IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Химимпорт АД (CHIM)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от lareman Разгледай мнение
    Някой си купува обаче...))- 30 000
    Почти по всяко време има търсене на големи пакети. Всичко е въпрос на цена и явно малко под 2.20лв. е достатъчно изгодна цена за купувача.

    Коментар


    • Някой си купува обаче...))- 30 000
      мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от keizer
        ми не. преди 30 мин. пийнах едно мохито...
        Естет.....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Не продавате, не купувате....а домати поне садите ли ...?
          Аз основно гледам умно от няколко седмици по позицията. Ти купуваш ли?

          Коментар


          • Не продавате, не купувате....а домати поне садите ли ...?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Продавате ли ..?
              не
              Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                За да може да го запишеш в статистиката си.Да има после какво да постнеш .Това най добре го умееш признавам си.
                взе да пишеш в темата за ЦКБ, че акцията ще върви надолу, после си купи акции на ЦКБ , след това цената падна

                сега явно си продал ЦКБ-то, започваш да пишеш, че цената на ХИМ-а ще върви надолу и явно купуваш тук .................... после очаквам цената тук да падне, ти ще продадеш, но само не знам къде ще купуваш след като продадеш хим-четата

                всичко е съвсем елементарно при теб и се вижда от 1912 километра
                fuск the bеаr - give me the bееr

                Коментар


                • Някой може ли да ми каже какво толкова нецензурно съм написал в този пост отдолу че го изтриха.Имаше времена когато Инвестор бг беше интересен и свободен сайт в който може да изкажеш мнение.Сега се е превърнал в един смешен и жалък цензуриращ сайт.


                  "Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Мачът между Кличко и Кобрата няма нищо да реши.Тук решава Путин.Петнадесет години той укрепваше Русия възтанови армията за да върне самочувствието на руснаците че са световна сила...... и го направи.Руснаците сега са много силни и затова и почнаха да действат със здрава ръка.Няма Америка няма Европа.Ще стане това което иска Русия.Ако трябва да се изразя малко по силно то в момента световната история зависи от това какъв ход ще направят руснаците.Между другото в момента провеждат учение симулиращи ответен ядрен удар.
                  Така че що се отнася до борсата ще върви надолу"

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                    щом борсата ще върви надолу ти защо купуваш акции?
                    За да може да го запишеш в статистиката си.Да има после какво да постнеш .Това най добре го умееш признавам си.

                    Коментар


                    • Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа
                        Мачът между Кличко и Кобрата няма нищо да реши.Тук решава Путин.Петнадесет години той укрепваше Русия възтанови армията за да върне самочувствието на руснаците че са световна сила...... и го направи.Руснаците сега са много силни и затова и почнаха да действат със здрава ръка.Няма Америка няма Европа.Ще стане това което иска Русия.Ако трябва да се изразя малко по силно то в момента световната история зависи от това какъв ход ще направят руснаците.Между другото в момента провеждат учение симулиращи ответен ядрен удар.
                        Така че що се отнася до борсата ще върви надолу.
                        щом борсата ще върви надолу ти защо купуваш акции?
                        Last edited by X_Y; 09.05.2014, 11:00.

                        Коментар


                        • И сега като не видяхме велико падение,да обърнем монетата и да видим
                          покачване .

                          Коментар


                          • Не ми се иска да вярвам че ще се затряскат и през това време едните ще продават газ пък Украйна ще плаща и помежду другото да се пуцат. Извратено е леко и да се надява някой на война, че да може да си купи евтини акции защото не се знае кога може да спре и дали след това ще има някой дето ще иска да купува и след колко време. Нямам предвид теб просто разсъждения
                            Last edited by X_Y; 09.05.2014, 11:02.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение
                              По-скоро това че никой не се натиска да продава на всяка цена и да се отърве дори при тая разправия в Украйна, е добър сигнал. Една по обнадеждаваща новина за истинско прекратяване на огъня и оттегляне на войски + отлагане на референдума в Източна Украйна и по нататъчното му несъстояване изобщо би подкрепила цялата борса.
                              Ами ако работата стане по сериозна и се запукат здравата тогава дали няма да се пързулнем да речем едни 30% надоле примерно па може и повече знам ли?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                                Не!
                                Що да не. Нали се купува в ниското и се продава на високото
                                Ралито на избушеняците да не огъна луканките ? !??
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X