IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    С Кирчо и Кокорчо начело, мисля, че има големи вероятности за още по-големи промоции. Хеле пък като гледам настоящия проектобюджет, който е изключително комунистически - от всеки според възможностите, на всекиго според потребностите. 7 милиарда нов заем и 6 милиарда дефицит, за д аима за лъгалите системата пенсионери, осигурявали се на минимума, и за тъмнозелените майки за майчинство за втората година. Мда, великани - сега Киро да дойде и да ме оплюе
    Киро и Кирчо различни ли са ?

    Коментар


    • С Кирчо и Кокорчо начело, мисля, че има големи вероятности за още по-големи промоции. Хеле пък като гледам настоящия проектобюджет, който е изключително комунистически - от всеки според възможностите, на всекиго според потребностите. 7 милиарда нов заем и 6 милиарда дефицит, за д аима за лъгалите системата пенсионери, осигурявали се на минимума, и за тъмнозелените майки за майчинство за втората година. Мда, великани - сега Киро да дойде и да ме оплюе
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Кога продаде бре?
        Не съм продавал нищо. Просто имам кеш и искам да си купя нещо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
          Много ми харесва, защото имам кеш за наместване
          И аз така, но да не изтървем момента ме е страх само
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
            Много ми харесва, защото имам кеш за наместване
            Кога продаде бре?
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Много ми харесва, защото имам кеш за наместване

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                Удри, Мецо!
                Харесва ли ни посоката?
                Пътека се прави камък по камък!

                Коментар


                • Удри, Мецо!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                    Хайде и аз да напиша нещо оптимистично Оптимист съм, че ще пазарувам на промоция
                    Много ги усещам нещата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                      Пилците се броят наесен..... нали знаеш, ще ти припомня!!!
                      Ти за коя есен говориш, защото вече минаха няколко ! Да знаем кога да почнем да броим пилците !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                        Свирачев, не знаех, че си се прехвърлил на афганистанската борса.
                        ЕВРООО КВО СТАНА С РЪСТОВЕТЕ НА ЗАПАД . НАЛИ КАЗА ДА ПУСКАМЕ ЗА НАГОРЕ. ИДВАЛО СВЕТЛОТО ЕВРО БЪДЕЩЕ
                        Last edited by the architect; 21.01.2022, 00:53.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

                          Уникално !
                          не един а два шита !
                          Пилците се броят наесен..... нали знаеш, ще ти припомня!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                            Прибързваш с радостта. Корекцията губи сила.. Снощи САЩ потънаха, но ДАХ-а обърна нагоре. Т.е. ножа е гумен, а меме инвеститорите трябва просто да срещнат реалността
                            Скоро пак потегляме в правилната посока - към 850 пункта
                            Дано си прав за меме-инвеститорите!
                            Ако е така, даже Груйо Груев ще пие Поредна чаша студена вода, ммм

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                              2020 0.000529 0.0005026 24.06.2021
                              Щом те устройва такъв дивидент.....
                              Тука пише, че септември са придобили изгодно нови земи със осигурен дивидент, само не знам дали ще го разпределят.

                              https://www.investor.bg/bylgariia/45...mln-lv-340067/

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение

                                Да и Доверие и Зърнени Храни също допълних
                                Уникално !
                                не един а два шита !

                                Коментар

                                Working...
                                X