IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
    Това кюфте ли е?
    Егати кюфтето????

    Коментар


    • Първоначално изпратено от radon222a Разгледай мнение
      Започнаха с телефонната любов и прехвърча кюфте. Ще, ще .....
      Това кюфте ли е?

      Коментар


      • Започнаха с телефонната любов и прехвърча кюфте. Ще, ще .....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
          Няколко са. Отваряш одитирания отчет на 41 стр. и четеш.
          Засега са купили скромни пакетчета за техните възможности (по 300-500Т) Та мисля че това е само хапката която ще им отвори апетита по-натам
          ...а и ще привлече вниманието на други подобни
          Може и навлизането на Citibank в попечителските услуги в България да има положителен ефект!

          Не бях отварял отчета да си призная! Има интересни нови играчи определено а за тях тези пари са за семки

          Коментар


          • Следващата седмица се събират големите държави да решават бъдешето
            на Украйна.Дотогава всичко с акциите ще бъде мазило,всички ще се ослушват
            и ясна посока няма да има.

            Коментар


            • Много пауър имаме днес тук . Гледам ЦСКА продало повече от ХИМ-а и ЦКБ заедно . Успех на всички

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                Кой е новият инвеститор?
                Няколко са. Отваряш одитирания отчет на 41 стр. и четеш.
                Засега са купили скромни пакетчета за техните възможности (по 300-500Т) Та мисля че това е само хапката която ще им отвори апетита по-натам
                ...а и ще привлече вниманието на други подобни

                Коментар


                • Така е .

                  Коментар


                  • Големи продавачи, големи купувачи - ала бала. Това е най-ликвидната акция на БФБ. Винаги ще има големи купувачи и големи продавачи. Купувайте ако мислите, че ще се качва, гледайте/продавайте ако мислите обратното. Всичко е друго е губене на време.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                      Не е щуротия винкел. Нали видя списъка с новите акционери в Хим!?
                      Видях го . Че влизат фондове е ясно .

                      Но специално за това което съм написал че е щуротия си е щуротия .

                      Да кажем че знам че допускам с голяма степен на сигурност кой идиот пръсна кинтите оня ден

                      Между другото нали си спомняш януари когато споделих че има голям продавач ?!

                      Що ми се сърдихте не разбрах ?!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                        Не е щуротия винкел. Нали видя списъка с новите акционери в Хим!?
                        Кой е новият инвеститор?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от vinkel Разгледай мнение
                          Голема щуротия са ви изръсили
                          Не е щуротия винкел. Нали видя списъка с новите акционери в Хим!?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
                            Утре апокалиптосчетата ще бъдат брутално изнасилени.
                            Що бе ? Инфо ли имаш ?

                            Коментар


                            • Утре апокалиптосчетата ще бъдат брутално изнасилени.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                                Американски хеджфонд,днес на семинара на Карол във Варна го коментираха!
                                Голема щуротия са ви изръсили

                                Коментар

                                Working...
                                X