IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • БНБ назначи проверяващи във банките и нещо подобно във пенсионните фондове, т.е. тече процедура по издаване на документ за ..... индулгенция... апропо..... официално да се обяви че всичко е ОК и следва ралли....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Един ден, ама кой ден..Въпроса е кое отблъсква Фондовете от инвестиции на БФБ..Някой направил ли си е труда да анализира или поне да ги пита.
      Няма пари под масата - това ли ги притеснява

      Фондовете събират такси така или иначе, активите им са на рекордни нива, не изплащат пенсии, хоризоната им е дълъг. На чуждите пазари се провалиха - това ще стане официално скоро мисля, е като не искат да инвестират на БФБ, понеже нямат друг избор за доходност (депозитите вече не дават по 10% лихви, нито облигациите), да си дават лицензите и да се отказват от дейстност Друг ще дойде на тяхно място
      Bulls on BSE

      Коментар


      • Днес реших, да погледна сесията.
        Нещата се канализират по местата си,
        все пак сме в бойкоборисов тренд..
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Един ден, ама кой ден..Въпроса е кое отблъсква Фондовете от инвестиции на БФБ..Някой направил ли си е труда да анализира или поне да ги пита.

          Коментар


          • Имайте предвид, че един ден като се включат Пенсионните на БФБ оборотите и цените няма да са такива каквито познаваме от последните години
            Bulls on BSE

            Коментар


            • Въпросът е само един - има ли на БФБ Пенсионнни дружества?
              Очевидно предвид оборотите, тях ги няма последните 2-3-4-5 г.
              А къде са щото те нямат избор и трябва да носят доходност?
              На чуждите пазари очевидно глътнаха водица
              Bulls on BSE

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                Софиксов, поспри малко да спамиш- нищо не биеш, а колко може да ти е нагоре порфейла при този пазар..Остава да ни го покажеш за да ти повярваме..
                Не му се вързвай.Той е форумния шут.Забавлява ме от време на време та чак ме разсмива.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                  То от твоя бой мечките избягаха на запад ,че там има леб...а тук мизерия ,по две сделки на час..... а за биковете не ми се мисли.... на магарета заприличаха...
                  а Те и мечките са така разпарцалосани, че на жиуотни не приличат, снишили са се , от време на време гризват по някое дръвце като бобри и ... пак под водата
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Софиксов, поспри малко да спамиш- нищо не биеш, а колко може да ти е нагоре порфейла при този пазар..Остава да ни го покажеш за да ти повярваме..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      Бия мечки (като теб) бе, Кире! Бия ги та ги пукам от бой Накъде върви борсата не ме интересува особено. Аз гледам моя портфейл да върви във вярната посока и това е.
                      То от твоя бой мечките избягаха на запад ,че там има леб...а тук мизерия ,по две сделки на час..... а за биковете не ми се мисли.... на магарета заприличаха...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Софиксов, аз все се сдържах да те нарека трол , но ти сам се самоопредели.Можеш ли да ни обясниш всекидневното писане за бой и спукване..Ти или си мазохист или комплексар..Какво биеш и какво спукваш, като за миналата година Борсата падна с 10%.Що се отнася до моите информации , то те са факти и статистики, които се потвърждават от борсовите индекси..Всеки нормален човек ще се запита за причините за спадовете и липсата на инвеститори..Да не би да си мислиш , че с твоите бълвочи за бой и спукване ще вдигнеш цените и индексите.Спазвай моля те мярката и добрия тон и се позовавай на фактите и статистиката..
                        Бия мечки (като теб) бе, Кире! Бия ги та ги пукам от бой Накъде върви борсата не ме интересува особено. Аз гледам моя портфейл да върви във вярната посока и това е.

                        Коментар


                        • Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Преци, има няколко очевидни неща- 1,Няма интерес към пазара от чужди големи инвеститори 2,Даже Българските Фондове не искат да купуват акции, поради известните ни причини..3,Икономиката въпреки напъните на стъкмистиката зацикля и това се вижда по отчетине на публичните компании 4,Не се прявят исканите от ЕС реформи и няма никакви мерки за борба с корупцията - по която сме първи в ЕС .

