IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (KBG / LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

    Компания за образец и пример за всички останали на борсата !

    п.п. Имам, и е с най голямо тегло в портфейла ми.
    Така е Здравко, еталон са, но дай да не ги хвалим много-много, че току виж и те нещо...
    Vanitas vanitatum...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от wolf_15 Разгледай мнение
      Начална дата за изплащане на дивидента 08.06
      x3news
      Компания за образец и пример за всички останали на борсата !

      п.п. Имам, и е с най голямо тегло в портфейла ми.

      Коментар


      • Начална дата за изплащане на дивидента 08.06
        x3news

        Коментар


        • Срамота е една от най стабилните и сериозни компании на борсата да е на четвърта страница в коментарите, а новините от нея определено са много добри на фона на останалите !

          "Годишното Общо събрание на акционерите ще се проведе на 20 май 2020 г., когато ще бъде взето решение и за разпределението на печалбата на компанията. Както вече беше съобщено, 1,317 милиона лева (0,10 лв. за акция) бяха разпределени като дивидент за първото полугодие на 2019 г. Други 2,502 милиона лева (0,19 лв. на акция) ще бъдат разпределени като дивидент за края на годината. Това означава общо 0,29 лева за акция, точно толкова, колкото беше дивидентът и през 2018 година (5,5% от текущата пазарна цена)."

          Коментар


          • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

            Пропуснал съм ги, сори.
            Въпреки че, не трудно и устав се променя. Дано не се наложи..
            Бе баш там устава доста трудно може да си го променят. Пише си го в самия устав
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Що, Спиди ще си дадат по два кинта, записано им е в устава
              Пропуснал съм ги, сори.
              Въпреки че, не трудно и устав се променя. Дано не се наложи..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Що, Спиди ще си дадат по два кинта, записано им е в устава
                Човека така си говори. Друг е въпроса дали думите му трябва да се вземат насериозно.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от abc Разгледай мнение

                  На всички без АДСИЦ
                  Що, Спиди ще си дадат по два кинта, записано им е в устава
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                    Тая година на всички ОСА ще е по едно кУрадо
                    На всички без АДСИЦ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                      Не го намирам това. На мен ми излиза с многоточия като информация. Може ли директен линк?
                      Прикачени файлове > дневен ред > втора страница > първи абзац

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от wolf_15 Разгледай мнение
                        [ATTACH=CONFIG]n3570947[/ATTACH]
                        x3news
                        Не го намирам това. На мен ми излиза с многоточия като информация. Може ли директен линк?

                        Коментар


                        • Click image for larger version

Name:	4KX.jpg
Views:	1
Size:	39.6 КБ
ID:	3570947
                          x3news

                          Коментар


                          • Тая година на всички ОСА ще е по едно кУрадо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vatla Разгледай мнение
                              5. Вземане на решение за разпределяне на печалбата на Дружеството за 2019 г.

                              Проект за решение: „Общото Събрание разпределя печалбата на Дружеството за 2019 г., която е 4 262 106 . 57 лева, както следва:

                              - първата част от печалбата, която част е в общ брутен размер на 1 316 861 . 40 лева, вече е била разпределена на акционерите на Дружеството като 6-месечен дивидент (брутен единичен 6-месечен дивидент 0,10 лева на акция), съгласно решение на общото събрание на акционерите на Дружеството от 18 септември 2019 г.;

                              - втората част от печалбата, която част е в размер на ………. лева, се отнася към неразпределената печалба на Дружеството; и

                              - третата част от печалбата, която част е в общ брутен размер на ………. лева се разпределя на акционерите на Дружеството като годишен дивидент, като брутният единичен годишен дивидент е …… лева на акция.”
                              т.е. всичко ще се решава на общото събрние...

                              Коментар


                              • 5. Вземане на решение за разпределяне на печалбата на Дружеството за 2019 г.

                                Проект за решение: „Общото Събрание разпределя печалбата на Дружеството за 2019 г., която е 4 262 106 . 57 лева, както следва:

                                - първата част от печалбата, която част е в общ брутен размер на 1 316 861 . 40 лева, вече е била разпределена на акционерите на Дружеството като 6-месечен дивидент (брутен единичен 6-месечен дивидент 0,10 лева на акция), съгласно решение на общото събрание на акционерите на Дружеството от 18 септември 2019 г.;

                                - втората част от печалбата, която част е в размер на ………. лева, се отнася към неразпределената печалба на Дружеството; и

                                - третата част от печалбата, която част е в общ брутен размер на ………. лева се разпределя на акционерите на Дружеството като годишен дивидент, като брутният единичен годишен дивидент е …… лева на акция.”

                                Коментар

                                Working...
                                X