IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ...
    Last edited by Батя; 14.03.2018, 09:52.

    Коментар


    • http://forexnews.bg/mneniq-arhive/49264-bichi-pazar
      Б. Белски: Бичият пазар е едва в средата
      Това не е традиционен бичи пазар и докато пазарът може и да си взема „глътка въздух“, едва ли бичият цикъл ще приключи скоро. Това е мнението на главния инвестиционен стратег Брайън белски, от BMO Capital Markets Corp.
      Last edited by dici; 13.03.2018, 20:42.

      Коментар


      • Почти цялата еврозона се страхувала от нас.

        "От нашето влизане в еврозоната могат да се страхуват само тези, които нямат такава консервативна и предпазлива финансова политика, каквато имаме в България, каза още в интервюто си пред "Ди Велт" Владислав Горанов."

        ЩЕ ПРЕНЕСЕ ЧЕРЕШИТЕ И В ЕВРОЗОНАТА..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
          Липсата на оборот означава, че няма желаещи да застанат като насрещна страна. Тоест са останали само един тип играчи и това са дългосрочните. Вече е продал и последният спекулант. Тоест спада на цените е свършил или ще свърши в рамките на два три месеца. Като следващото рали ще започне когато се случи нещо неочаквано, което да накара спекулантите да преосмислят поведението си и се върнат на пазара. Тогава пак ще започне рали. Тоест лошото мина или ще мине скоро, но не се знае кога ще дойде хубавото. Колко по-просто би било ако имахме къси. Тогава спекулантите нямаше да си заминават при очакван от тях мечи пазар а щяха да го шортят. Тогава щеше да има и оборот, който доста щеше да обекчава и живота на дългосрочните. Винаги съм се чудил защо пазим идиотите като не им даваме маржин и къси на БФБ, пък им разрешаваме регулаторино да си губят парите на форекса.
          Понякога се чудя как ти ражда главата такива глупости!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dolce Разгледай мнение

            Някой и повече
            Ами споделяйте го този опит, че иначе цял ден 2-3 неудачници тровят атмосферата със собствените си комплекси... После не идвали нови участници - ми как да дойдат, като непрекъснато някой ги плаши?! Надникват за малко в "специализирания" форум и... беж презглава обратно!
            Last edited by Спящият бик; 13.03.2018, 17:15.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

              А аз за 2018та до тук.. 20%
              Някой и повече

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                А аз за 2018та до тук.. 20%
                Браво, значи можело!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                  Липсата на оборот означава, че няма желаещи да застанат като насрещна страна. Тоест са останали само един тип играчи и това са дългосрочните. Вече е продал и последният спекулант. Тоест спада на цените е свършил или ще свърши в рамките на два три месеца. Като следващото рали ще започне когато се случи нещо неочаквано, което да накара спекулантите да преосмислят поведението си и се върнат на пазара. Тогава пак ще започне рали. Тоест лошото мина или ще мине скоро, но не се знае кога ще дойде хубавото. Колко по-просто би било ако имахме къси. Тогава спекулантите нямаше да си заминават при очакван от тях мечи пазар а щяха да го шортят. Тогава щеше да има и оборот, който доста щеше да обекчава и живота на дългосрочните. Винаги съм се чудил защо пазим идиотите като не им даваме маржин и къси на БФБ, пък им разрешаваме регулаторино да си губят парите на форекса.
                  +1

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                    Айде да не се оливаме, а!? Все пак този "боклук" ми е дал възможност за последната година да направя над 20%!
                    А аз за 2018та до тук.. 20%
                    The strongest stand last.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от xkm Разгледай мнение
                      Нашата, така наречена, борса е такъв боклук ...
                      Борсата се прави от участниците.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от xkm Разгледай мнение
                        Нашата, така наречена, борса е такъв боклук ...
                        Айде да не се оливаме, а!? Все пак този "боклук" ми е дал възможност за последната година да направя над 20%!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от sdar Разгледай мнение
                          Оборот ще имаме когато цените ни не са толкова отнесени настрани от конюнктурни причини. Просто на тези нива са малко желаещите да инвестират в акции. Не съм песимист, а реалист.
                          Днес може би ще последваме света в посоката?
                          Липсата на оборот означава, че няма желаещи да застанат като насрещна страна. Тоест са останали само един тип играчи и това са дългосрочните. Вече е продал и последният спекулант. Тоест спада на цените е свършил или ще свърши в рамките на два три месеца. Като следващото рали ще започне когато се случи нещо неочаквано, което да накара спекулантите да преосмислят поведението си и се върнат на пазара. Тогава пак ще започне рали. Тоест лошото мина или ще мине скоро, но не се знае кога ще дойде хубавото. Колко по-просто би било ако имахме къси. Тогава спекулантите нямаше да си заминават при очакван от тях мечи пазар а щяха да го шортят. Тогава щеше да има и оборот, който доста щеше да обекчава и живота на дългосрочните. Винаги съм се чудил защо пазим идиотите като не им даваме маржин и къси на БФБ, пък им разрешаваме регулаторино да си губят парите на форекса.

                          Коментар


                          • Ама каквато борсата - такива и участниците ...

                            Коментар


                            • Нашата, така наречена, борса е такъв боклук ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение

                                Кой? Маджовците кой друг и шепа привелигировани тарикати които се въртят около тях.
                                Мажовците са надолу по стълбицата, но най важните на върха са тези, които Киро ти изреди, защото отказват да правят реформи и да спазват законите. От там надолу са, съдебна система, МВР, институции като КФН, БНБ, КЗК и т.н. Никоя от тях не си върши работата и затова и борсата, а и цялата ни държава е на това дередже !

                                Коментар

                                Working...
                                X