IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marcy Разгледай мнение
    Батя обърка точката трябва да е зелена!
    Обаче откъде ги измислиха тези 42.42% от капитала на 4О1. То по отчетите нито на Хима са толкова нито по 4О1 излизат.
    При Хима до 31.12.2013 имат 3.65%+0.63%=4.28% ами другите 53.3% от къде ги имат за да станат 57.58% ?????
    Непрякото участие са си го изчислили на талкова

    Бай дъ уей щом и Керезов си купи акции на ГАС всичко е ясно - Бай енд Холд

    Коментар


    • Батя обърка точката трябва да е зелена!
      Обаче откъде ги измислиха тези 42.42% от капитала на 4О1. То по отчетите нито на Хима са толкова нито по 4О1 излизат.
      При Хима до 31.12.2013 имат 3.65%+0.63%=4.28% ами другите 53.3% от къде ги имат за да станат 57.58% ?????
      Не се бъзи-кай !!!

      Коментар


      • Питайте г-н Керезов,той знае най-добре,друг е въпросът дали ще ви каже.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
          Интересна маневра
          А играчите на БФБ трябва да оценят факта че такова се прави на доста по-нормалните и изгодни за дребните акционери сегашни нива, а не преди година - две на 5-6 пъти по ниски. В моите очи поне Хим-аджии печелят червена точка
          абсолютно попадение

          Коментар


          • Първоначално изпратено от brokerandtrader111 Разгледай мнение
            Колеги как ще тълкувате търговото, което прави ХИМ по отношение на ГАЗ
            Интересна маневра
            А играчите на БФБ трябва да оценят факта че такова се прави на доста по-нормалните и изгодни за дребните акционери сегашни нива, а не преди година - две на 5-6 пъти по ниски. В моите очи поне Хим-аджии печелят червена точка

            Коментар


            • Става въпрос само за едни 50 млн.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от brokerandtrader111 Разгледай мнение
                Колеги как ще тълкувате търговото, което прави ХИМ по отношение на ГАЗ
                Ами не можеш да си купиш под 10,2 в близко време.....от нормални продавачи...

                Коментар


                • Защо "Химимпорт" АД иска търгово а не "Зърнени храни България" АД които е основен акционер, не че не се притежава от първия?
                  Обаче пък "Химимпорт" АД са купили на 14.02.2014 76836 акции или 0.63% от капитала на 4О1 !
                  Пак някаква въртележка ми се струва.
                  Не се бъзи-кай !!!

                  Коментар


                  • Колеги как ще тълкувате търговото, което прави ХИМ по отношение на ГАЗ
                    Last edited by brokerandtrader111; 09.04.2014, 11:00.

                    Коментар


                    • На Хима яко му мажат ските.

                      Коментар


                      • 2,22 да спекулант , каролски

                        Коментар


                        • денс самолетите се казчват към трето ниво

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                            Монти, на мен пък ми се насади мисълта, че продавача на 2,22 бе спекулант, а не търсещ изход от позицията играч /Каролец, не визирам никого/. Другия айсберг, на 2,248 бяха Еланци, които обаче не показаха да им е много спешна продажбата.
                            Иначе на закриващия аукцион това се прави според мен, за да се видят бройките до определена цена, а не да "се разкарват продавачи".
                            Не я следя позицията ,като участник ...и не проявявам интерес към продаващите...
                            Ако вие кажете нещо ..ви вярвам...ама и да излъжете не купувам ,така че освен да да ме смятате за много доверчив ... друга файда няма....
                            Иначе в петък паднаха ССВ и ЗХБГ ,но не падна ХИМ ,затова въпроса беше кой ще балансира положението....
                            Е видя се....ХИМ се върна с 15 стинки...
                            Батя ,може да си пише каквото си иска...но този не търсеше бройки за купуване....
                            Той търсеше продавача да не почне да ръси и къде са двата айсберга... ,който разкара с пубер номера....
                            Първо с няколко бройки разкара единия айсберг на 2,245 , после и другия с пак 10 бройки....
                            Така ,че по нагоре останаха обикновени продаващи...
                            Обикновенно 30 минути преди края на сесията големите свалят поръчките от двете страни .. ако не са спешни за изпълнение...
                            Утре ще наблюдаваме...
                            Вчера ,колега обясняваше ,че при ССВ на 1,5 бил свършил айсберга ,пък днес продажбите продължават...под 1,50...

                            Купих си малко за да ви досаждам....там... и в ИХБГ....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                              Монти, на мен пък ми се насади мисълта, че продавача на 2,22 бе спекулант, а не търсещ изход от позицията играч /Каролец, не визирам никого/. Другия айсберг, на 2,248 бяха Еланци, които обаче не показаха да им е много спешна продажбата.
                              Иначе на закриващия аукцион това се прави според мен, за да се видят бройките до определена цена, а не да "се разкарват продавачи".
                              Доста по-отскоро си на пазара, а мисленето и наблюденията ти са в пъти по-правилни. Значи не е въпрос само на опит, но и на интелект

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Прав е Давидов...
                                Продавача като видя ,че на 2,2 няма много мераклии се отдръпна...
                                Друг или същия , купи няколко акции на 2,25 и даже има нахалството да търси 2К до 2,28....
                                е разбира се не стана сделката ,защото това не бе целта , да разкара евентуални зорлии на аукциона......
                                Монти, на мен пък ми се насади мисълта, че продавача на 2,22 бе спекулант, а не търсещ изход от позицията играч /Каролец, не визирам никого/. Другия айсберг, на 2,248 бяха Еланци, които обаче не показаха да им е много спешна продажбата.
                                Иначе на закриващия аукцион това се прави според мен, за да се видят бройките до определена цена, а не да "се разкарват продавачи".
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X