IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
    И това не е толкова лошо. Щом сме толкова малко, значи и мечките ще са още по-малко и вероятно се броят на пръсти. Така, че ще е по-лесно да се забележат !! А това води до извода, че ще ядат бой всяка сутрин и то поименно ))
    Кви меци те гонят бе Преци....то на страха очите са големи
    Няма, няма и нужда от тях на бфб - колкото има смисъл от дявол да пази нашенците покрай казана, та така и тука...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
      МАРШРУТКА и ти чиче май си право-стоящ
      Да, не само че съм правостоящ, ами и с единия крак съм навън... не уточнавам с кой
      Vanitas vanitatum...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        Коректен ИП , доколко ли ...
        На въпросът ми защо стоп поръчката е изпълнена на друга цена ми отговориха:
        "...При отваряне на борсата Вашата стоп поръчка се активира, става пазарна и се изпълнява възможно най-бързо на пазарна цена. За съжаление при наличието на гапове от този тип стоп поръчката няма как да Ви гарантира цена на изпълнение... "

        Вследствие прочетох отново Rakovodstvo-GlobalTrader и установих следното:
        - "стоп поръчка" е споменато 63 пъти в ръководството, като на няколко пъти е описано как тя защитава позицията от загуба . Например "След като сте извършили сделка, използвайте свързани поръчки, за да защитите позицията си на пазара. Използвайте стоп поръчка в случай, че пазарът се придвижи срещу вашата позиция. Стоп поръчката ще бъде изпълнена ако пазарната цена пробие определено ниво"
        - Още на няколко места е описано как стоп поръчката защитава позицията, но никъде изрично не е казано при какви условия тя не се изпълнява.

        С две думи - приемам отношение на Елана към клиента (в случая към мен) като некоректно и подвеждащо.
        Здравейте!

        Много съжалявам, че Ви се е случила загуба. Но нека да поясня, че колегите са Ви обяснили точно: стоп поръчка означава, че задавате цена, на която искате да се изпълни. На практика се гарантира задействане на изпълнение, при което стоп поръчката се превръща в пазарна и се изпълнява на първата възможна пазарна цена. Няма как да се гарантира точна цена от никого. Това е дефиницията за стоп поръчка. Тя затова се нарича стоп маркет. Ето вижте дефиниция

        Моля Ви, когато се колебаете за нещо и не сте сигурен, звънете/пишете на колегите, работят 24 часа от неделя до петък.
        Желая Ви успех!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
          ... да, от тия по-малките, междуселските


          МАРШРУТКА и ти чиче май си право-стоящ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
            Какъв оборот да има като на пазара сме един автобус хора
            И това не е толкова лошо. Щом сме толкова малко, значи и мечките ще са още по-малко и вероятно се броят на пръсти. Така, че ще е по-лесно да се забележат !! А това води до извода, че ще ядат бой всяка сутрин и то поименно ))
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
              ... да, от тия по-малките, междуселските
              те са за 20 човека пък на БФБ сме 18

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                А дано, ама надали. Общи приказки и голи надежди... Лично аз съм се зарекъл, че докато са на власт сегашната дружинка (ГЕРБ + ДПС + смокиновия лист РБ + останалия пълнеж) няма да сложа и 1 стотинка повече на БФБ.



                През ноември 2014 никой не бе и чувал за т.нар. "реформа" на Горанов и Калфин. Никой!
                Не че нещо, ама тия няма да се ометат не само в рамките на нашите животи, а и на децата ни.
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                  Какъв оборот да има като на пазара сме един автобус хора
                  ... да, от тия по-малките, междуселските
                  Vanitas vanitatum...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                    Ето нещо за оптимистите - Защо да купуваме акции на БФБ през ноември?
                    Прочети повече на: http://profit.bg/news/Zashto-da-kupu...id-144976.html
                    А дано, ама надали. Общи приказки и голи надежди... Лично аз съм се зарекъл, че докато са на власт сегашната дружинка (ГЕРБ + ДПС + смокиновия лист РБ + останалия пълнеж) няма да сложа и 1 стотинка повече на БФБ.

                    Пенсионната реформа вече има много по-ясни очертания, в сравнение с преди една година (когато високата доза несигурност и неизвестност тормозеше сериозно пазара)...
                    През ноември 2014 никой не бе и чувал за т.нар. "реформа" на Горанов и Калфин. Никой!
                    Vanitas vanitatum...

                    Коментар


                    • Какъв оборот да има като на пазара сме един автобус хора

                      Коментар


                      • Днес и 40К не можем да направим, лоша работа.
                        Да направят търговията само два дни седмично, да намалят заплатите на работещите на БФБ поне разходи да се спестя, а търговията през тези дни ще бъде на ниво оборотите мое и да стига 400-500К

                        Коментар


                        • Ето нещо за оптимистите - Защо да купуваме акции на БФБ през ноември?
                          </br></br>Прочети повече на: http://profit.bg/news/Zashto-da-kupu...id-144976.html

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                            Описаните от теб рискове съм ги приел , както съм заплатил и екстрите - комсионна на ИП + лихва по позицията (макар да е къса). Дотук съм ок.
                            Но , отново твърдя - в указанието за ползването на платформата не се казва кога стоповете не се изпълняват.
                            На семинара казаха ли ви ? Или ти си бил лектор
                            хубаво е да се замисляш за това, което четеш или ти казват. ами утре ако ти кажа, че със стоп поръчката ще спечелиш, а пък то не стане така, аз ли ще съм ти виновен?
                            Като имаш стоп поръчка и има гап или спайк, според теб на каква цена трябва да стане сделката?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
                              ако обвиненията към други за собствените ти грешки ти помагат, тогава продължавай все така. Поне вероятно си осъзнал какви са рисковете при стоп поръчките, гаповете и спайковете.
                              Описаните от теб рискове съм ги приел , както съм заплатил и екстрите - комсионна на ИП + лихва по позицията (макар да е къса). Дотук съм ок.
                              Но , отново твърдя - в указанието за ползването на платформата не се казва кога стоповете не се изпълняват.
                              На семинара казаха ли ви ? Или ти си бил лектор
                              За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Konsultant Разгледай мнение
                                Това форекс ли е?
                                Позицията беше CFD на акции ...
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X