IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от El Guapo Разгледай мнение

    Аз ще дойда , тъкмо ще се запознаем . Предполагам че и други ще искат да се запознаят с теб , поканени са
    Тъкмо си мислех да организирам една среща на "Инвеститорите на БФБ"! Едно време Митьо Иператора бе главен организатор... Не съм следил, кога е била последната. Даже и терена го има... Благодаря, че ме подсети... Тия дни ми се въртеше тази идея...

    п.п. За меда..., е друга бира и е сериоозно, както и горното!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

      Има. Може да те заведа и да видиш къде се добива. Но, да не спамим повече тук.
      Аз ще дойда , тъкмо ще се запознаем . Предполагам че и други ще искат да се запознаят с теб , поканени са

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение

        Чистият пчелен мед е чудесен продукт и аз съм голям фен, но имам достъп до добър изотчник вече. С какво качество е вашият продукт? Има ли био сертификат?
        Има. Може да те заведа и да видиш къде се добива. Но, да не спамим повече тук.
        Last edited by maverik; 16.10.2017, 16:49.

        Коментар


        • А в София вероятно клони към никаква...не работи само този, който не иска..

          През септември безработицата намалява с 0.2 процентни пункта спрямо август до 6.5 на сто, съобщи Агенцията по заетостта, която следи показателя по регистрациите в бюрата по труда.

          Намалението спрямо септември 2016 г. е с 1.3 процентни пункта.
          http://www.dnevnik.bg/biznes/2017/10...rez_septemvri/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

            Мое ти продам, ако искаш...

            п.п. Сериозно - при интерес на p.m.
            Чистият пчелен мед е чудесен продукт и аз съм голям фен, но имам достъп до добър изотчник вече. С какво качество е вашият продукт? Има ли био сертификат?
            Custodite sortem vestram

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
              Знае ли се дали може да се закупи пчелен медец по телефона?
              Мое ти продам, ако искаш...

              п.п. Сериозно - при интерес на p.m.

              Коментар


              • Знае ли се дали може да се закупи пчелен медец по телефона?
                Custodite sortem vestram

                Коментар


                • Този телефон на КФН платен ли е- сигурно е по 1левче минутата..Браво, че са в услуга на гражданите..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                    Аз никъде не съм тръгнал да излизам, обаче ти защо влизаш тук не мога да разбера, след като това е форум за хората, които се интересуват и търгуват на борсата !
                    Здравко, сам си дал отговор на въпроса си... Малко си пресолил манджата с обвързващото "И" на следващото посочено действие... Все пак, понякога се и почива... Успех в сделките... и търпението...!

                    п.п. Винаги гледай за изхода от дадена ситуация...

                    Коментар


                    • КФН с информационен център от днес

                      Комисията за финансов надзор предлага от 16 октомври 2017 г. нова услуга. Тя е насочена преди всичко към потребителите на финансови услуги в небанковия финансов сектор, но също така и към бизнеса.

                      На телефон 0800 40 444 от 9.00 до 17.30 ч. в работни дни компетентни сътрудници на комисията ще отговарят на въпроси относно правата на гражданите в отношенията им със застрахователните компании и пенсионноосигурителните дружества, търговията на капиталовия пазар и боновите книжки от масовата приватизация и други, като ще приемат запитвания и от компании в секторите, за които отговаря комисията.

                      Сътрудниците на Информационния център ще посрещат и гражданите, които идват с въпроси на място в КФН.

                      Екипът на Информационния център на КФН е избран измежду най-изявените студенти от финансовите, икономически и юридически специалности на няколко престижни университети след интензивно специализирано обучение и положен изпит.

                      С откриването на този център КФН ще защитава още по-ефективно потребностите на потребителите на финансови услуги, които ще могат да получават бърз и компетентен отговор на широк кръг от въпроси.




                      https://profit.bg/kompanii/kfn-s-inf...entar-ot-dnes/

                      Коментар


                      • Добър дАн, бичета! )))))))))) Тая седмица е плаж! Радвайте се на слънцето и урожай във виртуалните... меч...., опс... портФейли! Спорна и успешна седмица!

                        п.п. Меца, дебне..., за медеца...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Иван Давидов Разгледай мнение

                          Първо виж за колко бройки става въпрос и после задавай въпроси!
                          Може пък за това да става въпрос: "Индексът S&P 500 (както и почти всички други индекси) дава право и на дивиденти. Когато компания, включена в него, обяви плащане на дивиденти, вие също ще получите дивидент." http://www.investor.bg/novini/130/a/...zitite-248304/ Знае ли човек?...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SPART Разгледай мнение
                            http://www.infostock.bg/infostock/co...graphics/SOFIX

                            Първа цел на спада е датата от която се включи ексСпад-фонда.

                            Все повече се убеждавам, че има кукловоди на борсата…
                            Дори номерата са им същите , но средата е друга … както и участниците. Сред спекулантите , които оцеляха сред грандоманските IPO няма такива яко ушити с репа .
                            Намаляха и тези , които се издържаха от търговията на борсата .
                            Единици са тези , които са вкарали последните си и всички парички в БФБ .
                            Няма и големи, които да излизат … просто защото още ги чакаме да дойдат.

                            Е кой ще ви продава тогава, а ???

                            п.с. и после защо нямало оборот ...
                            Last edited by Protokol; 16.10.2017, 13:21.
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Имах предвид че малък оборот без движение може да изглежда по-добе от голям оборот със стръмно спадане.... Не че искам да го или че се нуждае от дискусия..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от VNM Разгледай мнение
                                Разбиам че това го пишеш като добра новина вече ?
                                Ако някой нов погледне оборота как да вкара лев ми кажи да не говорим за чужд фонд

                                Коментар

                                Working...
                                X