IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (KBG / LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    Странно в Бенчмарк раЗполагах с дивидента още преди 2 дни а при Елана още няма и помен от него...
    аз си получих чинно моя още вчера - клиент съм на ПИБ като посредник...
    Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
      Странно в Бенчмарк раЗполагах с дивидента още преди 2 дни а при Елана още няма и помен от него...
      Явно след неколкократно бучене в чата заради неполучаване на дивидентите навреме Бенча започна по друг начин да процедира. Все се оправдаваха, как парите не били стигнали до тях пък другите посредници ги бяха платили 2 дни по-рано. Надявам се да е крачка в правилната посока.. Тонка ще се появят няма къде да ходят. Някой е забравил да зареди ЕкСеЛа с имената за плащанията...

      Коментар


      • Странно в Бенчмарк раЗполагах с дивидента още преди 2 дни а при Елана още няма и помен от него...

        Коментар


        • дай боже всеки му :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            Оп, дивидент!
            Предколеден подарък

            Коментар


            • При мен дивидента пристигна :-)

              Коментар


              • Оп, дивидент!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от keizer Разгледай мнение
                  Тука повече от отличен отчет - печалбата расте с над 30% на годишна база, хартията пада. Иди го разбери тоз пазар.
                  Супер е. Аз си купих.

                  Коментар


                  • Тука повече от отличен отчет - печалбата расте с над 30% на годишна база, хартията пада. Иди го разбери тоз пазар.
                    Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                    Коментар


                    • "Уведомление за паричен дивидент

                      Уведомление за паричен дивидент. Условия и ред за изплащане на дивидентите 1.Начин на изплащане на дивидента: чрез системата на „Централен депозитар” АД и клоновете на „СИ Банк" ЕАД. Акционерите, имащи открити клиентски сметки при инвестиционни посредници, ще получат дивидента чрез съответния инвестиционен посредник посредством „Централен депозитар”АД, а за акционери без сметки при инвестиционни посредници – чрез клоновете на „СИ Банк" ЕАД. в страната. 2.Началната дата на изплащането на дивидента е: 28.11.2018 година; 3.Крайна дата за изплащане на дивидентите е: 28.02.2019 година;"

                      дзън-дзън, тази или другата седмица
                      Хубаво е да има компании с такъв мениджмънт на БФБ, за да се учат и родните че има какво още да правят . За съжаление акционерите намаляват, та явно плановете за Софикс за сега не сработват!

                      п.п. имам 100бр.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                        Тук дивидента дали ще дойде преди Нова година?
                        По спомен след 30 ноември ще почне изплащането.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                          Тук дивидента дали ще дойде преди Нова година?
                          Ако смятаме според "новото" правило (в ЗППЦК) за крайния срок (до 60 дни от датата на ОСА) - това означава 30 декември. Според мен обаче чехите няма да чакат крайния срок.
                          Vanitas vanitatum...

                          Коментар


                          • Тук дивидента дали ще дойде преди Нова година?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


                              На Монтьо пак му текът лигите и не може - свАри да се оближе!
                              През 2008лето бе Мече, че и цвеКе и от тугис завълътЪ се тъй си се чува, най му иде отръки чужда пара да брои!
                              Гледа зАвълътъ проценти и смята, -смятай Монти смятай и скачай, че не останА!
                              Види се здраво зарЕдил е Здравко, къде пет от шест да бере, та глей да не цъкаш и питаш - Га мина влакЪт!
                              Така , има паре за цигаре ,нема паре ,нема цигаре.....
                              Перифразирано има кеш да имам коя да е акция ,нямаш кеш , имаш падащи тапети....
                              Купих Фазеро на 19 ,продадох на 25 средна ...
                              Купих етропал на 1,6 и отиде на 4,7 ..
                              Купих ССВ на 1,515 и още същия ден на 1,63 ..
                              Влакът минава за мен всеки ден и слизането е с килимчета и диванчета...
                              Повечето го гледат от своята далечна кампанария и си мислят за минали времена и когато е минавал и на тяхната гаричка ама те са чакали там аеропорт да се построи ,да не говорим за Совалкаджийте.......

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение

                                За да е още по-интересно за публиката, още ли чакаме добър дивидент от Булгартабак и поне 60лв. цена на акцията?
                                Чакаш какво,
                                Софикс да стане 1000 пунктен , чакаш твойте акции да станат основа на Българската икономика, , оптимизма да стане правата линия и ти нейния пророк , или да се изявяваш ,като шут на измъчения български оптимист....да поема по добре спадовете....с усмивка и радост че има други по зле от него....а дали е истина .....
                                За сведение последното минаване на акции на отс е било около твоята цена , но тебе това не те интересува...
                                Важно клоунадата във Форума да продължава за да не се отсява важното от плявата....
                                Напоследък понеже не можете да спорите с лошите отчети, провала на Никиту , лошите данни и слалома в Софикс обърнахте Форума на Скеч....
                                Last edited by Монти; 02.11.2018, 17:28.

                                Коментар

                                Working...
                                X