IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
    BullsonBSE, имаш ли български акции? За мен това е интересен въпрос за да разбера от какви позиции коментира даден човек. Примерно аз съм до козирката в акции.
    Заредил се е яко с хим и компания и много не му е кеф че последните 3 години не е удвоил както направиха дивидентните. Освен че не е удвоил предполагам че е и на минус ама само той си знае. От такава гледна точка коментира. Не мен не ми пречи дори ми е забавен.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
      BullsonBSE, имаш ли български акции? За мен това е интересен въпрос за да разбера от какви позиции коментира даден човек. Примерно аз съм до козирката в акции.
      Ех ти пък...
      Много ясно че ще ти каже че има. Даже и може да ти препоръча ако искаш .
      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение
        Да и с 1.40лв вдигаш индекса с 1%
        3.40 с комисионната

        Коментар


        • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
          Е, въпрос на гледна точка, но пък оборотът в Sofix 5420 лв.до момента остава. Нов рекорд.
          Да и с 1.40лв вдигаш индекса с 1%

          Коментар


          • BullsonBSE, имаш ли български акции? За мен това е интересен въпрос за да разбера от какви позиции коментира даден човек. Примерно аз съм до козирката в акции.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от cymru Разгледай мнение
              Еее, замалко един час без сделка. Кой е тоя простак дето ни разваля рахатлъка


              Е, въпрос на гледна точка, но пък оборотът в Sofix 5420 лв.до момента остава. Нов рекорд.

              Коментар


              • Еее, замалко един час без сделка. Кой е тоя простак дето ни разваля рахатлъка
                Не-заслужил инвеститор

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                  Та къде казахте че са мечките?
                  Спят някъде с пълни тумбаци. Не е лесно четири дни само на телешко да караш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                    Та къде казахте че са мечките?
                    Математически мечки няма как да има на БФБ в момента.
                    Нито ръстове е имало, нито ливъридж, нито спекулативен капитал, нито излизащи чужденци, нито нужда Фондове да продават.
                    Мечки може да има само при 4-5 компании, които бяха свръхкупени последните години и привлякоха много капитал - тамо математически има кой да натисне.
                    Bulls on BSE

                    Коментар


                    • Обзор на финансовите пазари

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                        Оборот в Sofix 5420 лв.до момента . Не бях виждал такова нещо, но човек се учи докато е жив. Пародия
                        Когато основния играч (пенсионните) на една борса цяла година като 2015 и в момента включително безпричинно ги няма въобще - отказват да участват (сигурно да са вкарали на БФБ не повече от 10 милиона за цялата 2015 - това може да се провери). Не знам какво правят със стотиците милиони които влизат при тях всяка година. Всичко в ДАКС и в ДЦК ли? Докога? Хахаха
                        Инвестициите им в чужбина са кауза пердута - от там няма да изкарат нищо като доходност, това никой да не се съмнява (причината е, че те ползват посредници в чужбина, които ги пълнят само в шитове от чуждите пазари на балонни цени - като ба бг фондове, какво да им препоръчат и да ги натъпчат )
                        ДЦКатата стават със все по миниатюрни доходности.
                        Много глупаво се държат, като не участват на БФБ. Оборотите, показват, че просто ги няма, някак как да е
                        Bulls on BSE

                        Коментар


                        • Та къде казахте че са мечките?

                          Коментар


                          • Оборот в Sofix 5420 лв.до момента . Не бях виждал такова нещо, но човек се учи докато е жив. Пародия

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                              и дивиденти и капиталова
                              Единствено при имотите виждам игра, при това дългосрочна, дивидент ако има там, чаааак тогава става вероятно привлекателно за по-уравновесени трейдъри.
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Аз си мисля, че след 2015, която показва несъстоятелността на Пенсионните, сега в началото на 2016 ще има отново атака срещу ПФ, която този път ще е напълно заслужена и не знам, кой ще застане тоя път да ги защитава.
                                Не, че другата позиция за национализация е по-състоятелна или ще намери поддръжници (тя е немислима, ще откаже много хора да работят и живеят в БГ въобще ако някой посегне на личните им партиди), но тоя път след излагацията през 2015 Пенсионните са в много незавидна ситуация И това е хубаво защото комфорта определено ги развращава и корумпира
                                Не мисля, че въобще ще могат да си позволят 2016 да се държат като 2015
                                Bulls on BSE

                                Коментар

                                Working...
                                X