                            За капак нито в Гърция нещата са добри, нито в ЕС..Е кажете ми откъде ще дойдат импулсите за БФБ и кога Нека да погледнем истината в очите и стига с тези биенета и глупости..Мене ме боли, защото съм пълен с акции , които крадливите , корумпирани тъпанари скапват Верно е, че по доходност засега съм в пъти над банковата, но но нещата все повече не ми харесват..
                            Кире, знаеш че постоянно дъвча костолани и си спомних казаното от него че около дъното нещата изглеждат най-черни. Ще отговоря по точките, но предварително казвам, че това ми е моето виждане, и как аз ги чувтсвам нещата
                            1. Изобщо не ме интересува, дали ще има чужди (хеле пък големи) хартиени инвеститори. Интересува ме дружествата които имам да растат. И те растат представи си !!!
                            2.Даже българските фондове не ме интересуват дали ще се набутат на дакса в макса или не. Все ми едно за тях. Интересува ме дружествата в моя портфейл да растат. Да - постоянно подобряват фундамента !!!
                            3. Слабо ме интересува и икономиката дали е +1 или +2 % или +3, 4 т.н.(или дори да е -1%). Интересува ме моите дружества да растат. И те растат - имат големи пера износ, диверсифицирани са на доста пазари и при това са антикризисни сектори. От положението на ниската база има много още накъде да растат спрямо големите аналози !
                            4. За реформите съм съгласно, не им отърва да ги правят игралците отгоре, но знаем че искат да ловят рибата и затова мътят водата - да се откажем сега, значи да се откаежем от рибата )) Имаш основание обаче (всеки има ) да се страхуваш за всички хартии - не всички Може да са ъп. Нали за това на портфейлния кеш му казват умни пари. Допълваме, че ум робува, ум царува, ум патки пасе . Е разбира се, липсва ни Пепи ... ))
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Преци, има няколко очевидни неща- 1,Няма интерес към пазара от чужди големи инвеститори 2,Даже Българските Фондове не искат да купуват акции, поради известните ни причини..3,Икономиката въпреки напъните на стъкмистиката зацикля и това се вижда по отчетине на публичните компании 4,Не се прявят исканите от ЕС реформи и няма никакви мерки за борба с корупцията - по която сме първи в ЕС .

                              За капак нито в Гърция нещата са добри, нито в ЕС..Е кажете ми откъде ще дойдат импулсите за БФБ и кога Нека да погледнем истината в очите и стига с тези биенета и глупости..Мене ме боли, защото съм пълен с акции , които крадливите , корумпирани тъпанари скапват Верно е, че по доходност засега съм в пъти над банковата, но но нещата все повече не ми харесват..
                              Last edited by Kiro; 14.02.2016, 18:28.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Софиксов, аз все се сдържах да те нарека трол , но ти сам се самоопредели.Можеш ли да ни обясниш всекидневното писане за бой и спукване..Ти или си мазохист или комплексар..Какво биеш и какво спукваш, като за миналата година Борсата падна с 10%.Що се отнася до моите информации , то те са факти и статистики, които се потвърждават от борсовите индекси..Всеки нормален човек ще се запита за причините за спадовете и липсата на инвеститори..Да не би да си мислиш , че с твоите бълвочи за бой и спукване ще вдигнеш цените и индексите.Спазвай моля те мярката и добрия тон и се позовавай на фактите и статистиката..
                                Кире. според мен негативната статистика действа до едно време, после може да спре да влияе - това е моментът в който всички са си разпродали бъгавите хартии и фундамента спира да влияе Както знаем това е хипотезата на д0р Каро -- за собствения живот на съответния папир - не сме далече от повратния момент - всички са преструктурирали, и всички държат нещо а никой няма намерение да продава - всичко каквото е имало за продаване е изядено и изпито - лоша работа )))
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X