IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Киро да коментира, защо така SP са се объркали ...
    S&P повиши перспективата пред рейтинга на България на "положителна"S&P повиши перспективата пред рейтинга на България на "положителна"

    http://www.investor.bg/biudjet-i-fin...itelna-240527/

    Коментар


    • http://www.investor.bg/biudjet-i-fin...itelna-240527/

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
        Видимо имате нужда от друго занимание. Попълнете някоя анкета

        Пазарен ветропоказател 2Q 2017
        Очаквания за основните български акции 2Q 2017
        истинско удоволствие е, че те имаме сред нас!

        Коментар


        • Браво Биг- Попълних..

          Коментар


          • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение
            10 000 Бид-а при Монбат?!
            abc, супер супер, 10хил имаше бид и при Стара планина и при Монбат Очаквам да видя докъде ще стигнат другата седмица

            Коментар


            • Айде честито

              SOFIX 670,48 +0.96%

              Коментар


              • 10 000 Бид-а при Монбат?!

                Коментар


                • Не влияе на борсата, ама друг път. Само като обяви новината за гръцкото море и Софикс мина 670. Скъпи монти, стой по-дълго на гръцкото море. Ако не може завинаги, то поне нека да е до края на годината.

                  Коментар


                  • Видимо имате нужда от друго занимание. Попълнете някоя анкета

                    Пазарен ветропоказател 2Q 2017
                    Очаквания за основните български акции 2Q 2017
                    Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                    Коментар


                    • Нищо не зависи ,защото искам нищо да не зависи от мен....Когато съм имал такива амбиции съм постигнал своя връх и после съм разбрал че нито властта ,нито парите могат да бъдат цел в живота за да поставиш всичко на карта.....
                      И да се прибирам спокойно а не да се крия от някоя мутра че ще ми строши ръката за това че съм му похарчил парите...
                      каквито случай имаше много през изминалите 20 години и в живота и на борсата.......
                      А нервичките пак са на висота ,те са голям симптон за бъдещето на борсата...
                      А аз мисля да ходя на моренце в Гърция и така ми идва от душата за последно една малка проверка на ситуацията ....
                      Е не си променям мнението за слабата ликвидност и плавното падане на индексите....
                      Не е препоръка...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от johny-bravo Разгледай мнение
                        Защо сте толкова изнервени бе хора? Вижте какво хубаво време е навън, петък е. Излезте, пийте по една студена бира. А и борсата си е екстра, на ол тайм хай за годината. Не знам какво ще правите, ако падаше.

                        ПС: Монти, никой не ти е виновен, че си продаде всички акции и остана само в Табаци и Петрол. Не си го изкарвай на другите участници.
                        Джони такава изнервеност скоро не съм видял , още малко ще се събират опълченците да пазят нивото 666.66
                        Ами хиката , Капачките , варна , ЕУБГ , ФИБ ,ссв ,хим , неохим ,Фармата е отделен случай , в момента се прави опит за се качи с малки бройки индекса......
                        Хайрсъза много добре знае че с Доверие където стой от 10 месеца търговото няма да бъде над 2,2 ....на колкото аз излязох преди 2 месеца...
                        Не е препоръка...
                        Там е прЕчината

                        Коментар


                        • Здравейте, колеги! Моля пишете си на лични. Благодаря

                          Коментар


                          • Защо сте толкова изнервени бе хора? Вижте какво хубаво време е навън, петък е. Излезте, пийте по една студена бира. А и борсата си е екстра, на ол тайм хай за годината. Не знам какво ще правите, ако падаше.

                            ПС: Монти, никой не ти е виновен, че си продаде всички акции и остана само в Табаци и Петрол. Не си го изкарвай на другите участници.
                            Last edited by johny-bravo; 02.06.2017, 15:33.

                            Коментар


                            • Коментар


                              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                                хахаха, мненията на Монти в темата бисери и вицове трябва да отидат !
                                Що провери пролетта на 2008 не се ли е качвала борсата ....
                                Използвахме въвеждането на Хетрата...
                                Като видяхме че не става пренасочихме парите към Пловдив БТ и Слънце БТ и излезнахме с окол 80% от борсата...
                                Как може да изказваш мнение без да познаваш човека и с колко средства може да разполага в даден момент...
                                И днес мога да събера 4,5 милиона за да участват хора без опит за тяхна сметка....

                                Коментар

                                Working...
                                X