IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
    Спокойно, въпрос на време е Боко тиквата и гербавите да занулят икономиката и борсата. С галопираща инфлация, без чужди инвестиции, без реален икономически растеж, без реформи и иновации, с увеличаваща се смъртност и емиграция през последните 10 години е ясно накъде вървят нещата.
    Боковистите създадоха затворена икономика от тоталитарен тип, която е безперспективна и ще колабира рано, или късно.
    -1

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение
      Спокойно, въпрос на време е Боко тиквата и гербавите да занулят икономиката и борсата. С галопираща инфлация, без чужди инвестиции, без реален икономически растеж, без реформи и иновации, с увеличаваща се смъртност и емиграция през последните 10 години е ясно накъде вървят нещата.
      Боковистите създадоха затворена икономика от тоталитарен тип, която е безперспективна и ще колабира рано, или късно.
      галопираща инфлация, смях голям

      Коментар


      • Поздравления за Николай Василев !!!!!!!!!!!!!!!

        Коментар


        • Вече сме у Лондон .......

          https://www.investor.bg/novini-i-ana...ondove-272533/

          дано е на хаирлия

          Коментар


          • Спокойно, въпрос на време е Боко тиквата и гербавите да занулят икономиката и борсата. С галопираща инфлация, без чужди инвестиции, без реален икономически растеж, без реформи и иновации, с увеличаваща се смъртност и емиграция през последните 10 години е ясно накъде вървят нещата.
            Боковистите създадоха затворена икономика от тоталитарен тип, която е безперспективна и ще колабира рано, или късно.
            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение


              Брокер не съм бъди сигурен не ставам грам за тази работа честно.
              пишеш посред нощ поради лични причини да живееш постоянно в бунт е тежко и доста енергоемко.
              Бладодарен съм че пия. Чай с 4д променя ме постоянно мисленето а за толкова години и хора аз рядко се впечатлявам от интелект и анализ!!!

              та темата е за за оптимизма,а материята е прогнози. Дългосрочната ти мисля всеки ти я разбра....,изброй моля те три акции. Които ще поскъпнат през следващите три месеца до края на февруари 2019 между 5. до 20%. от текущите им цени?
              благодаря!
              4д е много добър манипулатор ....
              Играе роля в позициите където има интерес.....
              Маркета пада но някой от Батя и 4 д да е казал сбърках ,прави сте ....нее ..
              Чакаме световното рали а те продават.....
              Тогава ти си един от Голямото стадо на Офците и мюретата ако им Верваш.....
              Веселба....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                какво значение има кога пиша и къде пиша? .......... все си измисляте някакви доводи и обяснения ........ посмей се малко:

                ----- миналата година пишех през ноща защото сън не ме ловяло ...... бил съм до козирката в акции

                ----- тази година съм пишел през ноща защото сън не ме ловяло .......... нямал съм акции

                а, сега, де ......... за вас няма угодия



                на тебе поне 5 пъти ти го пиша, че покупки ще правя Q3 2019
                БР
                "вашето време" ще настъпи най-рано след година, но по-вероятно през 2020 ......... дори и да настъпи някаква корекция на настоящият тренд върха при софикс 720-730 няма да бъде подобрен през следващите 12 месеца, a през 2020-2021

                Брокер не съм бъди сигурен не ставам грам за тази работа честно.
                пишеш посред нощ поради лични причини да живееш постоянно в бунт е тежко и доста енергоемко.
                Бладодарен съм че пия. Чай с 4д променя ме постоянно мисленето а за толкова години и хора аз рядко се впечатлявам от интелект и анализ!!!

                та темата е за за оптимизма,а материята е прогнози. Дългосрочната ти мисля всеки ти я разбра....,изброй моля те три акции. Които ще поскъпнат през следващите три месеца до края на февруари 2019 между 5. до 20%. от текущите им цени?
                благодаря!

                Коментар


                • 4д, да не забравя да допълня .......... давам си сметка, че в един момент неминуемо някоя моя прогноза ще се окаже неправилна (с всяка следваща нова прогноза вероятността за грешка се повишава) .......... и знам какво ще последва след това, и съм готов за реакцията която ще има във форума...

