IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от brokerandtrader111 Разгледай мнение
    Нещо се случва с флагмана
    Разтоварва от трюмовете мишките

    Коментар


    • Нещо се случва с флагмана

      Коментар


      • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
        Ще има ли разпродажби при нашия "технологичен сектор"
        Кавичките са много на място ....
        He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
          Ще има ли разпродажби при нашия "технологичен сектор"
          Гаки и Монти да кажат.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ivandavidov Разгледай мнение
            Когато някой модератор помоли да се придържаме към темата, обикновено това означава просто да не се държим като деца в детската градина, както става в момента с темата за оптимизма.

            Както съм казвал и преди - форумът е много толерантен към потребителите, които пишат, но по мое лично мнение твърде голямата свобода на писане води до свободия, която тотално мачка замисъла на отворените теми. Затова нека се опитаме поне темите за конкретните АД-та да не ги изкривяваме твърде много!
            Без да се заяждам (въпреки, че днес нещо съм нервен..) , но залитате в "елитарност"...
            Сакън да не напише човек една излишна дума, хеле пък за групата.....
            Като не искате да се пишат глупости, ограничете броя на постовете до 10 на ден....
            Да ама не....Как троловете ще печелят стотинки. ?

            пп Аз вече направих 5 по темите...Ще си запазя другите "кръчмата"
            Успешен ден

            Коментар


            • Ще има ли разпродажби при нашия "технологичен сектор"

              Коментар


              • Когато някой модератор помоли да се придържаме към темата, обикновено това означава просто да не се държим като деца в детската градина, както става в момента с темата за оптимизма.

                Както съм казвал и преди - форумът е много толерантен към потребителите, които пишат, но по мое лично мнение твърде голямата свобода на писане води до свободия, която тотално мачка замисъла на отворените теми. Затова нека се опитаме поне темите за конкретните АД-та да не ги изкривяваме твърде много!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                  Моля, да се придържате към темата.
                  Тази молба означава... "Позволени са само положителни коментари, които ще водят "флагмана", само напред и нагоре.".....

                  На мене пък може да не ми се пишат глупости, въпреки, че съм инвестирал в групата пари, които модито няма да получи следващите 18 години.......

                  Коментар


                  • Друго си е, да не четеш кой инвеститор какъв точно кючек щял да извърти. Имаше си нужда от обявяване на границите...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
                      Моля, да се придържате към темата.
                      това е за флагмана! Чакаме го да тръгне а не ще! Нервим се така да тъпчем на място. Освен това флагмана е неодушевен, а ние имаме душа и пълна с емоции. Споделяме, за разтуха. Ако ни няма нас убитаците, няма и кой да пише за флагмана, въобще темата става безпредметна. Нали за това беше лафа "вижте човека" а вие темата та темата ...
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Моля, да се придържате към темата.
                        रादोस्त

                        Коментар


                        • Това кюфте ли е?


                          Не съм го видял, но сигур ще да е било чирпанско

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                            Тоя Флагман не иска нещо да потегля бре.
                            Бутай го, за да тръгне де
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар



                            • Тоя Флагман не иска нещо да потегля бре.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Няколко са. Отваряш одитирания отчет на 41 стр. и четеш.
                                Засега са купили скромни пакетчета за техните възможности (по 300-500Т) Та мисля че това е само хапката която ще им отвори апетита по-натам
                                ...а и ще привлече вниманието на други подобни
                                Това означава,че натискат към дълбокото,но колко дълбоко.

                                Коментар

                                Working...
                                X