IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро!!!
    Усещате ли как скоро СОФАРМА ще поведе биковете през нива 625-630?
    Успех на всички!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

      Притеснен ми изглеждаш нещо
      няма такова нещо. имам много здрава нервна система
      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

        От къде ще дойде по силна корекция? Кажи поне един аргумент
        Кой е казал че ще има корекция??? Може да има консолидация (странично движение на индекса). Ще ме извиняваш, но съм си обещал да не споделям повече прогнозите си.
        Събитията не винаги отговарят на очакванията!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

          Притеснен ми изглеждаш нещо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

            От къде ще дойде по силна корекция? Кажи поне един аргумент


            ... От многото мераклии за 635

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

              От къде ще дойде по силна корекция? Кажи поне един аргумент

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                Много свободни пари търсят доходност и няма да се стигне до силна корекция. Аз се изненадах до спада под 600 но се видя че има силна подкрепа. Този месец да пробием 625 и да отиваме към 700
                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                  биковете са такива каквито са ,мечките и те...
                  важно е софикс фонда и ПФ да си направят врътките през преоценката и ще минем 630 през март.....
                  А после мисия Лондон е важна...
                  Ако забелязахте няма много продаващи и в края на сесията м.мейкърите купуват за да излезне софикс на плюс ...
                  За това няма да играя както друг път отгоре и отдоле ....
                  софикс как ще охарактеризираш качването на Хиката и над 1200 лв качване на портфеила , само с една сделка от 450 лв.......
                  същото в ССВ ,Неон и Албена....

                  Не е препоръка...
                  630 е хубаво число. А дано! Ама ми е интересно после кат дойдат комунетата на власт къде ще иде...
                  Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                    мисля , че сме само в началото на един доста дълъг път
                    Успех и с рогата напред!
                    Много свободни пари търсят доходност и няма да се стигне до силна корекция. Аз се изненадах до спада под 600 но се видя че има силна подкрепа. Този месец да пробием 625 и да отиваме към 700

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                      С тия хилави бикове ме съмнява да стане работата
                      биковете са такива каквито са ,мечките и те...
                      важно е софикс фонда и ПФ да си направят врътките през преоценката и ще минем 630 през март.....
                      А после мисия Лондон е важна...
                      Ако забелязахте няма много продаващи и в края на сесията м.мейкърите купуват за да излезне софикс на плюс ...
                      За това няма да играя както друг път отгоре и отдоле ....
                      софикс как ще охарактеризираш качването на Хиката и над 1200 лв качване на портфеила , само с една сделка от 450 лв.......
                      същото в ССВ ,Неон и Албена....

                      Не е препоръка...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                        А ти на кой свят живееш ? Кой е виновен, че няма никакви промени и реформи ? Кой е виновен, че съдебната система не работи а ? Борсата не е нещо откъснато от държавата. Как искаме да дойдат чужди инвеститори като не им създаваме условия за това ! Бизнеса иска сигурна среда, а точно това го няма в България ! Идват избори, виждаш ли какви ги обещават политиците ? Сякаш до сега през годините тия същите не са управлявали и не са имали възможност нещо в държавата да се промени ! Ама и ние сме си виновни, че ги търпим !
                        + 1

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                          А ти на кой свят живееш ? Кой е виновен, че няма никакви промени и реформи ? Кой е виновен, че съдебната система не работи а ? Борсата не е нещо откъснато от държавата. Как искаме да дойдат чужди инвеститори като не им създаваме условия за това ! Бизнеса иска сигурна среда, а точно това го няма в България ! Идват избори, виждаш ли какви ги обещават политиците ? Сякаш до сега през годините тия същите не са управлявали и не са имали възможност нещо в държавата да се промени ! Ама и ние сме си виновни, че ги търпим !
                          На 100% съм съгласен с теб.
                          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                            Правите каквото си искате,държавата ви била виновна.Това за мене не борса ами концерт по желание.
                            А ти на кой свят живееш ? Кой е виновен, че няма никакви промени и реформи ? Кой е виновен, че съдебната система не работи а ? Борсата не е нещо откъснато от държавата. Как искаме да дойдат чужди инвеститори като не им създаваме условия за това ! Бизнеса иска сигурна среда, а точно това го няма в България ! Идват избори, виждаш ли какви ги обещават политиците ? Сякаш до сега през годините тия същите не са управлявали и не са имали възможност нещо в държавата да се промени ! Ама и ние сме си виновни, че ги търпим !
                            Last edited by Zdravko; 06.02.2017, 17:40.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                              Правите каквото си искате,държавата ви била виновна.
                              Правилно, спекулантите винаги и за всичко са виновни.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                                Е то и като държава сме си все на дъното, та може би затова !
                                Правите каквото си искате,държавата ви била виновна.Това за мене не борса ами концерт по желание.
                                Last edited by Grosss; 06.02.2017, 17:24.

                                Коментар

                                Working...
                                X