                  не си мисли, че не гледам с поне един ход напред ......... до този момент всеки който нещо е познал веднага след това е спирал с прогнозите си, но аз съм решил да продължа докато се издъня ....... ще ви доставя удоволствието накрая да ме смачкате

                  мда
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                    Според мен не е брокер. Ако съм преценил правилно между редовете съм пил кафе с пича. Бавните и незабележими промени както и вътрешните противоречия в човешките твърдения са много лесно забележими за моят модел. Затова в психо профила ми пише, че не е добре да ме лъжат. Та Polki, мен манипулациите трудно ме ловят. Успех .На моменти си мисля, че не се опитваш да манипулираш хората а просто се кефиш максимално на първата си успешна сделка за десетина години на борсата. Преди десетина години приятелите ми твърдяха, че след като аз съм се научил да карам кола значи всеки може. Със същия успех може да се твърди и за теб и борсата. Не се възгордявай. Всеки може да направи една успешна сделка. Професионалистите се познават по то все, че правят поне 8 от 10. Помислиш ли че си разбирач и ще се сринеш .Само тема за размисъл. Лека и доходна.
                    дори разваления часовник показва точно време два пъти в денонощието...

                    мога да ти обясня някои работи относно убеждението ти за моята "първата успешна сделка от десетина години на борсата", но точно на теб не ми се отделя никакво време...

                    пожелавам ти успех
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                      ти си брокера .......... от теб чакаме да научим новините...
                      Според мен не е брокер. Ако съм преценил правилно между редовете съм пил кафе с пича. Бавните и незабележими промени както и вътрешните противоречия в човешките твърдения са много лесно забележими за моят модел. Затова в психо профила ми пише, че не е добре да ме лъжат. Та Polki, мен манипулациите трудно ме ловят. Успех .На моменти си мисля, че не се опитваш да манипулираш хората а просто се кефиш максимално на първата си успешна сделка за десетина години на борсата. Преди десетина години приятелите ми твърдяха, че след като аз съм се научил да карам кола значи всеки може. Със същия успех може да се твърди и за теб и борсата. Не се възгордявай. Всеки може да направи една успешна сделка. Професионалистите се познават по то все, че правят поне 8 от 10. Помислиш ли че си разбирач и ще се сринеш .Само тема за размисъл. Лека и доходна.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                        Браво на Стария фрол, утре ще ги бием ли да си пожелаем да не се изметне на нецентричен натиск
                        стария фрол знаят как да го използват за да отрежат главите на бичетата ........... в началото на седмицата нагоре и като се съберат бичета им отрязват главите през кръстта в края на седмицата ...... но ти този номер го знаеш дори по-добре от мен

                        за БФБ какво да кажа??? ........ трябват пари да потекат насам за да се обръне тренда ......... 9 поредни месеца Софикс завършва с понижение (месеца завършва на по-ниско ниво отколкото е започнал) ........ това се е случвало в историята само веднъж!!! ......... прогнозата ми е, че въпреки края на годината и мераците на фондовете, през декември за десети пореден месец Софикс ще финишира на червена територия...

                        не е препоръка - нямам акции (вече сигурно трябва да знаете това )
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение
                          За KZ някой ще напише ли нещо смислено моля?
                          купуват си ги твърдо от два посредника по 32ст в неспирни количества... някой от ПИБ или от Стара Загора да има желание да сподели инфо?
                          ти си брокера .......... от теб чакаме да научим новините...
                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                            Дъртака цепи мрака Стария се повиши с 1% за по-малко от половин час
                            Браво на Стария фрол, утре ще ги бием ли да си пожелаем да не се изметне на нецентричен натиск

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                              Сън не те лови да пишеш по всички теми във форума.
                              какво значение има кога пиша и къде пиша? .......... все си измисляте някакви доводи и обяснения ........ посмей се малко:

                              ----- миналата година пишех през ноща защото сън не ме ловяло ...... бил съм до козирката в акции

                              ----- тази година съм пишел през ноща защото сън не ме ловяло .......... нямал съм акции

                              а, сега, де ......... за вас няма угодия

                              Първоначално изпратено от Scottie Pippen Разгледай мнение

                              И понеже това е темата за оптимизма сподели кога точно ще дойде и нашето време?!
                              след стре тестовете ли да го очакваме?
                              след офицялното ни приемане в чакалнята за Еврото?
                              след новите избори другата есен?
                              на тебе поне 5 пъти ти го пиша, че покупки ще правя Q3 2019

                              "вашето време" ще настъпи най-рано след година, но по-вероятно през 2020 ......... дори и да настъпи някаква корекция на настоящият тренд върха при софикс 720-730 няма да бъде подобрен през следващите 12 месеца, a през 2020-2021
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Дъртака цепи мрака Стария се повиши с 1% за по-малко от половин час

                                Коментар

                                Working...
                                X