IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (KBG / LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Замених го на 5,85 / Одесос средна=71,0 за капиталова+дивидентна, - финална права 2022/23г. ???
    Last edited by Иван Христов; 30.12.2020, 13:29.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

      Така е, името се променя според това дали има или няма акции човек !

      За мен си беше и остава Лачено!
      Друг е въпроса , че го омачкаха и пипайки нежно си останах тъничък тъдява.
      А този "новия" пипа здраво па макар и веднъж дневно,- да продължава повсеместно!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

        Преди да стане кьораво или кораво, беше "лаченото"
        Така е, името се променя според това дали има или няма акции човек !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение
          Не било то кьораво, а било кораво
          Преди да стане кьораво или кораво, беше "лаченото"

          Коментар


          • Не било то кьораво, а било кораво

            Коментар


            • Ей тука на 28,08, някой ми развали хубавата игра... - останах си тънък

              28.08.2020 16:31 3130 5,200
              28.08.2020 13:19
              184
              5,200
              28.08.2020 11:03
              125
              5,200
              28.08.2020 11:03
              180
              5,200
              28.08.2020 11:03
              491
              5,200
              27.08.2020 14:49
              200
              5,200

              може да е за добро, ама на дали! - скоро пак да се види такъв аск

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                Здравей ! Няма лошо, всеки си има някакво мнение и стратегия ! Аз много трудно държа пари по сметката в платформата. Гледам да съм винаги инвестиран, много трудно и рядко продавам, или ако продам влизам веднага другаде по възможност.
                И аз съм така общо взето. Не съм продавал от август, когато пласирах малко бройки на Трейса (яд ме е, че не ги продадох всичките). По принцип и аз основно купувам и много рядко продавам. Особено пък на 3-годишно дъно... Тази година имам много покупки - основно март и април с финансиране отвън. Сега пак съм натрупал кеш, а в края на годината очаквам и дивидента от BREF (която ми стана основна акция). Тогава ще видим. Американските избори ще са минали, ще е ясен новия президент. Една неизвестна по-малко, но Covid-a си остава енигма. Така, че затова казах, че съм на вълна "натрупване". Чакам и попълвам, но бавно и полека. Както казват англичаните - "яваш-яваш"

                Бъди здрав!
                Vanitas vanitatum...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                  Здравей Здравко! Лично аз съм на вълна "натрупване", но всеки сам си решава
                  Здравей ! Няма лошо, всеки си има някакво мнение и стратегия ! Аз много трудно държа пари по сметката в платформата. Гледам да съм винаги инвестиран, много трудно и рядко продавам, или ако продам влизам веднага другаде по възможност.

                  Коментар


                  • Здравей Здравко! Лично аз съм на вълна "натрупване", но всеки сам си решава
                    Vanitas vanitatum...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Чичо Манчо Разгледай мнение
                      Дивидентът за Н1-2020 вече е на разположение. Адмирации към Корадо!
                      Корадото си е кораво ! Закачката е към Грую ! Чичо Манчо, ще го реинвестираме ли или трупаме за черни дни ?
                      Last edited by Zdravko; 12.10.2020, 16:10.

                      Коментар


                      • Дивидентът за Н1-2020 вече е на разположение. Адмирации към Корадо!
                        Vanitas vanitatum...

                        Коментар


                        • Общото събрание на акционерите на КОРАДО-България АД, проведено днес в гр. Стражица, одобри размера на дивидента за първото полугодие на тази година, а именно 1, 317 млн. лв. от общата печалба в размер на 2,402 млн. лв., или 0,10 лв. на акция, запазвайки нивото от последните 6 месеца на 2019 година.

                          Акциите на българското дружество се търгуват в Премиум сегмента на Българската фондова борса и бележат стабилни нива между 5 и 6 лева за акция от м. май насам, преодолявайки удара през м.март вследствие на обявените мерки заради Ковид-19.

                          Акционерите одобриха също така Финансовия отчет на компанията за първата половина на 2020 г. и важни правила на вътрешна търговия в групата КОРАДО.

                          Последната цена на акциите на „КОРАДО-България“ АД на Българска фондова борса е 5.25 лева от 16.09.2020 година. Акциите на компанията отбелязват понижение от 16.00% от началото на годината, а 52-седмичното изменение на цената на акциите на дружеството е спад от 21.05%.

                          Пазарната капитализация на „КОРАДО-България“ АД към 13:45 часа на 16.09.2020 г. е 69 135 224 лева.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Корадо е кораво!

                            Корадо-България АД-Стражица

                            Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета 08:44
                            Управителният съвет на „Корадо – България” АД („Дружеството”) е отправил до надзорния съвет на Дружеството („НС“) предложение за разпределяне на печалбата на Дружеството за първото полугодие на 2020 г., част от която печалба да бъде използвана за изплащане на 6-месечен дивидент на акционерите на Дружеството. Предложеният брутен размер на дивидента е 0,10 лв. (десет стотинки) на акция, в общ брутен размер на 1 316 861,40 лв.
                            Който разбира тука се спира

                            Коментар


                            • Корадо е кораво!

                              Корадо-България АД-Стражица

                              Вътрешна информация по чл. 17, §1, във вр. с чл. 7 от Регламент №596/2014 на ЕП и на Съвета 08:44
                              Управителният съвет на „Корадо – България” АД („Дружеството”) е отправил до надзорния съвет на Дружеството („НС“) предложение за разпределяне на печалбата на Дружеството за първото полугодие на 2020 г., част от която печалба да бъде използвана за изплащане на 6-месечен дивидент на акционерите на Дружеството. Предложеният брутен размер на дивидента е 0,10 лв. (десет стотинки) на акция, в общ брутен размер на 1 316 861,40 лв.

                              Коментар


                              • Дивидент дошъл и ре-инвестиран веднага.

                                Коментар

                                Working...
                                X