IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • „За индустрията въпросът дали идва криза не стои – всъщност кризата дойде“, заяви пред БНР председателят на Асоциацията на индустриалния капитал Васил Велев.
    https://www.bnr.bg/post/101165359/va...-krizata-doide

    Хубаво е, че някои тук прогнозират ръст на БФБ от 40-50%, а Никиту скромните 25%, но други не мислят така..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
      Понеже обичам басовете, а подобни неща ми звучат уау като изказ, пък и обичам да говоря с конкретни числа, то ако 8 дружества от Софикс, които след една година ще са подрипнали с 50% - нарочно ви искам само 8, щото съм ларж, независимо че разни Сирми войводи и Холдинги Одесос, Азияхолд и Недоверие хич даже не ги броя за нещо друго, освен за прасе-касичка, а за банките съм с много особено мнение, но то мен да мине - и ако 8 в някакъв момент пробият със сделки за поне 10 000 лв зададените нива по-долу, черпя хубаво уиски по избор. Ако ли не пробият поне 8, вие черпите. Ей ви ги сметките на ангро:

      1. Евана - на 1,60
      2. Флагмана - на 2,50
      3. Атера - 3 лева
      4. Градус - 2,50
      5. На чичи Мумията - 5 кинта
      6. Йовковата героиня - 65 кинта
      7. Мунчо Бобока - 10 кинта
      8. Ония, дъхтящите брефове - 3 кинта
      9. Сирма войвода - леФче-кефче (тая ви я давам с хендикап, щото съм ларж, че всички да я пишете)
      10. Азияхолд - тройка без гарнитура
      11. Недоверие - петичка
      12. Холдингът, дето е до Галата (ама без сарай) - 60-ка
      13. Иншалах Бг, така де ИХЛБЛ - 1,50
      14. ЦеКаСе, така де ЦКБ, или иначе речено - перлата в корона - 2,50
      15. От на Каролев любимото, или най-бг банката на Цеко и Иво - петичка

      Та 8 от тези, ако до 15 септември догодина включително пробият зададените нива - черпя хубаво уиски по избор, ако ли не - отсрещната страна черпи. Ъ? Оптимисти има ли?
      Аз съм оптимист , ноооо ...голям хитрец си братле...или се шегуваш ...
      По-голяма вероятност има да уцеля 8 от 15 мача в китайското първенство, отколкото да пия уиски от теб
      За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

        Не знам, ама като гледам графиката, за последните 10 години СОФИКС се е повишил с невероятните... изумителните... спиращите дъха... потресаващите... 93 ПУНКТА ... от 485 на 578.
        Потресаваща статистика! Да се изпрати като коледна картичка на КФН , с пожелание за все така успешна работа по развитието на българския капиталов пазар !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

          за последните 10 години и половина портфейла ми от акции се е повишил с повече от 520%

          разликата може да идва от факта, че не съм търгувал Софикс през тези години ....... а само някои емитенти от Софикс

          така е ....... на БФБ инвеститорите трябва да са свръх-търпеливи, мнооооого дебелокожи и с голееееми железни топки
          Браво, много добре.
          ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Designer Разгледай мнение

            Имаш много добър слух Полки! След като софиянците се прибраха в София след ваканцията, се наблюдава известно "бичо" раздвижване.
            слуха не ми е толкова добър и не мога да различа софиянци ли са или марсианци ........ но определено в далечината някъде се чуват копита да се подготвят за атака...

            fuск the bеаr - give me the bееr

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

              Не знам, ама като гледам графиката, за последните 10 години СОФИКС се е повишил с невероятните... изумителните... спиращите дъха... потресаващите... 93 ПУНКТА ... от 485 на 578.
              не знаех, че за последните 10 години Софикс се е повишил с по-малко от 20% ........ интересно...

              но знам, че за последните 10 години и половина портфейла ми от акции се е повишил с повече от 520%

              разликата може да идва от факта, че не съм търгувал Софикс през тези години ....... а само някои емитенти от Софикс

              Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

              Ако направим проста екстраполация може да се окаже, че някъде до към 2029-та може да мръдне с още 100 нагоре и да стигне ниво около 680-700.
              ще се радвам следващите десетина години отново да успея да направя нови над 520% профит ......... пък нека Софикс "до към 2029-та да мръдне с още 100 нагоре и да стигне ниво около 680-700"

              Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

              БФБ-то е подходящо за инвеститори тип свръх-търпеливи, които имат волята да чакат десетилетия, ако се наложи.
              така е ....... на БФБ инвеститорите трябва да са свръх-търпеливи, мнооооого дебелокожи и с голееееми железни топки
              fuск the bеаr - give me the bееr

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                като изявен аматьор и новобранец ще дам и аз моята прогноза без никой да ме е питал

                Никиту прогнозира в следващите 6-12 месеца Софикс да стигне 715 пункта (до 3-и септември)

                моята прогноза е след средата на ноември БФБ да започне да се повишава и през следващите 13 месеца (до края на 2020 г.) Софикс да е стигнал до 820 пункта.
                Не знам, ама като гледам графиката, за последните 10 години СОФИКС се е повишил с невероятните... изумителните... спиращите дъха... потресаващите... 93 ПУНКТА ... от 485 на 578.

