IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (KBG / LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Мавър, ти акции имаш ли или само спамиш? Като те гледам явно не!!! Колкото и да натискаш цената няма да падне на 5.5. Търси някоя друга хартия да я вземеш евтино.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

      Чакай да му постна това, че дано и тук се спре !
      И това е резултат само от началото на годината до сега !

      LACH 17,10% 9 795 3,520 7,150 +103,12%
      Към днешна дата, ако си го кеширал това... щА поФала, ама... виртуални... нЕма нужда...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
        Ще разбереш
        На 5 - 5,50... може да разбера...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
          Ще разбереш
          Чакай да му постна това, че дано и тук се спре !
          И това е резултат само от началото на годината до сега !

          LACH 17,10% 9 795 3,520 7,150 +103,12%

          Коментар


          • Ще разбереш

            Коментар


            • Ко каза за тренда..., ко каза...? Ни тЪ разбрах...?

              Коментар


              • Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар



                • "Първоначално изпратено от valdi Разгледай мнение
                  Важното е, че възходящия тренд се запазва. В крайна сметка се гледа крайния резултат а не тримесечие по тримесечие.
                  Ко каза, ко...? "

                  Казах,че когато имаш спад на тримесечие, но другите месеци компенсират, накрая дивидента ще е по висок от миналат година.
                  Резултатите от инвестициите тепърва ще се виждат в отчетите.

                  Акции имам. Не е препоръка за покупко/продажба.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от valdi Разгледай мнение
                    Важното е, че възходящия тренд се запазва. В крайна сметка се гледа крайния резултат а не тримесечие по тримесечие.
                    Ко каза, ко...?

                    Коментар


                    • Важното е, че възходящия тренд се запазва. В крайна сметка се гледа крайния резултат а не тримесечие по тримесечие.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                        Ако погледнеш само печалбата за 3-месечието, има спад.
                        Да ако погледнем само тримесечието има лек спад заради по-малкото радиатори към майката . Гледам обаче че към Унгария са започнали директни продажби а не чрез майката ...

                        Коментар


                        • Отчета си е супер. Печалбата очаквано расте с много. Очакват с нови инвестиции , по - големи печалби и разбира се дивидент. Доволен съм.Нямам препоръки.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

                            Очакван отчет ( 4,2 млн печалба)..,това което ми харесва е че рентабилността се повишава на база 25% увеличение на разходите за персонал . Имат рентабилен модел и голям капацитет, трябва само да поработят за повече продажби. И тази фраза ми харесва определено :

                            Koмпaниятa ще продължи да работи упорито в 3-те основни направления – развитие на производството, подобряване на финансовите показатели, активно участие в търговията на Българска фондова борса с цел по-висока ликвидност.
                            Ако погледнеш само печалбата за 3-месечието, има спад.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                              Отчета никой не го коментира, явно не се харесва толкова
                              Очакван отчет ( 4,2 млн печалба)..,това което ми харесва е че рентабилността се повишава на база 25% увеличение на разходите за персонал . Имат рентабилен модел и голям капацитет, трябва само да поработят за повече продажби. И тази фраза ми харесва определено :

                              Koмпaниятa ще продължи да работи упорито в 3-те основни направления – развитие на производството, подобряване на финансовите показатели, активно участие в търговията на Българска фондова борса с цел по-висока ликвидност.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                                Отчета никой не го коментира, явно не се харесва толкова
                                Нищо му няма на отчета, цената не ми харесва

                                Коментар

                                Working...
                                X