IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (KBG / LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

    ! Само не знам тези вчера от какъв зор продаваха
    От голям зор явно

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение
      Някой си пазарува доста.
      Ми ще пазаруват, хората си го казаха, че целта е Софикс ! Само не знам тези вчера от какъв зор продаваха

      Коментар


      • Някой си пазарува доста.
        мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

          В ден като днешния недей да постваш добри новини, че тия дето разпродадоха да не вземат да си ги купят утре обратно, само че по на високо
          Позна

          Коментар




          • В ден като днешния недей да постваш добри новини, че тия дето разпродадоха да не вземат да си ги купят утре обратно, само че по на високо

            Коментар


            • ами чаках чаках днес да слезе под 7 ама..., хайде дано утре...шЪ медитирам!

              Коментар


              • КОРАДО-България" с голяма борсова цел през 2018 година

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                  От мениджмънта май споделиха мнение че дивидента леко ще бъде намален за сметка на инвестициите. Ще видим, и аз бих се радвал на 30 стотинки, но по-скоро си мисля за 20-25ст.
                  Е това 30ст. е желаното при положение, че ми е с най-голяма тежест в портфейла , а реалното по скоро мисля и аз като теб 25-26ст.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                    Едни 30ст. ще ни дойдат отлично
                    От мениджмънта май споделиха мнение че дивидента леко ще бъде намален за сметка на инвестициите. Ще видим, и аз бих се радвал на 30 стотинки, но по-скоро си мисля за 20-25ст.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

                      И аз много ...сега да видим от тези 36 ст които излизат след данъци колко ще споделят с нас
                      Едни 30ст. ще ни дойдат отлично

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                        Много добре, аз съм доволен.
                        И аз много ...сега да видим от тези 36 ст които излизат след данъци колко ще споделят с нас

                        Коментар


                        • Много добре, аз съм доволен.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Тук Юг маркет сипва ли сипва. Говори се, че в Стражица работниците идвали и през тях си продавали акциите си... някой може ли да потвърди?
                            Не знам дали това твърдение отговаря на истината, това което мога аз да ти кажа е, че по мое лично мнение Юг маркет е най-добрият небанков ИП в района на Търново/Горна/Лясковец, към който район принадлежи и Стражица, а като знам служителите в банките в страната, със сигурност има водеща позиция, дори да вземем и банките, в качеството им на ИП.

                            Коментар


                            • Тук Юг маркет сипва ли сипва. Говори се, че в Стражица работниците идвали и през тях си продавали акциите си... някой може ли да потвърди?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от margen Разгледай мнение

                                Да, а бяхте над 700 по едно време...
                                Нищо, скоро като обявят какъв ще бъде дивидента и изкарат хубав отчет, пак ще се увеличат акционерите, но... на други цени.

                                Коментар

                                Working...
                                X