IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (KBG / LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975
    Там съм заложил..
    С няма и десет стинки съм малко по-надолу, (почти същото е). Каквото стане. Ако обърне по-рано - пак е добре
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

      Благодарим ти че го сподели , страхотен анализ !
      Предполагам..., може би имаш... Дали е страхотен... времето показва... Цифрите сочат това...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975

        Там съм заложил на 3.72
        Добре е... 3,8 е next по- добре отдолу...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

          Не ми се сърди... Така го видях... това споделих с вас...

          п.п. Нито имам, нито имам намерения да имам... Ама преди 5,5 не знам дали ше се запре...
          Благодарим ти че го сподели , страхотен анализ !

          Коментар


          • Тонка, остави си повече кинти за фармата)) че ако се лисне там по надолнището ще забие и индекса, а после от индекса и това Опълченците е по-добре да сме концентрирани на фармата
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

              Ми.... какво да кажа сега. Вижда се къде отиде. Ще гледаме мача няма как. Имам
              Не ми се сърди... Така го видях... това споделих с вас...

              п.п. Нито имам, нито имам намерения да имам... Ама преди 5,5 не знам дали ше се запре...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                Пешо, курбана ти... 'ич не е мазен...
                Ми.... какво да кажа сега. Вижда се къде отиде. Ще гледаме мача няма как. Имам

                Коментар


                • Пешо, курбана ти... 'ич не е мазен...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kc_3011 Разгледай мнение
                    Демонстрация на живо, как с 40-50 хил. лв. се смъква цената на "Корадо"
                    че тя да не се качваше с повече?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                      Ще стабилизират те, ама се чудят на какво ниво
                      Импето се надява да е на неговото.
                      Сложил 111 на 6.666, сосно кат за него...

                      Коментар


                      • Демонстрация на живо, как с 40-50 хил. лв. се смъква цената на "Корадо"

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BSEtrader Разгледай мнение

                          Ще стабилизират те, ама се чудят на какво ниво
                          ))))))))))))) (Y)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Бре!
                            айде на 6.53 чакам с още "сто" бройки
                            Да ти имам смелостта... За чии ти е над 6... ?!? А дали ще е само 6....???

                            п.п. НЕма да чакаш дълго...
                            Last edited by maverik; 23.10.2017, 15:47.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kc_3011 Разгледай мнение
                              Скоро имаше новина, че са избрали "Елана-Трейдинг" за маркет-мейкър. Дали договора е влязъл в сила?
                              http://www.investor.bg/novini-i-anal...sofiia-248234/
                              Цитат от там: "Договорите за маркет-мейкинг са стандратен световен инструмент за подобряване на ликвидността на акциите и балансиране на внезапните промени в пазарната цена..."
                              Ще стабилизират те, ама се чудят на какво ниво

                              Коментар


                              • Скоро имаше новина, че са избрали "Елана-Трейдинг" за маркет-мейкър. Дали договора е влязъл в сила?
                                http://www.investor.bg/novini-i-anal...sofiia-248234/
                                Цитат от там: "Договорите за маркет-мейкинг са стандратен световен инструмент за подобряване на ликвидността на акциите и балансиране на внезапните промени в пазарната цена..."

                                Коментар

                                Working...
                                X