                Ако направим проста екстраполация може да се окаже, че някъде до към 2029-та може да мръдне с още 100 нагоре и да стигне ниво около 680-700.
                БФБ-то е подходящо за инвеститори тип свръх-търпеливи, които имат волята да чакат десетилетия, ако се наложи.
                ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                Коментар


                • Който храни надежди на бфб още голямо дърво го чака.

                  Коментар


                  • Груев, ако до уречения срок, моите няколко стигнат уречените висоти - не само черния етикет, ами и стъклото с течността ти е от мен! А и моите не са чак 8. Но ми изглежда прекалено оптимистично.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Понеже обичам басовете, а подобни неща ми звучат уау като изказ, пък и обичам да говоря с конкретни числа, то ако 8 дружества от Софикс, които след една година ще са подрипнали с 50% - нарочно ви искам само 8, щото съм ларж, независимо че разни Сирми войводи и Холдинги Одесос, Азияхолд и Недоверие хич даже не ги броя за нещо друго, освен за прасе-касичка, а за банките съм с много особено мнение, но то мен да мине - и ако 8 в някакъв момент пробият със сделки за поне 10 000 лв зададените нива по-долу, черпя хубаво уиски по избор. Ако ли не пробият поне 8, вие черпите. Ей ви ги сметките на ангро:

                      1. Евана - на 1,60
                      2. Флагмана - на 2,50
                      3. Атера - 3 лева
                      4. Градус - 2,50
                      5. На чичи Мумията - 5 кинта
                      6. Йовковата героиня - 65 кинта
                      7. Мунчо Бобока - 10 кинта
                      8. Ония, дъхтящите брефове - 3 кинта
                      9. Сирма войвода - леФче-кефче (тая ви я давам с хендикап, щото съм ларж, че всички да я пишете)
                      10. Азияхолд - тройка без гарнитура
                      11. Недоверие - петичка
                      12. Холдингът, дето е до Галата (ама без сарай) - 60-ка
                      13. Иншалах Бг, така де ИХЛБЛ - 1,50
                      14. ЦеКаСе, така де ЦКБ, или иначе речено - перлата в корона - 2,50
                      15. От на Каролев любимото, или най-бг банката на Цеко и Иво - петичка

                      Та 8 от тези, ако до 15 септември догодина включително пробият зададените нива - черпя хубаво уиски по избор, ако ли не - отсрещната страна черпи. Ъ? Оптимисти има ли?
                      Грую,
                      Ако излезнат много от участниците на БФБ да се правят на Оптимисти бих поел една ,две бутилки в твоя полза.....даже бих правил депозит при некой гуру.....
                      А твойте виждания за цените на тези акции след дадено време....
                      Last edited by RUBLA; 11.09.2019, 19:08.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Понеже обичам басовете, а подобни неща ми звучат уау като изказ, пък и обичам да говоря с конкретни числа, то ако 8 дружества от Софикс, които след една година ще са подрипнали с 50% - нарочно ви искам само 8, щото съм ларж, независимо че разни Сирми войводи и Холдинги Одесос, Азияхолд и Недоверие хич даже не ги броя за нещо друго, освен за прасе-касичка, а за банките съм с много особено мнение, но то мен да мине - и ако 8 в някакъв момент пробият със сделки за поне 10 000 лв зададените нива по-долу, черпя хубаво уиски по избор. Ако ли не пробият поне 8, вие черпите. Ей ви ги сметките на ангро:

                        1. Евана - на 1,60
                        2. Флагмана - на 2,50
                        3. Атера - 3 лева
                        4. Градус - 2,50
                        5. На чичи Мумията - 5 кинта
                        6. Йовковата героиня - 65 кинта
                        7. Мунчо Бобока - 10 кинта
                        8. Ония, дъхтящите брефове - 3 кинта
                        9. Сирма войвода - леФче-кефче (тая ви я давам с хендикап, щото съм ларж, че всички да я пишете)
                        10. Азияхолд - тройка без гарнитура
                        11. Недоверие - петичка
                        12. Холдингът, дето е до Галата (ама без сарай) - 60-ка
                        13. Иншалах Бг, така де ИХЛБЛ - 1,50
                        14. ЦеКаСе, така де ЦКБ, или иначе речено - перлата в корона - 2,50
                        15. От на Каролев любимото, или най-бг банката на Цеко и Иво - петичка

