или между 1,0 и 1,50 процента след тях.
                    Иначе на борсата имаме всичко необходимо без доверието. Резултатите са повече от добри. Индустриални компании, без дългове с фоуърд П/Е между 3 и 6.Приемлива дивидентна доходност на зрелите компании, значително надвишаваща лихвите по депозити. Само доверие в пазара няма. Останали сме два вагона стари кучета и няколко случайно попаднали.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Европейската комисия очаква българската икономика да расте само с 1.5% през 2016. За сравнение прогнозата за Румъния (дето ги "бием по усвояване" и са политически нестабилни) е 4.1 процента. От всички комунистически държави сме най-зле, с изключение на Хърватска (прогнозата за тях е 1.4%). И ситуацията е така от кризата насам. Явно сгрешени приоритети. Или прекалена стабилност.

                      http://ec.europa.eu/economy_finance/...orecast_en.htm

                      Kak ще сме зле бе Кире, я виж колко магистрали изпостроиха и детски градини нацвъкаха, за да не намаляват децата, а те продължават да намаляват, след някоя петилетка ще тр. да закриват измислените вузове, поради липси на учащ матрял, а домуза ще делка на работниците по 400-500 кинта за да се прави на велик милиардер и т.н. Как да е зле, като за някои е добре !??
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Европейската комисия очаква българската икономика да расте само с 1.5% през 2016. За сравнение прогнозата за Румъния (дето ги "бием по усвояване" и са политически нестабилни) е 4.1 процента. От всички комунистически държави сме най-зле, с изключение на Хърватска (прогнозата за тях е 1.4%). И ситуацията е така от кризата насам. Явно сгрешени приоритети. Или прекалена стабилност.

                        http://ec.europa.eu/economy_finance/...orecast_en.htm

                        Коментар


                        • [QUOTE=polax;1059896991]
                          Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                          Тогава на какво се осланя участието ни тук, той Черешко ще е на власт още 30 години..?[/Q

                          аз съм преди черешата тук......чакам го да се махне
                          с тези глупости дето ги прави се надявам скоро той и колегите му да се махат...
                          то и аз съм отпреди, ама ако ще ги чакаме такива по 8 години... банана мамата става..
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • [QUOTE=Manyface God";1059896982]Тогава на какво се осланя участието ни тук, той Черешко ще е на власт още 30 години..?[/Q

                            аз съм преди черешата тук......чакам го да се махне
                            с тези глупости дето ги прави се надявам скоро той и колегите му да се махат...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                              В необявена стачка се намираме на БФБ. Пенсионните стачкуват определено, понеже ги няма на БФБ, дребните и те стачкуват като цяло - никой не иска да прави сделки.
                              Не е точно така, атерата си се търгува активно и на 2та лева дори, негово величество акционера има право да купува каквото и да е на бфб
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                                Баба Меца се опитва да ни клеца, ама ние ще и го... в гъзеца
                                Меца щом те клеца си отвори повече гъзеца

                                Коментар

                                Working...
                                X