IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • SOFIX е пораснал двойно за последните 5 години - 101,49%! Факт, който коментарите не променят.

    Коментар


    • Пеевски: Аз и моите медии единствени осветяваме истината за КТБ

      https://clubz.bg/59999-peevski_az_i_...stinata_za_ktb

      Да дадат БФБ на Шиши..Само при него ще процъти..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Дай им един ведър уикенТ ,че много им се събра хем да пеят салми за величието на мажо, хем да им падат балансите по всичките негови акции....
        Спирам...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

          Ти па..., я глЕй...говорят за... коктейли, мечти, кули и нови договори... ))))))
          Дай им един ведър уикенТ ,че много им се събра хем да пеят салми за величието на мажо, хем да им падат балансите по всичките негови акции....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            Ще пазаруват ,тези дни имат спявка ,как ще рапортуват на шефа си ....А той ще ги черпи едно кафе и шапка невидимка ...за борсата.
            Ти па..., я глЕй...говорят за... коктейли, мечти, кули и нови договори... ))))))

            Коментар


            • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
              Малиии, тия у фармата са полудели... пазарували днес...?!? Ми де бяхте онзи ден бре...., партньорЕ??? Сега чичо ше ви дрЪпа ушите на коктейла...? ))))))))))))
              Ще пазаруват ,тези дни имат спявка ,как ще рапортуват на шефа си ....А той ще ги черпи едно кафе и шапка невидимка ...за борсата.

              Коментар


              • Малиии, тия у фармата са полудели... пазарували днес...?!? Ми де бяхте онзи ден бре...., партньорЕ??? Сега чичо ше ви дрЪпа ушите на коктейла...? ))))))))))))

                Коментар


                • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                  Не съм бре споко скоро ще ида ,та кво става с фонда нямали баламурници ,нали помниш какво писах за пакета на фармата .все пак в Германия си има правила и това Наши -Ваши няма да мине
                  Те от феФруари са регистрирани на LSE/мисия лондон/..., ония ден ми разметат чаршафи с регистрация на FSE/гара франкфурт/..Само да стъпят на пода и ще ги разкостят... ))))))

                  Коментар


                  • Лобош Лобоооош ...... спри бе перник,

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

                      А ти нали си на гурбет в Испания..... изтъргува ли кутулуния ??
                      Не съм бре споко скоро ще ида ,та кво става с фонда нямали баламурници ,нали помниш какво писах за пакета на фармата .все пак в Германия си има правила и това Наши -Ваши няма да мине

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                        Едно да те питам изтъргува ли Брексит?
                        А ти нали си на гурбет в Испания..... изтъргува ли кутулуния ??

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                          В джоба се държат стотинки... при семките. Истинските пари винаги са в ИГРАТА!
                          Едно да те питам изтъргува ли Брексит?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

                            Запомни едно от мен печалбата е печалба кога е в джоба
                            Другото е е виртуално
                            В джоба се държат стотинки... при семките. Истинските пари винаги са в ИГРАТА!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
                              Не е виц ... днес чух двама таксиджии да си говорят за търговия с акции на БФБ. Споменаха няколко пъти най-голямата компания за производство на лекарства в България, стана ми интересно и се заслушах. Говориха си разпалено и с много голям респект за някакъв много богат български спекулант търгуващ от скоро на БФБ. Предполагат, че е милионер, може би в евро, поне така казват ... по прякор "Мавъра". Бил нещо като "Супер Зведа" на "Форума", всички много го уважавали, думата му "тежала", разбирал от всичко и можел да бъде навсякъде. Имал сериозни връзки в Холивуд и когато не търгувал участвал във филми. Изпълнявал главна голя в уестърн-комедия в близкото минало. "Мавъра" бил много способен и известен човек ... всички много го уважавали. Искал да "лапне пакета" на "Рома" на тънка цена. Поставил си срок до Димитров ден, но "Рома" не искал да продава на ниска цена и "Мавъра" се отказал, но пак щял да опита, скоро ... Сега търгувал в Щатите или поне така пишел във форума, там не го познавали много, но и там щял да стане известен ... скоро.

                              Всяка прилика с действителни лица и събития е случайна

                              R И аз чух нещо от сорта, но си беше за пубера,- да ли да не са роднини(двойници)???

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                                Некрофилчета розови, казах ви го достатъчно ясно сутринта, и Батя ви го каза, ама не слушате!... Сега можете да продължите да се самозалъгвате, а аз трябва да се върна на масата, защото градусът е висок... Наздраве! Имам личен рекорд - реализирах най-голямата си дневна печалба - мнооооого минимални заплати!... (Дано не ме чуят Горанов или синдикатите!).
                                Запомни едно от мен печалбата е печалба кога е в джоба
                                Другото е е виртуално

                                Коментар

                                Working...
                                X