IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

    Факушка, кАжи некоя алтернатива вместо да се ебаваш с новите колеги без обици на ушите
    На мен по-вече ми прилича на индиянеца от Чикаго Ташунко сапа.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

      И сега остава да си вярваш на написаното. Потретвам ти: Не си добре.
      Не ме е имало, защото съм бил в кеш тогава. Аз да не съм като теб.
      Валатчо ,дойдохме си на думата.....
      на Валатчо и Люкчо поне 5,6 месеца им обяснявах че падащ нож не се лови и спада е нещо постоянно по тези земи, като почне....
      Кога те очакваме пак да си на кеш и да изчезнеш пак за някоя годинка ,щото почна много с рогата и нервите напред....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

        В сейфа е хладно... там няма потене... Седи... и си чака...
        Факушка, кАжи некоя алтернатива вместо да се ебаваш с новите колеги без обици на ушите
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

          Нещо обърка посоката на разговора...

          Нито някога съм казал кой, какво има..., какво върти... еле па твойте..., най-малкото, защото те са си лично твоя работа, както и на останалите участници тук.
          Какво имам аз... си е моя работа...! Капиш...! ... както вика бат' Маранди ))))

          п.п. Успокой топката... и днес ще има зелена трева... )))))))))))))))
          Къде я видя тая зелена трева бре! Пак разни объркани посоки те занимават, абе страшна работа. С Малкото мече Монти сте най-големите разбирачи тук.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            Валатчо спомняш ли си как изчезна през 2015 г а няколко години преди това твоя клонинг Люкчо беше в амок и се загуби в небесата .....
            Не е срамно да имаш няколко хиляди лева в акции при спад на борсата ,срам е всеки път да те учат на акъл а ти да не разбираш от дума и да правиш една и съща грешка...
            та така Люкчо ,почват нервите и обидите и следва бан и нов ник след няколко години ,когато борсата пак тръгне нагоре......
            НалЕ!
            И сега остава да си вярваш на написаното. Потретвам ти: Не си добре.
            Не ме е имало, защото съм бил в кеш тогава. Аз да не съм като теб.

            Коментар


            • Ел-Ериан: Само сериозен шок може да обуздае глада за риск Сега да погледне казаното от Костолани: Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е ...загубата Нищо ново под слънцето, нале!? http://www.investor.bg/analizi/91/a/...a-risk-248667/
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                Ако е вярно, добре си направил. А защо изчакваш, а не купиш с кеша още от перспективните?
                Защото смятам перспективните акции са с 15-20 % надолЕ от сегашните цени....?
                В момента няма двигател а няколко типа играят викачи и пара в свирката, което значи че с малки суми в края на сесията се брани софикс и борсата....но докога ..
                Борсата в момента е в кома ...
                Ако имаше рязък спад ,можеше да влезнат спекулантите и аз също... но сегашното положение ме кара да затворя платформата ,да поставя ниски оферти ако има някъде изсипване и да си гледам другите задължения....
                Тук хлебА е никакъв.....
                Да му мислят тези който са с репа или това е основна работа....
                Аз съм лесен ,мога да търгувам ама мога и да не търгувам....
                Защото при некой новобранци борсата става наркотик...

                .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                  И се обезценява, но това си е твой проблем, разбира се. Ако го имаш, все пак. То и Мечето Монти като теб върти едни две хиляди лева на борсата и много ги разбира нещата.
                  Валатчо спомняш ли си как изчезна през 2015 г а няколко години преди това твоя клонинг Люкчо беше в амок и се загуби в небесата .....
                  Не е срамно да имаш няколко хиляди лева в акции при спад на борсата ,срам е всеки път да те учат на акъл а ти да не разбираш от дума и да правиш една и съща грешка...
                  та така Люкчо ,почват нервите и обидите и следва бан и нов ник след няколко години ,когато борсата пак тръгне нагоре......
                  НалЕ!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                    Това го видях..., ама за какъв срок...?
                    1350 са всичките ми сделки на борсата за около 10 години. Много-малко - толкоз. А твоите колко са?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                      Здравейте, колеги! Искам да благодаря на margen за следния пост ... Инвесторът е улеснил пропускането, като доста прилично успява да филтрира блокираните потребители. Виждат се само, когато някой ги цитира. За съжаление още не са реализирали предложението ми, да не ти се маркира темата като непрочетена, когато последния пост е на блокиран потребител, защото тези типажи са доста активни и постоянно ми се случва да виждам, че в темата има нов коментар, но когато вляза в нея, последният коментар, който аз виждам, вече съм го чел. Така всъщност разбирам, че някой от блокираните се е изявил, без да виждам коментара му.
                      Чудесно... Де толкова често да влизаше и на БФБ-то... Инкогнито... )))))))))))))))


                      Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                      От една седмица съм сложил под "карантина" един от героите на холивудския актьор Мел Гибсън, подвизавайки се във форума на Инвестор с името на известен комарджия, живеещ в близкото минало някъде в Дивия Запад. Повярвайте ми резултата наистина е впечатляващ, силно препоръчвам на всички колеги желаещи да четат много по-малко спам, обиди, заяждания и изказвания в стил "кварталната батка" да тестват. Успешна търговия на всички.
                      Благодаря за комплиментите! Трогнат съм! Като си заровиш главата в пясъка..., не означава, че конюнктурата на повърхността / където можеш да дишаш/ се е променила... Въздух няма... пАре също... та инвестирай.... в real-time котировки... )))))))))))))))))))

                      Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                      п.п ...
                      Линковете ги прескачаме...

