IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Корадо-България АД (KBG / LACH)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • На отчета ще да му има нещо ???

    Коментар


    • Бре!
      айде на 6.53 чакам с още "сто" бройки

      Коментар


      • Малииии, с 28 леФа... ограничихме спада на 3%... )))))))))) Тонка, ти ли подпираш бре... ?!?

        Коментар


        • Много го сгънаха това коравото... ))

          Коментар


          • Шегувах се инта, (y) (а сега вече не, - казвам, да не ме разбереш погрешно) Браво ако си го отиграл добре и тук! (y)
            Не е препоръка... !!!
            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

            Коментар


            • Първоначално изпратено от inta
              Ти на мен ли, а мани бегай и ходи чети надоле кой и кога е рекъл - да се озъптят ентусиаститЯ! много си слаткодумно , но и много прецаквания носиш
              ) ааа, само за който е на контра е самопрецакването, на никой не го пожелаваме Ама май го изтърва това, и защото заигра с Хеса, нале !?))) Какво ми трябваше да го споменявам, (сега дано и там не се откърти някоя греда )
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Ми що не слушаше като ти хортувахме с дедо Коледа (y) Мислеше, че се майтапим ле !?

                Ти на мен ли, а мани бегай и ходи чети надоле кой и кога е рекъл - да се озъптят ентусиаститЯ! много си слаткодумно , но и много прецаквания носиш

                Коментар


                • Ми що не слушаше като ти хортувахме с дедо Коледа (y) Мислеше, че се майтапим ле !?
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • ?Бре как се сгъна това Коравото!
                    Не очаквах да е толкова бързо, че ми изконсумира резерва, а къде е още Никулден....
                    рано е да ловим шараните!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      А той села мина та замина. като експресния влак, даже вече го забравих кога беше ама беше през август, една част замина даже още последния ден пред сплита)))) май и писах тогава в темата)))) Ти тогава се чудеше защо така е скочило и че не е редно така - нещо такова беше по спомне. Еми успя да го дочакаш - чбраво, аз не бързам още
                      Оти го светкаш какво се случва покрай сплитове... ))))))))))

                      Коментар


                      • Last edited by Bivol; 19.10.2017, 21:36. Причина: Няма

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mancev Разгледай мнение
                          На мен средната ми е 3,12лв., който се плаши от корекция на цената да продава. Аз ще си чакам дивидентите
                          Браво!
                          Аз кат спах, сега купувам!

                          Коментар


                          • На мен средната ми е 3,12лв., който се плаши от корекция на цената да продава. Аз ще си чакам дивидентите

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                              Еми за теб Сел, за мен възможност за покупки. Даже днес тия 200 на 7.55 са мои ама понеже нали само по 100 държа утре трябва ги махам.
                              А той села мина та замина. като експресния влак, даже вече го забравих кога беше ама беше през август, една част замина даже още последния ден пред сплита)))) май и писах тогава в темата)))) Ти тогава се чудеше защо така е скочило и че не е редно така - нещо такова беше по спомне. Еми успя да го дочакаш - чбраво, аз не бързам още
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                                Еми за теб Сел, за мен възможност за покупки. Даже днес тия 200 на 7.55 са мои ама понеже нали само по 100 държа утре трябва ги махам.
                                Тони,
                                Ще ги махнеш ама на 7,3.....

                                Аз тук се набутах случайно на 7,65......забравена поръчка от няколко месеца......
                                Гледам изпитваш качеството на акцията при корекция или спад....?
                                Не знам ,за мене това се проверява а не е вече проверено...
                                Но както се казва ..
                                Сляп карти не играе...
                                И чакаме отчета да ни покаже пътя или м.мейкъра какъв ще го играе....
                                Бик или мечка...

                                Коментар

                                Working...
                                X