IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Spart
    Преци винаги може да те купи в ниското без да разбереш, че те разкулачва.
    Да си призная не знам кое е по-лошото - да купиш в ниското или да продадеш на високото!?!?!)))) Какво би казал генерала - може би най-не-лошото е да се случат едновременно!?!?))))
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
      та той е малолетен
      Готина е и познава материята.За голямо съжаление обаче на бфб излизането е по трудно от Възкръстването.

      Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от O2
        Щом може да си плаща ОК, а на теб драги къде са ти топките ???
        Точно това казвам - че е феномен, май не ме разбра правилно нале!?))) А топките - да къде са, голямо търсене ще падне!?!))))))))
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение

          Преци винаги може да те купи в ниското без да разбереш, че те разкулачва.
          Не така, та той е малолетен

          Коментар


          • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
            а на теб драги къде са ти топките ???
            Преци винаги може да те купи в ниското без да разбереш, че те разкулачва.

            Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
              Да, така си е, Батя си е феномен, не е ли по-добре да си кажеме истината!?))) не знаеш ли защо !? Ама че си ....))) Батя е 140% в акции (-40% кеш) - това не е ли феноменално!!!!))))
              Щом може да си плаща ОК, а на теб драги къде са ти топките ???

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бик в атака
                Вие Батя за някакъв феномен ли го мислите?!
                Да, така си е, Батя си е феномен, не е ли по-добре да си кажеме истината!?))) не знаеш ли защо !? Ама че си ....))) Батя е 140% в акции (-40% кеш) - това не е ли феноменално!!!!))))
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение

                  Абе вие нямате ли си глави да мислите?! Какво значение има какво ще каже Батя, чичо или леля??? Вие Батя за някакъв феномен ли го мислите?!
                  Софиянец ,всички имат глави само че долни и се чудят кого да наведат и да ги заврат.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    Батя това с пкб да не бе сигнала?
                    Абе вие нямате ли си глави да мислите?! Какво значение има какво ще каже Батя, чичо или леля??? Вие Батя за някакъв феномен ли го мислите?!
                    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                    Коментар


                    • Батя това с пкб да не бе сигнала?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                        Нищо подобно, всъщност и имам български акции на едни 5-10% от портфейла винаги гледам да са в български акции. И в общи линии почти винаги печалбата е въпрос и на късмет, и с това нямам проблем. Но когато някой публично почне да приказва колко е евтино в България само защото ПЕ то на Софикс е под 10 значи или е тотално куха лейка или е пълен измамник.
                        БФБ показва ПЕ на Софикс около 12 и аз мисля че е реално ниво.
                        Друг е въпроса колко неликвидни дружества има в Софикс : за тази седмица имаме 6 дружества с под 10 сделки и 6 дружества с под 30 хил оборот – това е много много слабо.

                        Аз лично се надявам за поне 3 нови компании в Софикс през началото на Септември.

                        Коментар


                        • "Ако не бях те уволнил, нямаше нищо от това да ви се случи."


                          Завръщане към стартъп корените

                          Изпълнителният директор на "Телерик академия" Бойко Яръмов



                          http://www.capital.bg/biznes/intervj...rtup_korenite/

                          Коментар


                          • През 2017 г. се очаква да постъпи кеш от разпределение на печалби за 260 млн. лв., което е 70% ръст
                            Мненията ми не са препоръка за търговия.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                              Елана кое от двете е?
                              Елана си вършат работата. Опитват се да привлекат интерес към български акции. Но ако инвеститор мисли по този начин е трудно да се каже че мисли.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                                Елана кое от двете е?
                                Не могат ли да съществуват комулативно?

                                Коментар

                                Working...
                                X