IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.capital.bg/biznes/finansi/2019/06/28/3930950_vulka_-_noviiat_nai-goliam_klient_na_bbr/

    Коментар


    • Първоначално изпратено от superexpert Разгледай мнение
      ЦЯЛАТА БОРСА ДО ОБЕД 18 800ЛВ ОБОРОТ,

      ЧОВЕК ЕДИН БИТКОЙН НЕ МОЖЕ ДА СИ КУПИ ОТ ВАС.
      Хората ядът и пият по морета и океани а ти ги занимаваш с някакви хартишки дето и за тоалетна не стават.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от superexpert Разгледай мнение
        ЦЯЛАТА БОРСА ДО ОБЕД 18 800ЛВ ОБОРОТ,

        ЧОВЕК ЕДИН БИТКОЙН НЕ МОЖЕ ДА СИ КУПИ ОТ ВАС.
        Нали има Сатошита за тази цел. ?!
        Можеш да прехвърлиш нещо от виртуала в реала, При този курс ... защо не

        Коментар


        • ЦЯЛАТА БОРСА ДО ОБЕД 18 800ЛВ ОБОРОТ,

          ЧОВЕК ЕДИН БИТКОЙН НЕ МОЖЕ ДА СИ КУПИ ОТ ВАС.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

            Ясно, давай да се изнасяме към "Паниката"!
            Очевидно не сме за тук.
            Пък да вземат да затворят и дюкяна най-добре до есента и дано се оправят.

            не сте ли за тази тема?

            https://forum.investor.bg/forum/%D0%...%D0%B4-bso-bso

            мисля, че и с други посредници има проблеми

            Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
            И аз при Бенч. Опитах чат с брокера. Не ще!
            Взех телефона, пък се ядосах, хвърлих и него и сега излизам, пък дано да ми мине!
            няма да е все така...
            Last edited by _1912_; 28.06.2019, 12:01.
            НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

              В Бенчмарк имам същия случай.
              Ясно, давай да се изнасяме към "Паниката"!
              Очевидно не сме за тук.
              Пък да вземат да затворят и дюкяна най-добре до есента и дано се оправят.

              И аз при Бенч. Опитах чат с брокера. Не ще!
              Взех телефона, пък се ядосах, хвърлих и него и сега излизам, пък дано да ми мине!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                По някои позиции платформата ми показва бройки притежвани акции, но цените и стойността изчезнаха.
                В резултат на всичко - брутната стойност на портфейла драстично намаля.
                Имате ли подобен проблем?

                Това за тази тема ли е или да търся другата?!
                Кво става тука, бре?!!!!!!!!!!!!!
                В Бенчмарк имам същия случай.

                Коментар


                • По някои позиции платформата ми показва бройки притежвани акции, но цените и стойността изчезнаха.
                  В резултат на всичко - брутната стойност на портфейла драстично намаля.
                  Имате ли подобен проблем?

                  Това за тази тема ли е или да търся другата?!
                  Кво става тука, бре?!!!!!!!!!!!!!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                    Я да видим какви съвети е давал нашия герой юни 2018 Разбира се пак се цитират разни светила за да изглежда тезата по - авторитетно И пак доста систематично 1,2,3 играта се разкри.

                    https://money.bg/personal-finance/za...strannite.html
                    цяла година претопля миналогодишния буламач и крепи надеждите на изтерзаните оптимисти

                    разликата е, че преди година като му пействаха манджите тук, събираха по десетина лайка, но вече не се намира идиот който да го подкрепи...
                    НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение
                      Я да видим какви съвети е давал нашия герой юни 2018 Разбира се пак се цитират разни светила за да изглежда тезата по - авторитетно И пак доста систематично 1,2,3 играта се разкри.

                      https://money.bg/personal-finance/za...strannite.html
                      На човека това му е работата,пише оти требе да папа,тия да четат да му мислят!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Начев, трябва да пише , че е фейлетон защото ИНАЧЕ ИМА ГОЛЯМ РИСК ДА ПОДВЕДЕ СЪС СВОЯТА ЛИЖЕРНОСТ ДОСТА НЕОПИТНИ ИНВЕСТИТОРИ..
                        Кире, този аспект на нещата не го бях хванал.
                        Да , възможен е и такъв прочит.
                        Ерго, с инструментите на сатирата да се бичуват някакви негативни обществени явления.

                        Минчев изначално си завежда оптимизма и мотивите му в този материал са други.
                        Него категорично не го е грижа за интересите на прохождащите инвеститори и по-скоро смятам, че въобще не си дава сметка, какъв потенциален грях си слага на душата.
                        Но, в едно си прав, без оглед на мотивите минчеви, човешко е, хуманно е и би имало сериозна социалнопрофилактична роля, да предложим ненатрапчиво на цялата аудитория един алтернативен поглед.

                        Моментът категорично не е подходящ за рискове от страна на начинаещи.

                        Коментар



                        • Я да видим какви съвети е давал нашия герой юни 2018 Разбира се пак се цитират разни светила за да изглежда тезата по - авторитетно И пак доста систематично 1,2,3 играта се разкри.

                          https://money.bg/personal-finance/za...strannite.html
                          Last edited by Todor Sabev; 27.06.2019, 14:21.

                          Коментар


                          • Начев, трябва да пише , че е фейлетон защото ИНАЧЕ ИМА ГОЛЯМ РИСК ДА ПОДВЕДЕ СЪС СВОЯТА ЛИЖЕРНОСТ ДОСТА НЕОПИТНИ ИНВЕСТИТОРИ..

                            Коментар


                            • Чел съм материали на Т. Минчев, които имат звучене и амбиция за аналитичност. При изричното подчертаване, че все пак представляват субективна интерпретация на автора и изричното акцентиране, че той изначално е приел да завежда оптимизма, без оглед на актуалните събития.


                              Долният материал не е изцяло издържан в стила на автора. Да, оптимистичното начало е тук, но има нещо в тона, което издава лежерност, популярност, сказъчност. Не обърнах внимание откъде го е копнал Тони, но това е без значение.
                              С оглед на сезона, вероятно и подходящо е насочен към лениво плажуващи.
                              Е, може и към аудиторията на тези, които не могат да си позволят плаж, а си разнообразяват лятото с в-к Уикенд.

                              Коментар

                              Working...
                              X