IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Наистина нямаше причина точно в първия ден от месеца да се случи това раздвижване при пиб и т.н. Ясно и режисирано движение от незнаен(или знаен) за някои кукловод. Този и още няколко кукловоди лепнаха зараза на борсата ни и изгониха всички качествени инвеститори надалеч.
    Та нито икономиката тръгна рязко на 1-ви юни, нито печалбите на Хим в Казакстан или на Пиб в Кремиковци излетяха в небето. Не съм чул и Зърнените храни да е сключила договор с Тесла например.

    По-скоро според мен една проверка, която върви в едни институции към тази дата е проверила държаните "активи" и е било време да си получим скритите хартии в едни приятелски фондове, на обещана и може би по-висока(за да има награда) цена. Е това действие може да продължи защото скритите хартишки са доста над направения оборот на 1-ви юни и макар да няма икономическа причина за него, то ще остави кеш на пода на БФБ, та да видим на къде ще ни отведе
    Е има и друга версия, че Цеко Минев или Иво Каменов са кеширали малко хартишки, за да купят нова яхта на наследниците си за празника на детето , защото при тия цени на Инс-а и цялата компания да продаде бай Асен едва ще му стигнат за ново Мазерати, така че той отпада!

    Ще видим какво ще се получи.
    Поздрави и бъдете оптимисти!
    Тони, докато сме под настоящото управление, няма надежда. Оптимист съм, но в по-дългосрочен план. С Черешаря и Мавродиев светлина няма да има.
    Last edited by Andi11; 05.06.2016, 10:49.
    “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

    Коментар


    • Тук странни типове сте се навъдили бе! Ма то на вас няма угодия! Мрънкате, че няма търговия, а когато има - недоволствате Е как да ви се угоди Ако пък чак толкова не ви харесва това което се случва тук има и други борси.

      Коментар


      • Наистина нямаше причина точно в първия ден от месеца да се случи това раздвижване при пиб и т.н. Ясно и режисирано движение от незнаен(или знаен) за някои кукловод. Този и още няколко кукловоди лепнаха зараза на борсата ни и изгониха всички качествени инвеститори надалеч.
        Та нито икономиката тръгна рязко на 1-ви юни, нито печалбите на Хим в Казакстан или на Пиб в Кремиковци излетяха в небето. Не съм чул и Зърнените храни да е сключила договор с Тесла например.

        По-скоро според мен една проверка, която върви в едни институции към тази дата е проверила държаните "активи" и е било време да си получим скритите хартии в едни приятелски фондове, на обещана и може би по-висока(за да има награда) цена. Е това действие може да продължи защото скритите хартишки са доста над направения оборот на 1-ви юни и макар да няма икономическа причина за него, то ще остави кеш на пода на БФБ, та да видим на къде ще ни отведе
        Е има и друга версия, че Цеко Минев или Иво Каменов са кеширали малко хартишки, за да купят нова яхта на наследниците си за празника на детето , защото при тия цени на Инс-а и цялата компания да продаде бай Асен едва ще му стигнат за ново Мазерати, така че той отпада!

        Ще видим какво ще се получи.
        Поздрави и бъдете оптимисти!
        Last edited by Andi11; 05.06.2016, 10:48.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Софиксов, с тебе пък кой говори.Липсва ти да те лупка Мечока ли
          Аз лупкам мечока, а не той мен и растежа на портфейла ми го доказва.

          Коментар


          • Софиксов, с тебе пък кой говори.Липсва ти да те лупка Мечока ли

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Тони, ти би ли си купил акции от БЕХ, аз не
              И защо мислиш че на нас ни пука? Купувай си каквото искаш!

              Коментар


              • Тони, ти би ли си купил акции от БЕХ, аз не

                Коментар


                • Първоначално изпратено от man_united Разгледай мнение
                  ама черешите удариха 26 лв...после кажи че не са майстори!
                  Като искаш да живееш в София ще рупаш череши по 26лв,в провинцията са 3 лв.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                    ГЕРБ и борса .... щом не е черешовата ме съмнява .... ама дано направят нещо.
                    ама черешите удариха 26 лв...после кажи че не са майстори!

                    Коментар


                    • ГЕРБ и борса .... щом не е черешовата ме съмнява .... ама дано направят нещо.
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        малко преглед на печата от Бате Ви Тони!
                        Най-неприятното в случая е, че инжекциите се бият главно в дупето. И боли, боли, боли....

                        Не е препоръка. Имам некви артии и все се питам - Защо?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                          малко преглед на печата от Бате Ви Тони!





                          Ей най накрая ще направят нещо за борсата от Герб
                          Ясно че искат свежа пара да влезе в бюджета но ще има и добър ефект върху целият пазар!

                          Коментар


                          • малко преглед на печата от Бате Ви Тони!





                            Attached Files

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vendetta89 Разгледай мнение
                              спекуланте, забравих да допълня, че става въпрос за мобилната платформа, сори

                              преди да я променят беше по-грозно изглеждаща, по-тромава и не ми запомняше правилно нещата, откакто я промениха е с по-готин дизайн и имам чувството, че и по-бърза.. уви като съм на работа не мога да си инсталирам сертификата за платформата и ми се налага да ползвам мобилната версия... но тази промяна ми направи впечатление, работи екипа... наскоро също така са променили на площад Възраждане офиса в София са залепили някакви нови реклами на прозорците.. стараят се хората
                              Ако става дума за отношението ,то това което получавам от представителя им за Варна- Велислав е на ниво и трудно мога да си изкривя душата и да кажа дори една лоша дума,но имат доста да поработят върху платформата!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от vendetta89 Разгледай мнение
                                ... наскоро също така са променили на площад Възраждане офиса в София са залепили някакви нови реклами на прозорците.. стараят се хората
                                Толкова много, че от старание затварят и офиса в Пловдив.
                                Мнението ми не е препоръка за покупко - продажба на ценни книжа.

                                Коментар

                                Working...
                                X