IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
    ама виж го калашник отмъстителен бил . отдавна природата го доказва отмъщаваш ли ти се връща
    Цяла нощ няма да мога да спя мислейки какво сакаш да ми кажеш.Бива ли тъй аз
    имам слабо сърчице.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
      Това е дъното според мен.Вчера го видяхме и леко го подминахме.
      ама виж го калашник отмъстителен бил . отдавна природата го доказва отмъщаваш ли ти се връща

      Коментар


      • Почва да се вижда, че ще има импулс следващата седмица от пускането на Сирма.
        Имайте предвид, че тогава ще набутат акциите на Сирма на Пенсиите, тези ФЛ и ЮЛ дето се купували с десетки и стотици хиляди акции, много вероятно са го правили с уговорката после да шитнат на "сигурна печалба" на някое пенсионно (иначе защо да купуват при такива балонни цени?), това ще даде печалби и импулс по много позиции и борсата като цяло.
        Bulls on BSE

        Коментар


        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
          хахаха злобарче . кажи къде е дъното и върха после да те видим професионалисте .
          Това е дъното според мен.Вчера го видяхме и леко го подминахме.
          Last edited by Grosss; 18.11.2015, 18:39.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            Първо не съм никак злобен а отмъстителен.Има разлика в двете понятия и второ дал съм прогноза за 450 Софикс в края на годината.Остана месец и половина до нова година и Софикса е вече 442.
            хахаха злобарче . кажи къде е дъното и върха после да те видим професионалисте .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Журналист анализира „необичайните движения” на някои от акулите на Уолстрийт напоследък
              Публикувано: 17 ноем. 2015, 11:12 | Обновено: 17 ноем. 2015, 11:12
              Р
              Нещо голямо може да се служи в скоро време. Акули от Уолстрийт, сред които инвеститори, банкери и фондове в последно време правят необичайни движения на фондовите пазари, което може да е свързано с очакван финансов колапс в САЩ и целия свят. Това пише журналистът Майкъл Сноудера в сайта Blacklisted News.Според него, Джордж Сорос съвсем наскоро е продал и то не на очакваната висока цена, притежавани от него акции на големи банки сред които JP Morgan и Goldman Sachs. В същото време известният финансист купувал злато.

              „Защо някой ще продава под цената им акции, струващи десетки милиони долари и ще купува злато, освен ако не предвижда срив на финансовата система и обезценка на тези акции”, разсъждава журналистът.

              Неотдавна в интервю за „Нюзуик” милиардерът Сорос сподели, че ситуацията в света е много сериозна и тежка, чакат ни трудни времена. Тогава той прогнозира колапс на финансовата система на света и безредици по улиците на Америка от хора, пострадали от това.

              Злато освен Сорос купуват и други милиардери като Джон Полсън и Якоб Ротшилд, а и някои от най-големите американски банки. Брокери от Нюйоркската фондова борса потвърждават, че наистина в последно време масово се разпродават акции на големи компании, като сумата вероятно вече е няколко милиарда долара.

              Освен злато, регистрирано е и увеличаване на покупките на боеприпаси. В медиите вече изтече информация, че социалните служби в САЩ са заявили покупката на 174 000 патрона, които ще бъдат съхранявани на 41 различни места в щатите. Агенцията за национална сигурност на САЩ също е купила над 1 милиард куршуми ,сред които и такива, които могат да пробият стена.

              Към това може да се добави и факта, че Якоб Ротшилд, Джордж Сорос и Джон Полсън вече са направили залагания за десетки милиони долара за срив на еврото. А това може да стане само ако финансовата система на света наистина преживее сериозна криза. /БЛИЦ