                      Коментар


                      • Здравейте, колеги! Искам да благодаря на margen за следния пост ... Инвесторът е улеснил пропускането, като доста прилично успява да филтрира блокираните потребители. Виждат се само, когато някой ги цитира. За съжаление още не са реализирали предложението ми, да не ти се маркира темата като непрочетена, когато последния пост е на блокиран потребител, защото тези типажи са доста активни и постоянно ми се случва да виждам, че в темата има нов коментар, но когато вляза в нея, последният коментар, който аз виждам, вече съм го чел. Така всъщност разбирам, че някой от блокираните се е изявил, без да виждам коментара му.

                        От една седмица съм сложил под "карантина" един от героите на холивудския актьор Мел Гибсън, подвизавайки се във форума на Инвестор с името на известен комарджия, живеещ в близкото минало някъде в Дивия Запад. Повярвайте ми резултата наистина е впечатляващ, силно препоръчвам на всички колеги желаещи да четат много по-малко спам, обиди, заяждания и изказвания в стил "кварталната батка" да тестват. Успешна търговия на всички.

                        п.п ... Американска уестърн комедия от 1994 г. на режисьора Ричард Донър, базирана на едноименния сериал от 1957 г. В него Мел Гибсън изпълнява ролята на картоиграча и измамник Брет М..., който събира пари с цел да участва в игра на покер с големи залози. Във филма участват още Джоди Фостър, Джеймс Гарнър, Греъм Грийн, Джеймс Кобърн и Алфред Молина.
                        Last edited by Innocent; 18.10.2017, 16:36.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                          Сложи си ти твоите, остави ги моите. Гледам, че навсякъде се вреш, навсякъде акъли ръсиш....смешна работа. Поне потен кеш да имаше, а то само една голяма уста и нищо повече. Но това си е твой проблем, разбира се.
                          Нещо обърка посоката на разговора...

                          Нито някога съм казал кой, какво има..., какво върти... еле па твойте..., най-малкото, защото те са си лично твоя работа, както и на останалите участници тук.
                          Какво имам аз... си е моя работа...! Капиш...! ... както вика бат' Маранди ))))

                          п.п. Успокой топката... и днес ще има зелена трева... )))))))))))))))

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

                            Моята идея е да се листнат малки и средни ИТ фирми, работещи по различни проекти предимно в чужбина. По този начин ще се избяга от порочната практика на държавни поръчки, корупция, шуробаджинащина, кражби, измами, липсата на прозрачност и всякакви други престъпни дейности и злоупотреби. За всички инвестиращи на БФБ не е тайна какъв е броя на ИТ фирмите листнати на капиталовия пазар в България... бъдещето е в ИТ индустрията и иновациите ... поне според мен.
                            И аз гледам позитивното, но според мен резултатите ще са далеч от желаното. Според мен няма да се намерят много читави компании за това листване, но пак е нещо и една две читави да излезнат от цялата работа пак ще е добре, но просто са малко. Ако говориш за иновации и те са една шепа народ, ако имаш познат някой в патентното ще ти го потвърди... материала е зле, замисъла е добър.
                            Затова си мисля, че тази мярка ще даде тласък по-скоро на ИП отколкото на борсата.(какво беше тоя дето продавал лопатите в клондайк забогатял не миньорите дето копали)
                            Last edited by pepe1234; 18.10.2017, 15:56.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                              Дали се обезценява..., както каза Голямата меца - времето решава... ти не си фактор в уравнението... Монти колко върти - си е абсолютно негова работа и ... нямаме право да гледаме в чуждото канче... Ако си толкова смел и ербап сложи си твойте врътки на арената!
                              Сложи си ти твоите, остави ги моите. Гледам, че навсякъде се вреш, навсякъде акъли ръсиш....смешна работа. Поне потен кеш да имаше, а то само една голяма уста и нищо повече. Но това си е твой проблем, разбира се.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение

                                Моята идея е да се листнат малки и средни ИТ фирми, работещи по различни проекти предимно в чужбина. По този начин ще се избяга от порочната практика на държавни поръчки, корупция, шуробаджинащина, кражби, измами, липсата на прозрачност и всякакви други престъпни дейности и злоупотреби. За всички инвестиращи на БФБ не е тайна какъв е броя на ИТ фирми листнати на капиталовия пазар ... бъдещето е в ИТ индустрията и иновациите.
                                Защо си мислиш, че горенаписаното там / на запад/, го няма...?!? Да не мислиш, че наш'те мушмороци са открили топлата вода...?!?

                                Коментар

                                Working...
                                X