IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Бятюля. недей така, кой ако не ти да кажеш на посърнали хинвеститор как от нищо да извади нещо(то), като барон Мюнхаузен се извадил сам от блатото - Каква разлека нале - Андрешко набутал съдея изпълнителя в блатото а барона Мюнхазузен го извадил с мерак
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
      Скандално висока само ако сте в крипто валути 2,000%, 4,000%, 7,000% за година

      на БФБ с двуцифрени/трицифрени проценти печалби не сме за хвалба а за депозантите още една година на голям пердах а и инфлацията добре се засилва та кеша ще се обезценя още по бързо
      Предполагам че се шегуваш но нека все пак поясним.. Крипто валутите не са реална инвестиционна алтернатива. Там риска от срив във всеки един момент е огромен и никой разумен инвеститор не би вложил повече от 2-3% от портфейла си в тази екзотика. Така че просто няма база за сравнение

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SoHo
        Скандално висока само ако сте в крипто валути 2,000%, 4,000%, 7,000% за година на БФБ с двуцифрени/трицифрени проценти печалби не сме за хвалба а за депозантите още една година на голям пердах а и инфлацията добре се засилва та кеша ще се обезценя още по бързо
        Кой кеш, вертуалния или реалния
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Ох, така съм преял и препил по тия празници, че ме мързи да пиша.

          Коментар


          • Скандално висока само ако сте в крипто валути 2,000%, 4,000%, 7,000% за година

            на БФБ с двуцифрени/трицифрени проценти печалби не сме за хвалба а за депозантите още една година на голям пердах а и инфлацията добре се засилва та кеша ще се обезценя още по бързо

            Коментар


            • :да ти призная софикс, и при мен така, трагедия, не е за приказване
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • моята доходност пък се очертава да е скандално ниска не че е вярно, но нали трябва да има разнообразие все пак

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Иван Давидов
                  Ако така ще си ги мерим, аз мога да кажа, че моята доходност за последната една година след утрешния ден ще е още по-скандално висока!
                  Ванка, измерете ги, готино ще е - Във виртуалките ли ухапа от тората!? поздравления, ако си гризнал от тренда Покажи на батката как се прави
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                    Сраааам!!! Ама нали това си е наш проблем, та си траем.

                    Пак да напомня: с Батя забравяте пенсиите, те си ги мерят сега в края на годината, фондовете също. След това пак ще бъде суша. Ако ПФ бяха инвестирали в койни, сега можеше да имат и по 10% годишна.

                    Вижте най-тръгуваните позиции, а така също и кой фонд ги държи, след това си правете изводите.
                    Аааа, батката за едни "немски пари" говори в друга тема...
                    Като ги зашортят след 01.01. така убаво ше ги видят... "скандално високите доходности"...

                    Коментар


                    • Нищо ново под смога в софето... Агресивния отново се огледал в мечи дупета..., рулетката задава обичайните въпроси в търсене на компания..., батката помпа мускули пред огледалото /форОма/ ..., пенко брои почивните дни..., липсва летеца с рекламата на Дядо в снега... ))))))))))

                      Честито Рождество Христово! Да сте здрави! Останалото..., кой - колкото може!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                        Кеширалите, кажете нещо.
                        Сраааам!!! Ама нали това си е наш проблем, та си траем.

                        Пак да напомня: с Батя забравяте пенсиите, те си ги мерят сега в края на годината, фондовете също. След това пак ще бъде суша. Ако ПФ бяха инвестирали в койни, сега можеше да имат и по 10% годишна.

                        Вижте най-тръгуваните позиции, а така също и кой фонд ги държи, след това си правете изводите.
                        Last edited by Minka; 28.12.2017, 21:17.

                        Коментар


                        • Ако така ще си ги мерим, аз мога да кажа, че моята доходност за последната една година след утрешния ден ще е още по-скандално висока!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                            Утре след сесията ще теглим чертата, но отсега мога да предупредя че доходността на портфейла ми за 2017-та се очертава да е скандално висока!
                            Упорития оптимизъм отново ми се отплаща добре!
                            Скандално, скандално..., колко да е скандално...?! Висока....., скандално висока..., колко па да е висока...?!?

                            Коментар


                            • Утре след сесията ще теглим чертата, но отсега мога да предупредя че доходността на портфейла ми за 2017-та се очертава да е скандално висока!
                              Упорития оптимизъм отново ми се отплаща добре!

                              Коментар


                              • Кеширалите, кажете нещо.

                                Коментар

                                Working...
                                X