              що ще кажеш....ръссст на златото ...
              Това по принцип отдавна се чака,но най-рано февруари . Златото
              ако скочи доларът ще се срути,така САЩ ще стабилизират дълговете си.Сега
              вероятно ще изчакат да минат празниците.
              Last edited by Grosss; 18.11.2015, 18:21.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                казах ти да не гледаш сейра тука на хората дето са си купили акции . щото нито прогнози даваш правилни нито допринасяш с нещо към темата . и злобата която всички виждат сееш тук към българия ще ти се върне както не си и предполагал дори . а аз си печеля много добре . но ти само ще губиш .
                Първо не съм никак злобен а отмъстителен.Има разлика в двете понятия и второ дал съм прогноза за 450 Софикс в края на годината.Остана месец и половина до нова година и Софикса е вече 442.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
                  Като разбереш, къде е края на слизането, нали ще пишеш.!?
                  Ок ще ти пиша.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    казах ти да не гледаш сейра тука на хората дето са си купили акции . щото нито прогнози даваш правилни нито допринасяш с нещо към темата . и злобата която всички виждат сееш тук към българия ще ти се върне както не си и предполагал дори . а аз си печеля много добре . но ти само ще губиш .
                    Журналист анализира „необичайните движения” на някои от акулите на Уолстрийт напоследък
                    Публикувано: 17 ноем. 2015, 11:12 | Обновено: 17 ноем. 2015, 11:12
                    Р
                    Нещо голямо може да се служи в скоро време. Акули от Уолстрийт, сред които инвеститори, банкери и фондове в последно време правят необичайни движения на фондовите пазари, което може да е свързано с очакван финансов колапс в САЩ и целия свят. Това пише журналистът Майкъл Сноудера в сайта Blacklisted News.Според него, Джордж Сорос съвсем наскоро е продал и то не на очакваната висока цена, притежавани от него акции на големи банки сред които JP Morgan и Goldman Sachs. В същото време известният финансист купувал злато.

                    „Защо някой ще продава под цената им акции, струващи десетки милиони долари и ще купува злато, освен ако не предвижда срив на финансовата система и обезценка на тези акции”, разсъждава журналистът.

                    Неотдавна в интервю за „Нюзуик” милиардерът Сорос сподели, че ситуацията в света е много сериозна и тежка, чакат ни трудни времена. Тогава той прогнозира колапс на финансовата система на света и безредици по улиците на Америка от хора, пострадали от това.

                    Злато освен Сорос купуват и други милиардери като Джон Полсън и Якоб Ротшилд, а и някои от най-големите американски банки. Брокери от Нюйоркската фондова борса потвърждават, че наистина в последно време масово се разпродават акции на големи компании, като сумата вероятно вече е няколко милиарда долара.

                    Освен злато, регистрирано е и увеличаване на покупките на боеприпаси. В медиите вече изтече информация, че социалните служби в САЩ са заявили покупката на 174 000 патрона, които ще бъдат съхранявани на 41 различни места в щатите. Агенцията за национална сигурност на САЩ също е купила над 1 милиард куршуми ,сред които и такива, които могат да пробият стена.

                    Към това може да се добави и факта, че Якоб Ротшилд, Джордж Сорос и Джон Полсън вече са направили залагания за десетки милиони долара за срив на еврото. А това може да стане само ако финансовата система на света наистина преживее сериозна криза. /БЛИЦ


                    що ще кажеш....ръссст на златото ...

                    Коментар


                    • казах ти да не гледаш сейра тука на хората дето са си купили акции . щото нито прогнози даваш правилни нито допринасяш с нещо към темата . и злобата която всички виждат сееш тук към българия ще ти се върне както не си и предполагал дори . а аз си печеля много добре . но ти само ще губиш .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        За Хима съм казал че ще го почакам да видя до къде ще слезе и тогава.
                        Като разбереш, къде е края на слизането, нали ще пишеш.!?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                          ай сега американските тролчета ташак монтьо гетофа и пипето да кажа Ръъъъъъъъъъст
                          Ми да кажат ама нещат.За какъв ръст обаче бленуваш???Той света се сговнясъл ти точно сега ръст искаш.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                            мноу си отворен ти за европата ама един ден в америката такъв ще те застигне че ще се чудиш от къде ти е дошло . тука се опитваш да гледаш сейра на българите ама и това ще ти се върне тъпкано на теб и другите тролчета тук монтьо гетофа и пипето . кажи сега ташак купуваш ли хима от 2,40 докато пада надолу до 10 стотинки . каза че ще публикуваш сделки ама аз от лъжльовци не съм и очаквал да публикуват нещо .
                            Кво ти ставе бе.Много си нервен.Да не загуби на Форекса??Май се напаса хубаво там.За мен не се притеснявай ти му мисли че скоро ще се наложи да се обрязваш.За Хима съм казал че ще го почакам да видя до къде ще слезе и тогава.

                            Коментар


                            • Бързате ли за някъде? Нали знаете, че хубавите работи стават бавно

                              Коментар


                              • Ехаааа.Тук явно се правят сериозни кинти.

                                Оборотът на БФБ-София вече е колкото луксозна кола

                                Коментар

                                Working...
                                X