IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • отскача като от батут така се изразяват техничарите
    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

    Коментар


    • ама като докосне 20дневната как отскача тоя индекс

      Attached Files

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
        Ами масовката нямат никаква идея от финанси и биха влезли в края на бичи тренда след като вече са чули че се правят по 20%-30% на година на БФБ за няколко години. Другата година може да има някакви депозитари, и така постепенно увеличение на депозитари до 2020 примерно (това ако се запази бичи тренда).

        Искат се топки да тръгнеш срещу мисленето на масовката. До преди една година беше масов страх и депозити. Сега примерно масово се купуват имоти (дори на зелено се продава все повече). За БФБ досега още нищо или много малко но при силни ръстове лека полека ще почнат да гледат насам. А много е гадно като 1-2 години си изтървал големи печалби и алчността в един момент надделява абе хора сме така сме устроени да мислим
        Ти за 2 години кви големи печалби постигна ?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
          истината е само една - масовия инвеститор винаги се хваща за палците на краката така е било и така ще бъде
          Ами масовката нямат никаква идея от финанси и биха влезли в края на бичи тренда след като вече са чули че се правят по 20%-30% на година на БФБ за няколко години. Другата година може да има някакви депозитари, и така постепенно увеличение на депозитари до 2020 примерно (това ако се запази бичи тренда).

          Искат се топки да тръгнеш срещу мисленето на масовката. До преди една година беше масов страх и депозити. Сега примерно масово се купуват имоти (дори на зелено се продава все повече). За БФБ досега още нищо или много малко но при силни ръстове лека полека ще почнат да гледат насам. А много е гадно като 1-2 години си изтървал големи печалби и алчността в един момент надделява абе хора сме така сме устроени да мислим

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
            че то на коя борса не е така???
            То вярно, че на другите борси има и къси, но колко хора мислиш че ги ползват?
            Тук това е проблема че няма кой да ги играе ,иначе аз където следя форум испански поне 40% ги ползват

            Коментар


            • истината е само една - масовия инвеститор винаги се хваща за палците на краката така е било и така ще бъде
              Събитията не винаги отговарят на очакванията!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                Тук мечки и бикове няма.или хващаш лифта за на горе или влакчето на ужасите за на доле
                че то на коя борса не е така???
                То вярно, че на другите борси има и къси, но колко хора мислиш че ги ползват?
                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                  дежурните мечки пак са тук , а това е много добре
                  проблем ще е, ако всички са бикове

                  Наздраве на всички бикове, които не се пречупиха и останаха верни на стадото в най-трудните моменти
                  Тук мечки и бикове няма.или хващаш лифта за на горе или влакчето на ужасите за на доле

                  Коментар


                  • дежурните мечки пак са тук , а това е много добре
                    проблем ще е, ако всички са бикове

                    Наздраве на всички бикове, които не се пречупиха и останаха верни на стадото в най-трудните моменти
                    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                    Коментар


                    • Днес и аз начуках малко парици в бфб

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение
                        Те ъпърите тепърва ще идват - подредил съм ги в редичка

                        Ъпърството е печелившо само ,като си излязал , останалото е повредена клавиатура.......
                        Гледам има няколко пробити позиции в софикс....
                        но за това нито дума в темите.....
                        Албена и Неохим са пресен пример.....
                        Няколко позиции в размисъл на къде да тръгнат .....Холдинг Варна , Хика ,Трасе , монбат , стара планина ,МиС...
                        И няколко позиции ,ССВ и Хим където има много ъпъри в действие е в Ихбг са малко ъпърите но пък лети....
                        Софарма и и Фиб да живеят м.мейкърите....
                        Влакчето си лети и аз съм на влакчето но не съм в спален вагон нито съм заспал .....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                          Айде Ъпари давайте смело нагоре.Искам поне 650 пункта този път че имам горещи картофи за даване Днес ми хареса борсата.Пораснал съм с няколко хиляди лева
                          Те ъпърите тепърва ще идват - подредил съм ги в редичка

                          Коментар


                          • Айде Ъпари давайте смело нагоре.Искам поне 650 пункта този път че имам горещи картофи за даване Днес ми хареса борсата.Пораснал съм с няколко хиляди лева

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                              Мисли се за манипулатор и доста хора е излъгал, ама е пълен с шитове и репа
                              Наистина много още има да учи и то с болката на загубите.
                              За Батката ли хортуваш ? Те двамата със Столипинския корифей са от партията на хазартаджиите Що рискуват толкова на нашата борса не мога да разбера.

                              Коментар


                              • Мисли се за манипулатор и доста хора е излъгал, ама е пълен с шитове и репа
                                Наистина много още има да учи и то с болката на загубите.

                                Коментар

                                Working...
                                X