IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (KBG / LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

    Доста смело. Аз не бих. Нито сега, нито... никога.

    П.П. Като цяло БФБ се дискредитира доста сериозно в моите очи и ще търся други варианти... май.
    Е,трябваше да си купя,че да го осуркат още малко надоле!ако сме около дъно,добре,ако не ,горчив хап/прясна студена вода!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
      Аз вече ГО вкарах в "Монбат"на 3.44!
      Доста смело. Аз не бих. Нито сега, нито... никога.

      П.П. Като цяло БФБ се дискредитира доста сериозно в моите очи и ще търся други варианти... май.
      Last edited by Чичо Манчо; 10.06.2020, 13:30.
      Vanitas vanitatum...

      Коментар


      • Аз вече ГО вкарах в "Монбат"на 3.44!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nik_naydenov Разгледай мнение
          Снасяне на дивидент, Just in Time!
          От Карол ми го "снесоха"...
          Vanitas vanitatum...

          Коментар


          • Снасяне на дивидент, Just in Time!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

              Чичо Манчо, аз не съм много по хвалбите, особено що се отнася до компаниите ни на борсата ! Добрите примери обаче трябва да се казват и поощряват !
              +1, факт, една от много малкото компании, за които съм се замислял. Изключително коректен и с грижа за миноритарите мажоритар. Ще прощавате за сравнението, но ми прилича на мунчо батя от едно време, когяато прохождаше на борсата. Обаче нито от олово разбирах тогава, нито от радиатори сега. Успех на всички държащи тук и дано има много такива светли примери. Малко отвлечено, но ето едно интервю на търговския директор на Теси - не са точно конкуренция, но може да е от полза - https://www.capital.bg/biznes/kompan...bota_i_ne_sme/.
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение

                Така е Здравко, еталон са, но дай да не ги хвалим много-много, че току виж и те нещо...
                Чичо Манчо, аз не съм много по хвалбите, особено що се отнася до компаниите ни на борсата ! Добрите примери обаче трябва да се казват и поощряват !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                  Компания за образец и пример за всички останали на борсата !

                  п.п. Имам, и е с най голямо тегло в портфейла ми.
                  За мен също са образец за коректно отношение към дребните акционери.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                    Компания за образец и пример за всички останали на борсата !

                    п.п. Имам, и е с най голямо тегло в портфейла ми.
                    Така е Здравко, еталон са, но дай да не ги хвалим много-много, че току виж и те нещо...
                    Vanitas vanitatum...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от wolf_15 Разгледай мнение
                      Начална дата за изплащане на дивидента 08.06
                      x3news
                      Компания за образец и пример за всички останали на борсата !

                      п.п. Имам, и е с най голямо тегло в портфейла ми.

                      Коментар


                      • Начална дата за изплащане на дивидента 08.06
                        x3news

                        Коментар


                        • Срамота е една от най стабилните и сериозни компании на борсата да е на четвърта страница в коментарите, а новините от нея определено са много добри на фона на останалите !

                          "Годишното Общо събрание на акционерите ще се проведе на 20 май 2020 г., когато ще бъде взето решение и за разпределението на печалбата на компанията. Както вече беше съобщено, 1,317 милиона лева (0,10 лв. за акция) бяха разпределени като дивидент за първото полугодие на 2019 г. Други 2,502 милиона лева (0,19 лв. на акция) ще бъдат разпределени като дивидент за края на годината. Това означава общо 0,29 лева за акция, точно толкова, колкото беше дивидентът и през 2018 година (5,5% от текущата пазарна цена)."

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                            Пропуснал съм ги, сори.
                            Въпреки че, не трудно и устав се променя. Дано не се наложи..
                            Бе баш там устава доста трудно може да си го променят. Пише си го в самия устав
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              Що, Спиди ще си дадат по два кинта, записано им е в устава
                              Пропуснал съм ги, сори.
                              Въпреки че, не трудно и устав се променя. Дано не се наложи..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                                Що, Спиди ще си дадат по два кинта, записано им е в устава
                                Човека така си говори. Друг е въпроса дали думите му трябва да се вземат насериозно.

                                Коментар

                                Working...
                                X