IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от brokerandtrader111 Разгледай мнение
    завода в Провадия не е ли на зрънчо
    А пък Зрънчо е на Химчо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
      Доколкото разбрах, предстои пускане на завода в Провадия.
      завода в Провадия не е ли на зрънчо

      Коментар


      • Доколкото разбрах, предстои пускане на завода в Провадия.

        Коментар


        • Май май има ...

          Коментар


          • Тук май има някакво раздвижване...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от brokerandtrader111 Разгледай мнение
              Със 17 лв. оборот някой се оптива да смъква......
              Всичко е само игра и спектакъл,накрая на тимаджиите ще им писне и ще му
              набият канчока.Егати лакомията.

              Коментар


              • Да не би да влязохме в периода на изчакване на новогодишните празници за нещо позитивно тук?

                Коментар


                • Със 17 лв. оборот някой се оптива да смъква......

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                    Не го плаши човека бре.
                    То да не са твойте други балоняци
                    И да обърне - тук и ще загуби най малко пък. Щото е най подценено и с най добро съотношение на печалбата спрямо риска от целия пазар.
                    Правилно си чул пич.
                    Давай смело.
                    И падре счита, тук е все още доста подценено

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от termit Разгледай мнение
                      Ей, този с тези 10000бр. на аска не можа да си намери мястоСлага се,маха се какъв му е проблема?
                      Преди време имаше един с 65к на аск в продължение на няколко седмици. Слага, маха, пак слага, пак маха...

                      Може да е същият продавач, но вече да е намалил пакета и да търси да се отърве. Знае ли човек...

                      Коментар


                      • Ей, този с тези 10000бр. на аска не можа да си намери мястоСлага се,маха се какъв му е проблема?

                        Коментар


                        • Сега какво хоро предстои да видим,тежко македонско или шопски ръченик?Само
                          да не е песента Заблеяло ми агънце,че Гергьов ден чука на вратата.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
                            Не бе човек, за храна ти говоря, не за акции.
                            Няма време, токущо пратих един колега да ми вземе една пица, защото след минути отивам при един голям държавник и при едни големи европейски банки и няма време бате... Колега с теб да не се познаваме, какъв е този ник EON колегите от тази бивша и настоящия компания ги познавам, да не се познаваме.......
                            Last edited by brokerandtrader111; 23.04.2014, 14:18.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от brokerandtrader111 Разгледай мнение
                              Аз съм се наял достатъчно последните са ми на 2,35 и 2,19 така че съм хапнал...., но средната ми в този пакет е 2.07 и ссъм спокен... В другия пакет пак съм отдолу.....Така, че чакам
                              Не бе човек, за храна ти говоря, не за акции.
                              Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Eon Разгледай мнение
                                Вземи хапни нещо, че ми се виждаш гладен. Ше вземе да ти стане нещо, че да те мислим след това.
                                Аз съм се наял достатъчно последните са ми на 2,35 и 2,19 така че съм хапнал...., но средната ми в този пакет е 2.07 и ссъм спокен... В другия пакет пак съм отдолу.....Така, че чакам

                                Коментар

                                Working...
                                X