IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

    Чадър с два шезлонга струват 15-20 лв на ден на нашето море а те са с хиляди.За ден концесионерите печелят по 40-50 хил а някой тук
    ще ги баламосва 5-6 ст дивидент.

    Няма свободни зони и хората бягат.
    Бягат в гръцко за по евтинко, но тежкареят, че са на почивка в чужбина.
    Мъчат се да постигнат двоен ефект.
    Ако цените по нашето Черноморие са малко по-ниски, нещата ще се регулират.
    Но лакомията винаги е била лош съветник.

    ​​​​​

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Моята вече е, от вчера Вярно, че са качествени, но определено са си скъпички, обаче нали за родината, та така.

      Иначе по темата с оптимизма - "бедните" българи пак са се изнесли към "фалиралата" Малякия. Беден народ, много беден, от бедност прави такива задръствания по Кулата и Маказа, че ум да ти зайде. Гадна, скапана държава, хората измират от глад в нея, едва свързват двата края, хеле пък с тоя скъп бензин, та затова малко да поотморят в Малякия
      Със здраве и безаварийно да си я караш! Аз ще изчакам да направят заводът и да я взема от България и без това съм стиснат за коли представи си какъв ще бъде търговският баланс на България ако направят заводът!!! ще е голям удар срещу хейтърите но нека да стане че може и турците да спечелят

      Иначе за хората: общо взето не си напълно прав защото имаме 4 слоя в България: милиони пенсионери и цигани които живеят много много зле, ниско платени работници които живеят бедно, бързо растяща средна класа в най големите градове, и няколко хиляди много богати българи. Ти визираш средната класа която е в София, Варна, Пловдив.... и това в факт но ако те чете някой пенсионер ще каже друго.














      Коментар


      • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

        Ако отворят завод в България е много вероятно следващата ни семейна кола да е фолксваген
        Моята вече е, от вчера Вярно, че са качествени, но определено са си скъпички, обаче нали за родината, та така.

        Иначе по темата с оптимизма - "бедните" българи пак са се изнесли към "фалиралата" Малякия. Беден народ, много беден, от бедност прави такива задръствания по Кулата и Маказа, че ум да ти зайде. Гадна, скапана държава, хората измират от глад в нея, едва свързват двата края, хеле пък с тоя скъп бензин, та затова малко да поотморят в Малякия
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

          Сички са у гръцко, хем тежкарско за пред ората, хем рупат зарзавати и пият домашна от багажниците, за да минат тънкана.
          Чадър с два шезлонга струват 15-20 лв на ден на нашето море а те са с хиляди.За ден концесионерите печелят по 40-50 хил а някой тук
          ще ги баламосва 5-6 ст дивидент.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от superexpert Разгледай мнение
            ЦЯЛАТА БОРСА ДО ОБЕД 18 800ЛВ ОБОРОТ,

            ЧОВЕК ЕДИН БИТКОЙН НЕ МОЖЕ ДА СИ КУПИ ОТ ВАС.
            Сички са у гръцко, хем тежкарско за пред ората, хем рупат зарзавати и пият домашна от багажниците, за да минат тънкана.

            Коментар


            • Разбирам неприятностите ви,но бфб-то се опитва по Трудния Начин да ви налее в тиквите какво е "марджин-кол" за да ви направи Хора полезни за нея и за вас самите,а не "инвеститори" за които Незатворената Загуба,а Моментна Печалба! Оттам ще се оживи и търговията и обороцията.А който не иска да работи или адаптира по новите правила просто ще фалира....Нали всички тука сте радетели за капитализъм или сте като оня с макларъна и кредита от мавъра!?Ако ли не - просто сте ко му не та ,както пише един бивш форумен герой!
              Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

              Коментар


              • https://www.capital.bg/biznes/finansi/2019/06/28/3930950_vulka_-_noviiat_nai-goliam_klient_na_bbr/

                Коментар


                • Първоначално изпратено от superexpert Разгледай мнение
                  ЦЯЛАТА БОРСА ДО ОБЕД 18 800ЛВ ОБОРОТ,

                  ЧОВЕК ЕДИН БИТКОЙН НЕ МОЖЕ ДА СИ КУПИ ОТ ВАС.
                  Хората ядът и пият по морета и океани а ти ги занимаваш с някакви хартишки дето и за тоалетна не стават.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от superexpert Разгледай мнение
                    ЦЯЛАТА БОРСА ДО ОБЕД 18 800ЛВ ОБОРОТ,

                    ЧОВЕК ЕДИН БИТКОЙН НЕ МОЖЕ ДА СИ КУПИ ОТ ВАС.
                    Нали има Сатошита за тази цел. ?!
                    Можеш да прехвърлиш нещо от виртуала в реала, При този курс ... защо не

                    Коментар


                    • ЦЯЛАТА БОРСА ДО ОБЕД 18 800ЛВ ОБОРОТ,

                      ЧОВЕК ЕДИН БИТКОЙН НЕ МОЖЕ ДА СИ КУПИ ОТ ВАС.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                        Ясно, давай да се изнасяме към "Паниката"!
                        Очевидно не сме за тук.
                        Пък да вземат да затворят и дюкяна най-добре до есента и дано се оправят.

                        не сте ли за тази тема?

                        https://forum.investor.bg/forum/%D0%...%D0%B4-bso-bso

                        мисля, че и с други посредници има проблеми

                        Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                        И аз при Бенч. Опитах чат с брокера. Не ще!
                        Взех телефона, пък се ядосах, хвърлих и него и сега излизам, пък дано да ми мине!
                        няма да е все така...
                        Last edited by _1912_; 28.06.2019, 12:01.
                        НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                          В Бенчмарк имам същия случай.
                          Ясно, давай да се изнасяме към "Паниката"!
                          Очевидно не сме за тук.
                          Пък да вземат да затворят и дюкяна най-добре до есента и дано се оправят.

                          И аз при Бенч. Опитах чат с брокера. Не ще!
                          Взех телефона, пък се ядосах, хвърлих и него и сега излизам, пък дано да ми мине!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                            По някои позиции платформата ми показва бройки притежвани акции, но цените и стойността изчезнаха.
                            В резултат на всичко - брутната стойност на портфейла драстично намаля.
                            Имате ли подобен проблем?

                            Това за тази тема ли е или да търся другата?!
                            Кво става тука, бре?!!!!!!!!!!!!!
                            В Бенчмарк имам същия случай.

                            Коментар


                            • По някои позиции платформата ми показва бройки притежвани акции, но цените и стойността изчезнаха.
                              В резултат на всичко - брутната стойност на портфейла драстично намаля.
                              Имате ли подобен проблем?

                              Това за тази тема ли е или да търся другата?!
                              Кво става тука, бре?!!!!!!!!!!!!!

                              Коментар

                              Working...
                              X