IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • С ръка на сърцето признавам че и аз имам 2ри ник, който обаче не съм използвал. Само стои "заплют" да не ми го вземе някой:
    Силно про-борсов е и "девствен". Ако го искаш, ще се разберем лесно
    "CarnalCall"
    Само (неизлизащата не знам защо под постовете) епитафия не си давам. Поне не лесно. Тя е заемка : "Спокойствие и само спокойствие"
    П.П.
    Някой знае ли защо не излиза проклетата епитафия?
    Last edited by VNM; 03.10.2017, 15:05.

    Коментар


    • Здравейте майстори на дългата игра! - чета и не вярвам на ушите си))) - конспиративни съмнения се ширят из тези ширини!))) Предложете някой нов ник и аз да сменя моя, няма само техническия да сменя
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Най-сигурният начин да си занулиш сметката е да слушаш троловете във форума. А всеки сам може да се ориентира кои са троловете

        Коментар


        • абьееейййй, това булгаристанско подобие на борса да не би да е солидарно с германският народ и да празнува??


          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            Аз съм индикатор на продажба и това е моя портфеил който е 85%в лефчета , паунди и турски лири...
            А ти си индикатор на покера в борсата...
            Някой забрави ли че като съм индикатор на качване що вече ШЕСТ месеца борсата пада....
            А,коментар по този въпрос ,преди да изчезнеш пак ...?
            Ама не съм виновен аз....
            Така да си примопним кога продадох основните си акции.....и на колко...?
            В момента стои само спекулативен портфеил в лефчета и БТХ и малко гагарин и хика и ланд ....малко до илядо лева...
            Монти , според мен си се взел насериозно .

            Карай го по слоули .

            Коментар


            • Много приказки - малко търговия!

              Коментар


              • Има си хас - всички мечки са нейни

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mecka_stryvnica Разгледай мнение
                  Какво стана сега - изненада И оня- нокаутиращия мечки с индикатора RSI - някоя мечка май просна като прани гащи та не смее и дума да продума Не е препоръка
                  Преци, и с 20 ника да пишеш пак ще те позная

                  Коментар


                  • Какво стана сега - изненада И оня- нокаутиращия мечки с индикатора RSI - някоя мечка май просна като прани гащи та не смее и дума да продума Не е препоръка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Не знам защо пак се нахвърляте на Монти, но хайде да се замислим...Когато една малка , неликвидна, бедна и без чужди инвеститори борса е направила 50-60-70% ръст за сравнително кратко време.Когато фонда на Никиту не е получил нужната подкрепа от Лондон, а Тикво- Черешарите замислят нови глупости срещу фондовете,..Какво според Вас следва..Нормално и естествено е да се мисли за една корекция..Хайде сега техничарите да се опитат да я измерят- колко ще бъде 10-15или 20%.. Аз разбира се съм се запасил с кеш и няма да се сърдя , ако се случи..
                      Кире,
                      Няма нищо по страшно от алчността , в момента над 90% от спекулантите са хванатив капан с пълни портфейли с акции и сериозни репа........
                      никой не очакваше такъв рязък обрат от висока ликвидност от милиони левове към оборот колкото един квартален магазин...
                      Само думата за бъдещ спад ги кара да да се разтреперат,левовете свършиха при прИмоциите и една следваща прИмоция вече ще им в повече..
                      Голяма изненада беше миналия месец.....
                      Надеждата е Мисия Тамбукту...
                      А относно това коЙ ме напада , нападам ме Умиращите им надежди за бързо забогатяване на една порода спекуланти ,който главния принос на борсата е продажбата на свойте акции на новобранците на върхови стойности и ъповете им към Илядо и нещо...когато продават.....


                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                        Ти си индикатор за излитане.
                        Колкото и да ти е тъжно, това е самата истина.
                        Аз съм индикатор на продажба и това е моя портфеил който е 85%в лефчета , паунди и турски лири...
                        А ти си индикатор на покера в борсата...
                        Някой забрави ли че като съм индикатор на качване що вече ШЕСТ месеца борсата пада....
                        А,коментар по този въпрос ,преди да изчезнеш пак ...?
                        Ама не съм виновен аз....
                        Така да си примопним кога продадох основните си акции.....и на колко...?
                        В момента стои само спекулативен портфеил в лефчета и БТХ и малко гагарин и хика и ланд ....малко до илядо лева...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                          Наистина очаквам шампионски резултат за 9-месечието за Свилоза
                          А, иначе, списъкът мога да го допълня с очакване за добро представяне и на ЦКБ, и на БТХ , и на Випом..
                          За ЦКБ не съм толкоза убеден. Не казвам дали е скъпа или евтина акцията, но не мисля че отчета ще има особена тежест. Резултатите аз поне не очаквам да се различават особено от миналогодишните за третото тримесечие.

                          БТХ определено не мисля че се движи от отчети, по-скоро от въпроса дали ще продават БЛАБТ на БАТ или не и дали ще дават дивидент или не (там имам въпрос, ама ще го задам в темата за БТХ). ще гледам отчета с особен интерес де, аз поне заради Гагарин.
                          Випом си е супер неоценена акция, пожелавам ти да се получи там работата. Показват страхотни резултати, но ни е ясно че търговия няма. Мога да го оприлича на едно мое залитане, такова неликвидно, дето може да скочи много, ама може и да не скочи

                          Свила ще са шампиони, няма две мнения

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Balans Разгледай мнение
                            Колеги следите ли новите промени в КСО-то, който чукат на вратата. На мен ми изглежда като опит за съсипване на капиталовия пазар с БГ.
                            Не колега, подвел си се по бомбастични журналистически заглавия. Никаква драма няма! Даже са полезни за осигурителния и капиталовия пазар в дългосрочен план.

                            Коментар


                            • Колеги следите ли новите промени в КСО-то, който чукат на вратата. На мен ми изглежда като опит за съсипване на капиталовия пазар с БГ.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                                Съгласен съм, abc! И аз очаквам там много силни разултати за трето тримесечие, но ще трябва да почакаме малко повече до консолидирания.
                                Наистина очаквам шампионски резултат за 9-месечието за Свилоза
                                А, иначе, списъкът мога да го допълня с очакване за добро представяне и на ЦКБ, и на БТХ , и на Випом..

                                Коментар

                                Working...
                                X