IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
    Набивай се яко в шитове тогава..
    Запушвай носа, като разопаковаш целуфана от твоите акции, че може да замирише

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Набивай се яко в шитове тогава..
      Нали, всичко в твоята кошница е само рози, което е в кошницата на другите е шит. Само така

      Коментар


      • Набивай се яко в шитове тогава..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Саше ти си Гуро и все съвети даваш..Ти от Зрънчо направи ли дубъл- аз от Евроинса направих..Нали сам се прехвали за Мастър.. Ти накъдето си тръгнал , аз от там се връщам..
          И аз направих от Евроинс 80%, доволно, не ламптя за повече.
          Ти си Мастъра, от такива като те се уча (да правя обратното )

          Коментар


          • Саше ти си Гуро и все съвети даваш..Ти от Зрънчо направи ли дубъл- аз от Евроинса направих..Нали сам се прехвали за Мастър.. Ти накъдето си тръгнал , аз от там се връщам..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Саше , иди да ги светнеш за Зрънчо и Синергона..
              А, ти за Евроинса ги светни, за ИХЛБЛ и други ти си знаеш

              Коментар


              • Саше , иди да ги светнеш за Зрънчо и Синергона..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

                  И хората какво ще научат от теб??? Как да се набабанят в някой избушеняк ли?
                  Не, казах, че има много Мастъри тука, дето все печелят и са топ инвеститори. Да поканят някой от тях или теб, да не се обидиш
                  И мен да ме поканят и от мен има какво да научат. Миналата година по това време сам си пешех в темата за Доверие Вече ми благодариха няколко души, че съм ги ориентирал.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Sashko Разгледай мнение

                    Тук всички сме Мастъри, може да ни поканите да ви изнесем лекция
                    И хората какво ще научат от теб??? Как да се набабанят в някой избушеняк ли?
                    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Сашко
                      Тук всички сме Мастъри, може да ни поканите да ви изнесем лекция
                      Саше, не ти липсва "скромност", но едва ли ще ги впечатлиш с входа и изхода при синергон))) Ако отидеш обаче, може да ги попиташ как оценяват в мометна енемона и биха я оценили преди 5-10 г. евентуално))))))
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Isabella Oronova Разгледай мнение
                        На 23 юни 2017 г. ще се проведе Мастър клас "Потенциал на българските акции: Тенденции, интересни инвестиции, стратегии“. Този мастър клас ще разгледа в дълбочина факторите, които движат българските акции и възможностите за тяхното бъдещо представяне; интересните за инвестиция компании на българската борса със спецификата на тяхното развитие; избор от стратегии за инвестиране, подходящи за различен тип инвеститори: спестители с дългосрочни цели, спекуланти, средносрочни инвеститори.http://www.elana.net/trading/events/...ass-2017-bfb/#
                        Тук всички сме Мастъри, може да ни поканите да ви изнесем лекция

                        Коментар


                        • На 23 юни 2017 г. ще се проведе Мастър клас "Потенциал на българските акции: Тенденции, интересни инвестиции, стратегии“. Този мастър клас ще разгледа в дълбочина факторите, които движат българските акции и възможностите за тяхното бъдещо представяне; интересните за инвестиция компании на българската борса със спецификата на тяхното развитие; избор от стратегии за инвестиране, подходящи за различен тип инвеститори: спестители с дългосрочни цели, спекуланти, средносрочни инвеститори.http://www.elana.net/trading/events/...ass-2017-bfb/#
                          Потенциал на българските акции: Тенденции, интересни инвестиции, стратегии

                          Коментар


                          • Никак не е рядкост първо да имаш 2-3 търговси платформи в различни ИП и второ да не търгуваш на нея с години.Имам познати, които не са отваряли платформите си от кризата и все ме питат кога ще се възтановят цените за да продадат..Имам и други , които влизат по 1-2пъти в годината за да видят какво става..Не всички с платформи са запалени като нас..При Кобос е друго- там има годишна такса и няма смисъл да я плащаш, ако няма да търгуваш..

                            Коментар


                            • Добре върви месеца!
                              Успех на всички!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                                Това казвам и аз, че следя 1 платформа с половин око. Въпреки това има ситуации, в които трябва да си онлайн, за да намажеш филийката покрай батковците. Никога няма да забравя най-добрата си сделка, която за съжаление беше доста отдавна - някой срина цената на Булленд /преди еврохолдци/ на 50-55 ст. По онова време дивидента, който изкарваха основно с наеми бе около 10 ст. Човек можеше да си купи общо взето колкото иска бройки, но промоцията беше за 5-10 мин да кажем.
                                Тук това е рядкост а на вън си е често случващо се ,но таз зад всичко това си има причина затова повече гледам на вън днес не разбрах какво стана POP падаше с над 23% а на края е отчитат 6,21% ,иначе и аз сам хапвал от БФБ доволно
                                Даже днес се чудех къде да слагам ордери

                                Коментар

                                Working...
                                X