                        Та 8 от тези, ако до 15 септември догодина включително пробият зададените нива - черпя хубаво уиски по избор, ако ли не - отсрещната страна черпи. Ъ? Оптимисти има ли?
                        +
                        така и така нема опции на бфб - да земем да си ги организираме, каиш
                        Хендикапа (9) - верно може да увлече народа
                        Некои игралци може да се зарибят и по петичките (цена 5) това са ...- (15)-на цеко от алеко, (11)-доверието в недоверие, 5)-обявената от партнерите на Снуп_доги - за "папирът на годината" ...
                        За точка (2) - Дай Боже! - пожелавам си го и на мен, Зa там може и аз да почерпя близки и познати
                        (със или без препоръка - на който, както му "ареса")
                        Last edited by RUBLA; 11.09.2019, 19:08.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                          така е ........ чувствителното ми ухо започва да долавя бичи копита в далечината
                          Имаш много добър слух Полки! След като софиянците се прибраха в София след ваканцията, се наблюдава известно "бичо" раздвижване. Щом и излизащите от SOFIX не могат да го свалят до предишното дъно на 660, най-вероятно няма да видим по-ниско такова... И двете излизащи са много стабилни и доста добре паднали, за да се сурват надолу още.

                          Коментар


                          • Понеже обичам басовете, а подобни неща ми звучат уау като изказ, пък и обичам да говоря с конкретни числа, то ако 8 дружества от Софикс, които след една година ще са подрипнали с 50% - нарочно ви искам само 8, щото съм ларж, независимо че разни Сирми войводи и Холдинги Одесос, Азияхолд и Недоверие хич даже не ги броя за нещо друго, освен за прасе-касичка, а за банките съм с много особено мнение, но то мен да мине - и ако 8 в някакъв момент пробият със сделки за поне 10 000 лв зададените нива по-долу, черпя хубаво уиски по избор. Ако ли не пробият поне 8, вие черпите. Ей ви ги сметките на ангро:

                            1. Евана - на 1,60
                            2. Флагмана - на 2,50
                            3. Атера - 3 лева
                            4. Градус - 2,50
                            5. На чичи Мумията - 5 кинта
                            6. Йовковата героиня - 65 кинта
                            7. Мунчо Бобока - 10 кинта
                            8. Ония, дъхтящите брефове - 3 кинта
                            9. Сирма войвода - леФче-кефче (тая ви я давам с хендикап, щото съм ларж, че всички да я пишете)
                            10. Азияхолд - тройка без гарнитура
                            11. Недоверие - петичка
                            12. Холдингът, дето е до Галата (ама без сарай) - 60-ка
                            13. Иншалах Бг, така де ИХЛБЛ - 1,50
                            14. ЦеКаСе, така де ЦКБ, или иначе речено - перлата в корона - 2,50
                            15. От на Каролев любимото, или най-бг банката на Цеко и Иво - петичка

                            Та 8 от тези, ако до 15 септември догодина включително пробият зададените нива - черпя хубаво уиски по избор, ако ли не - отсрещната страна черпи. Ъ? Оптимисти има ли?
                            Last edited by RUBLA; 11.09.2019, 19:06. Причина: Спазвайте добрия тон!
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение

                              като изявен аматьор и новобранец ще дам и аз моята прогноза без никой да ме е питал

                              Никиту прогнозира в следващите 6-12 месеца Софикс да стигне 715 пункта (до 3-и септември)

                              моята прогноза е след средата на ноември БФБ да започне да се повишава и през следващите 13 месеца (до края на 2020 г.) Софикс да е стигнал до 820 пункта

                              надявам се да погледнете на аматьорщината ми от високата кула в която сте се разположили с необходимата доза благородство и високомерие като не ми обръщате внимание...
                              Мисля точно като теб (още един аматьор), смятам, че точно така ще стане...........и рано или късно ще стане, пък и тия хартии" храна и вода не щат"

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

                                Прав си, ама все пак беше си редно да ударят едно рамо на новоизлюпените кръчмари, като по този начин символично подкрепят ползването на сложни финансови инструменти в корпоративния живот на листваните емитенти. Това е част от новата модерност - ползване на опции за търгуване на кръчми.
                                не се кахъри- мисля, че монбатника няма да се изсули много, все пак им идва силовото полугодие, което може да подобри дережето. Няма нужда от турбо-набалончване

                                Коментар

                                Working...
                                X