IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

    напротив ........ направиха всичко възможно да хванат датата 31.12.2018 г. ....... и бяха на голям зор...

    сега след като вече си наясно с текста в червено който съм подчертал, може да отговориш на поста ми:
    Ще видим числата тази вечер не бъди толкова сигурен

    Коментар


    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

      ти явно мислиш че последното увеличаване на капиталът е повлияло на стрес тестът а според мен те се презастраховаха и изобщо не са им били нужни за да минат проверката на ЕЦБ. След няколко часа ще видим кой е бил прав.
      напротив ........ направиха всичко възможно да хванат датата 31.12.2018 г. ....... и бяха на голям зор...

      сега след като вече си наясно с текста в червено който съм подчертал, може да отговориш на поста ми:

      къде точно прочете, че съм написал, че ЦКБ ще има проблем с капиталът, че отгоре на всичко си написал, че бъркам...
      fuск the bеаr - give me the bееr

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

        дословно ли да ти го преведа или само смисъла?
        ти явно мислиш че последното увеличаване на капиталът е повлияло на стрес тестът а според мен те се презастраховаха и изобщо не са им били нужни за да минат проверката на ЕЦБ. След няколко часа ще видим кой е бил прав.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

          аз го осмислям но се съмнявам че ти си разбрал написаното. Обясни ми каква връзка може да има с ЦКБ написаното
          дословно ли да ти го преведа или само смисъла?
          fuск the bеаr - give me the bееr

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

            успя ли да прочетеш какво цитирах?



            а успя ли да го осмислиш?
            аз го осмислям но се съмнявам че ти си разбрал написаното. Обясни ми каква връзка може да има с ЦКБ написаното

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

              По долу си писал че за ЦКБ са писали. Помни си творбите
              успя ли да прочетеш какво цитирах?

              Others believe some of the lenders might have fallen below the requirements during the AQR, whose reference date was the end of 2018, but have taken steps since then to boost their capital positions. (Reporting by Tsvetelia Tsolova; Editing by Kevin Liffey)
              а успя ли да го осмислиш?
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                виждаш ми се объркан!!!

                къде точно прочете, че съм написал, че ЦКБ ще има проблем с капиталът, че отгоре на всичко си написал, че бъркам...

                По долу си писал че за ЦКБ са писали. Помни си творбите

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                  Зеленият цвят е приятен за очите. Хубаво е по-често да го виждаме на екрана
                  щом се радвате на половин % значи "инвеститорите" ни са много зле...
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                    Зеленият цвят е приятен за очите. Хубаво е по-често да го виждаме на екрана
                    Разбира се.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                      овцете трябва да са спокойни ........ ще ги острижат отново скоро...
                      Гладна кокошка просо сънува.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение

                        Днес ще станат ясни резултатите от стрес-тестовете в банките, проведени от ЕЦБ

                        http://bnr.bg/post/101148714/dnes-sh...ovedeni-ot-ecb

                        БНБ има добър пиар и предваритолно оповести стабилност на системата.. Браво Тони..

                        овцете трябва да са спокойни ........ ще ги острижат отново скоро...
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                          Бъркаш! Ако някоя българска банка има проблем с капиталът няма да е ЦКБ. Мисля че се презастраховаха с последното увеличаване на капиталът но не очаквам много по различни резултати спрямо проверката през 2016-та.
                          виждаш ми се объркан!!!

                          къде точно прочете, че съм написал, че ЦКБ ще има проблем с капиталът, че отгоре на всичко си написал, че бъркам...

                          fuск the bеаr - give me the bееr

                          Коментар


                          • Зеленият цвят е приятен за очите. Хубаво е по-често да го виждаме на екрана

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                              Или по скоро ще си продължим все така докато Боко, Прасчо, Цаца и Гешевта /прокуратурата/ управляват страната !
                              С тия крадци пари няма да видите тук.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от TheSkorpion Разгледай мнение
                                Може и да греша, но нещо ми подсказва, че нивата на SOFIX 580 скоро няма да ги видим отново. Enjoy.
                                Или по скоро ще си продължим все така докато Боко, Прасчо, Цаца и Гешевта /прокуратурата/ управляват страната !

                                Коментар

                                Working...
                                X