IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nedev75 Разгледай мнение
    Уникално за българските интернет-форуми е че всичко се обръща някак си, почти безпричинно в обиди и безсмислени спорове.
    Според мен лично това упражнение се прави с цел, някой който не гледа много, много да се излъже и да купи повечко на малко по високото ниво.Така след него още някой да се излъже и така стъпка по стъпка лавинообразно да се вдигне цената.Исках да чуя и други мнения просто.
    Това се прави с цел да се купи на на най високата цена в края на маркета и на другия ден да се хване някой балък ,като види ,чее паднала с 5% да купува на маркета с надеждата да се върне вчерашната цена и той да реализирана голяма печалба...а това ,че с два лева е направено качването е подробност...........

    Коментар


    • Уникално за българските интернет-форуми е че всичко се обръща някак си, почти безпричинно в обиди и безсмислени спорове.
      Според мен лично това упражнение се прави с цел, някой който не гледа много, много да се излъже и да купи повечко на малко по високото ниво.Така след него още някой да се излъже и така стъпка по стъпка лавинообразно да се вдигне цената.Исках да чуя и други мнения просто.

      Коментар


      • Аре псувайте се на лични може ли.

        Аман от простотия.
        Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

          Знам ,че такива като теб ,Оправдават такива идиотщини....
          Само ,че форумеца пише за това действие извършено в последните минути на маркета , та както винаги не си разбрал...
          Този път Ти не си разбрал! Прочети внимателно какво пита човека!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

            Знам ,че такива като теб ,Оправдават такива идиотщини....
            Само ,че форумеца пише за това действие извэршено в последните минути на маркета ,
            та както винаги не си разбрал...
            Не ми се спори с жена, НО КАКВО ОТ ТОВА , ЧЕ Е В ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ???
            Днес имаше такива сделки в ПЪРВИТЕ МИНУТИ, може нея да е имал предвид, това прави ли те по-тъп или вече си ударил дъното по тъпотия?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Хайърсъзоff Разгледай мнение
              С по 10 или 20 бройки проверяват кой продава, не я побутват. Сложи им още поне три нули и тогава ще побутне нагоре...

              Знам ,че такива като теб ,Оправдават такива идиотщини....
              Само ,че форумеца пише за това действие извършено в последните минути на маркета , та както винаги не си разбрал...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nedev75 Разгледай мнение
                Не съм на ясно с дребнавите хитринки на БФБ, но ми прави впечатление, че точно тази акция от време на време с по 10, 20 бройки някой се опитва изкуствено да я побутне нагоре.Разбирам да беше само преди затваряне на борсата да може в края на деня някои ПФ да отчете по добър дневен резултат, или някой дребен спекулант се чувства преди утрешното отваряне с няколко % по-богат и спи по радостен, но явно и по време на сесията става.Така че някой може ли даде правдоподобно обяснение, защото по сериозните инвеститори следят тези неща, правят впечатление и е очевадно залъгване, което според мен руши доверието в позитивната насока на една акция.
                С по 10 или 20 бройки проверяват кой продава, не я побутват. Сложи им още поне три нули и тогава ще побутне нагоре...

                Коментар


                • Не съм на ясно с дребнавите хитринки на БФБ, но ми прави впечатление, че точно тази акция от време на време с по 10, 20 бройки някой се опитва изкуствено да я побутне нагоре.Разбирам да беше само преди затваряне на борсата да може в края на деня някои ПФ да отчете по добър дневен резултат, или някой дребен спекулант се чувства преди утрешното отваряне с няколко % по-богат и спи по радостен, но явно и по време на сесията става.Така че някой може ли даде правдоподобно обяснение, защото по сериозните инвеститори следят тези неща, правят впечатление и е очевадно залъгване, което според мен руши доверието в позитивната насока на една акция.

                  Коментар


                  • Велислав Цеков - Карол!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от fanatika Разгледай мнение
                      Карол
                      Само че не им работи сайта нещо

                      Коментар


                      • Карол

                        Коментар


                        • Някой може ли да каже на кой брокер от Варна да се доверя?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от D.J. Bogger Разгледай мнение
                            Колеги, я си кажете мнението дали сега е подходящо да се купува или да се продава! Питам, защото съм на кантар дали да изсипя всичко или да постискам още месец-два.
                            Пич кат та слушам си в прединфарктно състояние. Очаквал си бързи 50% за 2 месеца, а то не се получава точно така. Глей сега, ако имаш къси пари и ти парят задължения на задника нямаш много полезни ходове. Ако може да си позволиш да чакаш, значи имаш проблем с психиката и по-скоро не си за този пазар. Да знаеш, че душевните терзания нямат лесен лек и каквото и да ти казват хората, ако дет са вика не можеш да спиш добре, стряскаш се при при негативна промяна с 5-10 стотинки тука, по-добре не си причинявай излишни болки. Продавай, кютай кинтите на депозит за 4-5% на година макс и си гледай кефа. Има само един тънък проблем обаче. Ако хартията вземе, че направи едни лесни 30-50% до края на годината - демек до ниво 3 за обикновенните, тогава може и да не си намериш място за пропуснатите ползи и да се псуваш с месеци наред.

                            В общи линии, ако виждаш от поста ми - наблягам на психиката. Щото тоя пазар не е за слабохарактерните, слабоумните и страхливите. Не казвам, че ти си един от тях, просто това е голия факт.
                            Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от D.J. Bogger Разгледай мнение
                              Колеги, я си кажете мнението дали сега е подходящо да се купува или да се продава! Питам, защото съм на кантар дали да изсипя всичко или да постискам още месец-два.
                              Огледай внимателно ситуацията при другите сини чипове.Щом там няма срив и
                              тук няма да се получи.Може да има лек спад с 5,10ст.,но срив едва ли,пък и доста
                              прогнози срещам напоследък за скок на Софка до 900,1000,така че чакане му е
                              майката.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от D.J. Bogger Разгледай мнение
                                Колеги, я си кажете мнението дали сега е подходящо да се купува или да се продава! Питам, защото съм на кантар дали да изсипя всичко или да постискам още месец-два.
                                Изсипи всичко за да нямаш душевни болки и страдания !

                                Десетките ти акции ще намерят бързо нов приобретател

                                Коментар

                                Working...
                                X