IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Как може толкова години НИЩО ново в полза на БФБ да не измислят управляващите ? Сега след 20 години чак мечта го наричат пускат търгувия с ДЦК и се вижда от първия ден каква търговия ще падне. В момента когато доходноста на ДЦКтата клони към нула да пускат този продукт оптимист съм по природа но от 2012 съм на БФБ и НИЩО ново и смислено не се прави от управата на БФБ. Само някакви обещания но НИЩО реално. Колко компании вече напуснаха борсата и то в момент когато навън се бият рекорди всеки месец?



    Коментар


    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
      Безкозов и да гледаш пазарите на вън файда няма там има пари и правила тук може да има корелация единствено при спад
      Това може само да ме радва. Тепърва значи предстои да започнем да гледаме по-оптимистично на нещата. Времената се менят.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
        Безкозов и да гледаш пазарите на вън файда няма там има пари и правила тук може да има корелация единствено при спад
        Мани.... не ми дадоха въобще да го питам нещо... )))))))))))

        Коментар


        • Безкозов и да гледаш пазарите на вън файда няма там има пари и правила тук може да има корелация единствено при спад

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
            Дакса кърти.
            Стария също.
            Кеширалите нещо да кажат!
            Къде тва ?
            https://www.ig.com/es

            Коментар


            • Дакса кърти.
              Стария също.
              Кеширалите нещо да кажат!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                Требва ли да ти отговоря ...
                Сигурно трЕбва ,при проблеми хора с УИ трябва търпение ....
                Един начинаеш инвеститор,достатъчно да погледне индекса как се движи в последните 6 месеца ..
                Как се променя цената на дял при Софикс фонда....
                Как падат оборотите ....
                Как се увеличава маржа....
                Ти нищо не разбираш бе. Тръгнал да ми се прави тука.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                  .....въпросът е в манипулацията на другите.
                  Ко каза, ко? Някой те бил манипулирал...?!?
                  Ми що не ни докладваш на кафенето...?!?

                  Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                  Това си е пазар и всеки сам решава за себе си какво ще прави....
                  Че кой ти пречи да си решаваш сам...?!?


                  Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                  иначе се получава настоящата ситуация.
                  Както Бенджи каза - не са проблема М и М..., ... няма ДОВЕРИЕ...!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                    Че ти не си продал ,не значи че доста не продадоха....
                    Ти просто си търсиш причина за това че не си продал на високото ...
                    Е не съм аз виновен...
                    Ако бях бик сега щях да съм вместо с 37 % печалба с 10 % и продължаваща да пада...сигурно...
                    Това дали съм купил или продал не е твоя работа,както и не е моя работа ти какви ги вършиш,въпросът е в манипулацията
                    на другите.Това си е пазар и всеки сам решава за себе си какво ще прави иначе се получава настоящата ситуация.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                      Проблема е ,че искаш всички да следват твоето поведение. Ти като продадеш и всички да почнат да продават,това вече
                      не е пазар а концерт по желание и хората не искат да участват .
                      Че ти не си продал ,не значи че доста не продадоха....
                      Ти просто си търсиш причина за това че не си продал на високото ...
                      Е не съм аз виновен...
                      Ако бях бик сега щях да съм вместо с 37 % печалба с 10 % и продължаваща да пада...сигурно...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                        Ей така си пишеш глупости наизуст без да ги разбираш нещата. Сигурно и баба ти вече не вярва в тебе.
                        Требва ли да ти отговоря ...
                        Сигурно трЕбва ,при проблеми хора с УИ трябва търпение ....
                        Един начинаеш инвеститор,достатъчно да погледне индекса как се движи в последните 6 месеца ..
                        Как се променя цената на дял при Софикс фонда....
                        Как падат оборотите ....
                        Как се увеличава маржа....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          Надценяваш ни.....
                          Що си мълчах миналата година близо 10 месеца ами имаше сантимент ,имаше пари , очакваха се още от лондон....
                          Каквото и да кажа за падащ маркет и мойте приятели с който оперираме някой път нямаше да ми повярват....
                          Сега провал на мисия лондон ,василев ще тегли пари от нашите ПФ във Западните балкани, идва зима и сериозен спад на запад ,предсрочни избори у нас другата година...Корупция, олигаржия ,клика по мафиотски тертип по държавните и европейски поръчки...
                          Още Иляди причини...
                          Да България-
                          Проблема е ,че искаш всички да следват твоето поведение. Ти като продадеш и всички да почнат да продават,това вече
                          не е пазар а концерт по желание и хората не искат да участват .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                            При такъв отчет реакцията е нормална.Виж Табака при 100 млн. печалба .... офертите ще паднат по-ниско от преди отчета .....
                            Тя печалбата последното 3м при табака само хартиена

                            Коментар


                            • maverik, кажи и ти някоя глупост, че нещо се губиш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                                Надценяваш ни.....
                                Що си мълчах миналата година близо 10 месеца ами имаше сантимент ,имаше пари , очакваха се още от лондон....
                                Каквото и да кажа за падащ маркет и мойте приятели с който оперираме някой път нямаше да ми повярват....
                                Сега провал на мисия лондон ,василев ще тегли пари от нашите ПФ във Западните балкани, идва зима и сериозен спад на запад ,предсрочни избори у нас другата година...Корупция, олигаржия ,клика по мафиотски тертип по държавните и европейски поръчки...
                                Още Иляди причини...
                                Да България-
                                Ей така си пишеш глупости наизуст без да ги разбираш нещата. Сигурно и баба ти вече не вярва в тебе.

                                Коментар

                                Working...
                                X