IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

    наведох се, гледам си фибоначиту...мислих, мислих и викам ще си говорим на края на декември ...
    страхотни аргументи посочи! Браво!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

      ще се аргументираш ли?
      наведох се, гледам си фибоначиту...мислих, мислих и викам ще си говорим на края на декември ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        скоро...

        ще се аргументираш ли?

        Коментар


        • скоро...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

            Какви са тези джънкове дето ги търгуваш
            Aбе направи ми впечатление и реших ей така да се избъзикам. После и по още една позиция и там оферти за 8-10 лева ....
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

              Ми що се занимаваш с мен тогава...?!? Стискай си артиите и се моли да стане...!

              п.п. Да не си от тия със споменатите по-долу 10 левови сделки.../ без комисиона/ ?!? )))))))))))))
              Не, не се занимавам, а те показвам, колко си полезен тук...

              Last edited by RUBLA; 23.11.2017, 12:10. Причина: Отклоняване от темата със заяждане.

              Коментар


              • Инта, що го изтри, добро беше, и аз борда се сетих, но вчера като го видях беше към 0,45, а Селтос (както удачно го каза) за него само си помислих че е кандидат, но не му знам котировки, щото дори го нямам закачено да го гледам няма място из мониторите за него ) Възможно е дори и Батя вече да е преразгледал стратегията за дългосрочен гешенк-папире ))))
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  Другари, борсата се напълни с неадекватни, заклевам се ..... може ли да пускаш оферта за 25 х 0,413 стинки и да качваш с по 0,001 стинка няколко пъти ...?!?!? Ще ходя за череши скоро, егати .....
                  Какви са тези джънкове дето ги търгуваш

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение

                    По-скоро съм наясно, кой събеседник изисква нужното уважение, за да не му отговарям на въпроса с въпрос.
                    Ми що се занимаваш с мен тогава...?!? Стискай си артиите и се моли да стане...!

                    п.п. Да не си от тия със споменатите по-долу 10 левови сделки.../ без комисиона/ ?!? )))))))))))))

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                      Предполагам си наясно, кой отговаря на въпрос с въпрос....?!? ))))))))))
                      По-скоро съм наясно, кой събеседник заслужава нужното уважение, за да не му отговарям на въпроса с въпрос.
                      Last edited by Mario Teran; 23.11.2017, 11:46.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Graham
                        Другари, борсата се напълни с неадекватни, заклевам се ..... може ли да пускаш оферта за 25 х 0,413 стинки и да качваш с по 0,001 стинка няколко пъти ...?!?!? Ще ходя за череши скоро, егати .....
                        Къде е това !? на 60% под номнала!? Такива неадекватни имаше още по кобосите, не са отскоро
                        Last edited by RUBLA; 23.11.2017, 11:32.
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                          Толкова стинки имат у джЕбЕто.... ))))))))
                          Егати трагедията ...... загледах се и това е по няколко позиции ... цяла сутрин си правя експерименти и такива другари си търсят по 25 акции за сделки по 10 лева. Че и по-малко .... Егати .....
                          Last edited by RUBLA; 23.11.2017, 12:07.
                          Life won't wait for you.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                            Другари, борсата се напълни с неадекватни, заклевам се ..... може ли да пускаш оферта за 25 х 0,413 стинки и да качваш с по 0,001 стинка няколко пъти ...?!?!? Ще ходя за череши скоро, егати.....
                            Толкова стинки имат у джЕбЕто.... ))))))))
                            Last edited by RUBLA; 23.11.2017, 11:29.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mario Teran Разгледай мнение

                              Я се досети, а аз ще ти кажа, дали ти е било трудно, по-скоро вярно..?
                              Предполагам си наясно, кой отговаря на въпрос с въпрос....?!? ))))))))))

                              Коментар


                              • Другари, борсата се напълни с неадекватни, заклевам се ..... може ли да пускаш оферта за 25 х 0,413 стинки и да качваш с по 0,001 стинка няколко пъти ...?!?!? Ще ходя за череши скоро, егати .....
                                Last edited by RUBLA; 23.11.2017, 11:29.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X