IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
    Не споря - странно е! Но пък може човекът да има една, две или три от общо 5-те позиции, които са донесли положителна доходност за периода.

    А и е много по-лесно, удобно, безвредно и не-изнервящо просто чквек да игнорира подобни разговори.
    Ти писа за ДБ и че имаш разбиране от немската реалност преди време ,защо не коментираш затварянето на тези 188 клона и как ще се отрази на борсата и на ДБ и коба а се дракаме тук.. в темата на ДАХ ..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
      Не споря - странно е! Но пък може човекът да има една, две или три от общо 5-те позиции, които са донесли положителна доходност за периода.

      А и е много по-лесно, удобно, безвредно и не-изнервящо просто чквек да игнорира подобни разговори.
      Ей и ти ми блъкна в моята си рана - малкото позиции. Аз съм само на БФБ и ми беше много полезно на БФБ-маниаците мненията за коя нова четвърта позиция бих се набил. В момента имам три и трите са надолу откакто съм ги купил преди 2,5-1 година.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
        Проблема тук е .че те не могат да разберат .че ти сега си в акции а аз съм кеш и няма злоба
        По принцип познавам нашата борса повече от 95% от пишещите тук...
        винаги мога да изкарам по една пица от някоя акция ,но не за това съм на нея...
        И точна затова не съм на нея в момента....
        А на ДАХ и ДАУ...ами там също е манипулация и също предвидима но в много голям мащаб...въпроса е да не си само от едната страна а да имат диферсификация... и да не си си лакум....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          Ако някой ти набива в главата от 24 месеца че борсата са качва и той печели а тя пада и Софикс от 650 пункта е 430 какво ,почваш да му вярваш ли...
          по цял ден лупкат мечки а борсата е на тва дередже... за теб е нормално ,така ли....
          Брей още един лупкач на мечки ли имаме...
          Не споря - странно е! Но пък може човекът да има една, две или три от общо 5-те позиции, които са донесли положителна доходност за периода.

          А и е много по-лесно, удобно, безвредно и не-изнервящо просто чквек да игнорира подобни разговори.
          BSE is dark and full of terrors...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Да така е ,и на мен ми бяха интересни тези 20 % в сантандер но ги има ...
            ники е на всеки ред в дах със сделки...
            владо 64 си ги пуска , императора ,
            Проблема тук е .че те не могат да разберат .че ти сега си в акции а аз съм кеш и няма злоба

            Коментар


            • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
              До сега не знаех, че има изискване на доказателства за писане в който и да било форум... брей!

              Ако някой ти набива в главата от 24 месеца че борсата са качва и той печели а тя пада и Софикс от 650 пункта е 430 какво ,почваш да му вярваш ли...
              по цял ден лупкат мечки а борсата е на тва дередже... за теб е нормално ,така ли....
              Брей още един лупкач на мечки ли имаме...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                А мен ме изумява лъжата .... на падаща борса от две години и все на печалба...
                Та за това се изисква и доказателства...
                До сега не знаех, че има изискване на доказателства за писане в който и да било форум... брей!
                BSE is dark and full of terrors...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                  Сантандер купих на 3.17 и го продадох на 3 .803 писал сам го
                  Монти и други си пишат сделките там няма за кво да се лъжем а тук не казвате нищо
                  Да така е ,и на мен ми бяха интересни тези 20 % в сантандер но ги има ...
                  ники е на всеки ред в дах със сделки...
                  владо 64 си ги пуска , императора ,

                  Коментар


                  • Тук проблема е че не може да губите а в темата Дакс хората си пишат кой къде е е сбъркал а тук няма това ви е проблема

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      А мен ме изумява лъжата .... на падаща борса от две години и все на печалба...
                      Та за това се изисква и доказателства...
                      Заблуждаваш се. Това че индексите падат не значи че всичко пада и сам можеш да провериш колко акции са се повишили с доста проценти

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SOFIX
                        абе ти на оная работа ли си говориш?! Ще пуснеш ли сделки или не?
                        Сантандер купих на 3.17 и го продадох на 3 .803 писал сам го
                        Монти и други си пишат сделките там няма за кво да се лъжем а тук не казвате нищо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
                          Никой, нищо и на никого не е длъжен да доказва! Комплексарщината в този форум понякога ме изумява!

                          А мен ме изумява лъжата .... на падаща борса от две години и все на печалба...
                          Та за това се изисква и доказателства...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                            На кого да доказвам бе, Монти??? На форума ли? Ми кое ме задължава да си пускам сделките във форума??? Вие защо не пускате вашите сделки, които правите на чуждите борси? Нали сте големи инвеститори печелещи много? А вземете пуснете няколко сделки, за да видим как биете чуждите мечки
                            Пускам ги....на ДАХ..

                            Всички ги пускат даже и императора ....кой на колко е купил ,на колко продал и не всички печелят във всички позиции и аз така ..в момента имам печеливши в ДБ и губещи в Коба и Ареалбанк и затворени с печалба ..байер и Даймлер...
                            А имам къса на печалба на референдума...голям удар 10% на индекса
                            И съм пуснал на какви нива...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              Е това се доказва , а при теб е малко проблем....
                              Никой, нищо и на никого не е длъжен да доказва! Комплексарщината в този форум понякога ме изумява!
                              BSE is dark and full of terrors...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Е това се доказва , а при теб е малко проблем....
                                На кого да доказвам бе, Монти??? На форума ли? Ми кое ме задължава да си пускам сделките във форума??? Вие защо не пускате вашите сделки, които правите на чуждите борси? Нали сте големи инвеститори печелещи много? А вземете пуснете няколко сделки, за да видим как биете чуждите мечки

                                Коментар

                                Working...
                                X