IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (KBG / LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • стига сте го разграбвали този фрифлоут, бе хора!?))) Ракетата още е на старта а Не остана за чужденците)))) Дано не ги откажете така!!?!))))
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
      Войтех Чамек: Инвестициите в Стражица със сигурност ще продължат

      http://www.capital.bg/biznes/kompani...sus_sigurnost/
      Интересно интервю , дотук чехите само ни радват от думите му разбирам да очакваме още приятни изненади ..

      Коментар


      • Войтех Чамек: Инвестициите в Стражица със сигурност ще продължат

        http://www.capital.bg/biznes/kompani...sus_sigurnost/

        Коментар



        • "Въпреки по-високите цени, компанията очаква да запази или дори да увеличи маржа на печалбата си. Ние не сме алчни, но бихме се задоволили с двойно по-голям финансов резултат", каза още той.

          Това най ми хареса....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
            Здравейте, колеги. Има ли публикувана официална подробна информация относно издаването на емисията от преференциални акции на Корадо ?

            От ръководството на компанията съобщиха още, че планират емисия преференциални акции, за да увеличат ликвидността на дружеството и да задоволят търсенето на акции на "Корадо – България". "Търсенето надвишава предлагането и в момента не сме в състояние да го удовлетворим", каза Чамек.

            http://www.capital.bg/biznes/kompani...ent_za_2016_g/
            Ми все още е само намерение явно ...доколкото имам непотвърдена информация има голям интерес от фондове но със сегашната ликвидност ...а и Чамек каза че е алергичен към банков дълг а имат проекти за бояджииски цех и евентуално придобиване на активи .

            Коментар


            • Здравейте, колеги. Има ли публикувана официална подробна информация относно издаването на емисията от преференциални акции на Корадо ?

              От ръководството на компанията съобщиха още, че планират емисия преференциални акции, за да увеличат ликвидността на дружеството и да задоволят търсенето на акции на "Корадо – България". "Търсенето надвишава предлагането и в момента не сме в състояние да го удовлетворим", каза Чамек.

              http://www.capital.bg/biznes/kompani...ent_za_2016_g/

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                Да са живи и здрави, догодина повече Добре че понапълних тук, и ще това ще ми е втората година в компанията Освен добрия дивидент, имам и около 50% капиталова... А казват че не можело да си хем спекулант, хем дивидентаджия
                Може може, при растящ пазар и растящи печалби всичко може

                Коментар


                • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
                  чехите къртят : 0.26 ст дивидент е предложен
                  Да са живи и здрави, догодина повече Добре че понапълних тук, и ще това ще ми е втората година в компанията Освен добрия дивидент, имам и около 50% капиталова... А казват че не можело да си хем спекулант, хем дивидентаджия

                  Коментар


                  • чехите къртят : 0.26 ст дивидент е предложен

                    Коментар


                    • Имам чувството, че някои хора чак сега го забелязват това дружество

                      Коментар


                      • Скоро трябва да направят анонс за дивидент

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение
                          Интересно ..продължават да минават пакети и отляво се наредиха хубави ордери . Явно майката ще се опита да си изпълни това което беше споменато преди увеличението на капитала а именно да падне до 80 % .
                          И аз си мисля, че пак е майката. Хубави пакети минават и явно влизат институционални, което е добре.

                          Коментар


                          • Интересно ..продължават да минават пакети и отляво се наредиха хубави ордери . Явно майката ще се опита да си изпълни това което беше споменато преди увеличението на капитала а именно да падне до 80 % .

                            Коментар


                            • Бре момци, тук защо никой не коментира отчета а ? Чичо я кажи и ти нещо ?

                              http://www.infostock.bg/infostock/co...nts/LACH/13357

                              Коментар


                              • Според мен към 31.12 са ясни нещата , за мен по интересна е тази година защото преките продажби непрекъснато растат и ще се усетят ефектите от инвестициите ..Не знам защо говорят за натоварване на мощностите като специално за тръбни радиатори ако не се лъжа капацитетът е 1,1 млн радиатори .

                                Коментар

                                Working...
                                X