IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
    На мен ми стана интересно, къде го видя това, че са 250 мил. акции ? В отчета за 1-во тримесечие бяха 225.
    Смятах ги около 240 м. по данни на инвестора ...60 милиона да са...

    Коментар


    • как е положението?
      върви ли играта?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от padre Bonaventura Разгледай мнение
        На мен ми стана интересно, къде го видя това, че са 250 мил. акции ? В отчета за 1-во тримесечие бяха 225.
        Размножили са се

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          В момента са 250 милиона акции...
          за да се дадат по 25 стотинки требват 62,5 милиона...
          На мен ми стана интересно, къде го видя това, че са 250 мил. акции ? В отчета за 1-во тримесечие бяха 225.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            В момента са 250 милиона акции...
            за да се дадат по 25 стотинки требват 62,5 милиона...
            Не ме разбра - старият дивидент като абсолютна сума - прочети внимателно, написал съм да запазаят стария дивидент, но да го разпределят върху всички акции, е това ще означава че ще е 2-3 пъти по-малък , но значително над банков депозит.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Как да ти кажА...
              Падането е временно явление ..
              То продължава всеки ден от 10 до 15 часа и после идва възстановяването... на другия ден пак отначалЕ...
              Петрол доста падна наистина, какво смяташ да правиш там, ако пада така почти всеки ден?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение
                Пак не смяташ правилно. Незнам нарочно ли го правиш или както стана популчрен израза "математиката не ти излиза", т.е. не ти се отдава Старите дивиденти 70 мил ли бяха?
                В момента са 250 милиона акции...
                за да се дадат по 25 стотинки требват 62,5 милиона...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  ТрЕбва да правят по 70 милиона печалба и всичко да дават на акционерите...примерно..
                  За ЦСКА или за Петрол говориш !?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
                    Момци, какво става... това ли беше падането? Да чакам ли на по-ниско?
                    Как да ти кажА...
                    Падането е временно явление ..
                    То продължава всеки ден от 10 до 15 часа и после идва възстановяването... на другия ден пак отначалЕ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      ТрЕбва да правят по 70 милиона печалба и всичко да дават на акционерите...примерно..
                      Пак не смяташ правилно. Незнам нарочно ли го правиш или както стана популярен израза "математиката не ти излиза", т.е. не ти се отдава Старите дивиденти 70 мил ли бяха?

                      Коментар


                      • Момци, какво става... това ли беше падането? Да чакам ли на по-ниско?
                        Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zaki Разгледай мнение
                          Не е необходимо. Ако започнат да дават същите дивиденти, които са давали досега за привилегированите, но вече ги раздават върху всички акции, то ще са дали вече по-добра алтернатива от банковия депозит.

                          ТрЕбва да правят по 70 милиона печалба и всичко да дават на акционерите...примерно..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                            Какво да кажа ,последните имах спор дали съм ги продал на 2,25 или на 2,20...и дали са обикновени или прив...

                            Да не стане пак скандал....
                            мисля че акциите на хим имат бъдеще само ако пуснат нови привил. и то на основата на старите...или някакви ценни книжа да конкурират банковите лихви...
                            Не е необходимо. Ако започнат да дават същите дивиденти, които са давали досега за привилегированите, но вече ги раздават върху всички акции, то ще са дали вече по-добра алтернатива от банковия депозит.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Петрола ще тръгне когато требва ...както цска...
                              като феникс ще бъде и когато никой не очаква...
                              Имаше такива феникси някога като хдпат, мост, оцк ...а казваш че може и петрол. Може, защо не, дотогава може да осредняваш

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
                                Интрадей трейдинга го одобрявам. По-добре всеки ден да печелиш по малко и да си на кеш, отколкото да чакаш с години да забогатееш с някоя сделка. По-добре всеки ден да капе по малко, но реални пари, отколкото да се надяваш, че акциите ти щели да поскъпнат много. Тук мненията ни съвпадат. Нищо не каза за Химимпорт АД (привилегировани) (6C4P / 6C4P) и за почти 35 ст. дивидент.
                                Какво да кажа ,последните имах спор дали съм ги продал на 2,25 или на 2,20...и дали са обикновени или прив...

                                Да не стане пак скандал....
                                мисля че акциите на хим имат бъдеще само ако пуснат нови привил. и то на основата на старите...или някакви ценни книжа да конкурират банковите лихви...

                                Коментар

                                Working...
                                X